52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

Iga järgnev piiramatu
10 € eest

Tee oma ärile kingitus ja liitu nüüd Tele2ga, sest meilt saad oma ettevõttele piiramatu neti telefoni või ruuterisse märksa soodsamalt!

Mis mõttes?

Võta üks piiramatu netimahuga kõnepakett ja iga järgnev Piiramatu Äri Baltikumis kõnepakett või Äri Piiramatu Nett netipakett on Sinu ettevõttele vaid 10 € kuus. Pakkumine kehtib juhul, kui Sinu esimene kõnepakett on:

  • Piiramatu Äri Baltikumis (25 € kuus)
  • Piiramatu Äri Põhja-Euroopas (35 € kuus)
  • Piiramatu Äri Põhja-Euroopas + Venemaa (45 € kuus)
  • Piiramatu Äri Euroopas (65 € kuus)


Kokku saad võtta soodustusega kuni 9 numbrit. 

Miks Tele2?

Piiramatu

On aeg loobuda piirangutest! Ainult meie pakume võimsaid pakette, et saaksid olla nii Eestis, Põhjamaades kui ka Euroopas mobiilne ja piiramatu.

 

Õiglane hind

Oleme vabad bürokraatiast ja mõttetust raiskamisest ning saame seeläbi pakkuda kvaliteetset teenust turu parima hinnaga. Me ei raiska klientide raha.

 

Vabadus

Meie kliendid on oma otsustes vabad, sest hea suhte aluseks on kvaliteetne teenus ja terve mõistus, mitte arutud nõudmised ja leppetrahvid.

 

Parim teenindus

Pole vahet, kas ettevõte on suur või väike, kõik Tele2 kliendid saavad alati parimat. Suhtleme avatult ja lahendame probleemid kiirelt ühe päevaga.

 

Kampaania „Teine piiramatu poole hinnaga“ tingimused

1. Kampaania „Teine piiramatu poole hinnaga“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Tele2 Eesti AS (edaspidi Tele2);

2. Kampaania toimub perioodil 17.05.2021-31.12.2021 (kaasa arvatud);

3. Kampaanias osalevad kõik, kes kampaania perioodil soovivad liituda Tele2 punktis 4 nimetatud teenuspakettidega. Soodustus rakendub kõikides kanalites;

4. Kampaania perioodil kehtivad valitud paketiga liitunud uutele ja olemasolevatele äriklientidele järgmised hinnad:

5. Esimene piiramatu andmemahuga pakett on kombo pakkumises täishinnaga:

  • Piiramatu Äri Baltikumis 25 € + km
  • Piiramatu Äri Põhja-Euroopas 35 € + km
  • Piiramatu Äri Põhja-Euroopas + Venemaa 45 € + km
  • Piiramatu Äri Euroopas 65 € + km


Järgmised kuni üheksa (kuni 9) Piiramatu Äri Baltikumis kõnepaketti ja/või Piiramatu Äri Internet internetipaketti on kuumaksusoodustusega 10 € + km kuu.

6. Soodustus kehtib kuni kliendil on vähemalt kaks aktiivset ”Piiramatu” paketi lepingut eelmainitud hindadega, ühe või mõlema lepingu lõpetamisel soodustus lõppeb (soodustus lõppeb ka lepingu peatamisel).

7. Tele2l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Tele2 kodulehel. Kampaania tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse valitud teenuspaketi tingimustest, Tele2 teenuste kasutamise tingimustest, interneti kasutamise tingimustest ning Tele2 seadmekindlustuse tingimustest, mis on kättesaadavad aadressil www.tele2.ee.

8. Tele2 jätab endale õiguse Kampaania tingimustel kliendiga lepingut mitte sõlmida, kui ilmnevad asjaolud, mis välistavad Kampaania tingimustel lepingu sõlmimise.

9. Täiendava info saamiseks palume pöörduda e-maili aadressil firma@tele2.ee või numbril 1205.