52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

Iga järgnev piiramatu
10 € eest

Tee oma ärile kingitus ja liitu nüüd Tele2ga, sest meilt saad oma ettevõttele piiramatu neti telefoni või ruuterisse märksa soodsamalt!

Mis mõttes?

Vali just Sulle sobiv Ekstra pakett ja iga järgnev Piiramatu Äri mobiilipakett või Äri Piiramatu Nett netipakett on Sinu ettevõttele vaid 10 € kuus. Pakkumine kehtib juhul, kui Sinu esimeseks paketiks on:

 • Piiramatu Äri Ekstra (30 € kuus)
 • Piiramatu Äri Ekstra MID (40 € kuus)
 • Piiramatu Äri Ekstra MAX (80 € kuus)
 • Äri Piiramatu Nett (22 € kuus)
 • Juhtmevaba Kontorinett (25 € kuus)
 • 5G Juhtmevaba Kontorinett (35€ kuus)

Kokku saad võtta soodustusega kuni 9 numbrit.

Miks Tele2?

Piiramatu

On aeg loobuda piirangutest! Ainult meie pakume võimsaid pakette, et saaksid olla nii Eestis, Põhjamaades kui ka Euroopas mobiilne ja piiramatu.

 

Õiglane hind

Oleme vabad bürokraatiast ja mõttetust raiskamisest ning saame seeläbi pakkuda kvaliteetset teenust turu parima hinnaga. Me ei raiska klientide raha.

 

Vabadus

Meie kliendid on oma otsustes vabad, sest hea suhte aluseks on kvaliteetne teenus ja terve mõistus, mitte arutud nõudmised ja leppetrahvid.

 

Parim teenindus

Pole vahet, kas ettevõte on suur või väike, kõik Tele2 kliendid saavad alati parimat. Suhtleme avatult ja lahendame probleemid kiirelt ühe päevaga.

 

„Piiramatult Rohkem Äri“ tingimused
 1. „Piiramatult Rohkem Äri“ pakkumisega saavad liituda kõik Tele2 olemasolevad ja uued ärikliendid, kellel on või kes sõlmivad Tele2-ga teenuste kasutamiseks liitumislepingu; 
 2. Pakkumisega liitumiseks tuleb kliendil valida vähemasti üks alljärgnevatest Tele2 pakettidest, mis kuulub tasumisele täishinnaga: 
 1. Piiramatu Äri Ekstra 30 € + km / kuu
 2. Piiramatu Äri Ekstra MID 40 € + km / kuu
 3. Piiramatu Äri Ekstra MAX 80 € + km / kuu
 4. Juhtmevaba Kontorinett 25 € + km / kuu
 5. Äri Piiramatu Nett 22 € + km / kuu
 6.  5G Juhtmevaba Kontorinett (35€ kuus)
 1. Pakkumise raames on kliendil võimalik võtta järgmised kuni üheksa (9) Piiramatu Äri mobiilipaketti ja/või Piiramatu Äri Internet internetipaketti soodushinnaga 10 € + km / kuus.
 2. Soodustushind kehtib kuni kliendil on kehtiv liitumisleping, mis sisaldab vähemasti ühte täishinnaga Piiramatu Äri Ekstra või Piiramatu Äri Ekstra MID või Piiramatu Äri Ekstra MAX paketti või Juhtmevaba Kontorinetti või Äri Piiramatu Netti. Täishinnaga võetud paketi lepingu lõpetamisel, selle vahetamisel punktis 2 mitte nimetatud paketi vastu või selle paketi alla kuuluva telefoninumbri ajutisel peatamisel soodustus lõpeb. 
 3. Pakkumisega on võimalik liituda kõikides müügikanalites.
 4. Tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse valitud teenuspaketi/pakettide tingimustest ja Tele2 teenuste kasutamise üldtingimustest ärikliendile.
 5. Täiendava info saamiseks palume pöörduda Tele2 poole e-maili aadressil firma@tele2.ee või numbril 1205.