Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.
Juhtmevaba internet

Juhtmevaba internet

Tele2 tuleb esimesena!
Pakettide detailne võrdlus
Võrdle tooteid
Lisada saad kokku 4 toodet.

Hinnavõrdlus konkurentidega

  Tele2 Elisa Telia
 
5G Nett Piiramatu
Piiramatu koduinternet
5G internet üle õhu
Interneti kiirus Piiramatu Piiramatu 500Mbit/s/100Mbit/s
Kuutasu 25 € 40.66 € 42.70 €

Nutikas turvaseade

Tele2 kõikidele netipakettidele saab juurde rentida nutika turvaseade, mis muudab Sinu koduse WiFi võrgu kvaliteetseks, turvaliseks ning selle haldamise ülimalt mugavaks.

 • Nutikas ja turvaline WiFi võrguseade, millega on võimalik ka laiendada oma juhtmevaba võrku

 • Lihtne paigaldada ja seadistada.

 • Kaitse küberrünnakute eest.

 • Täielik kontroll turvalisuse üle - eraldi kasutajaprofiilid, ligipääsude haldamine, reklaamide ja veebilehtede blokeerimine nii kasutajate kui ka seadmete kaupa.

 • Iseõppiv WiFi süsteem, mis kohaneb nutikalt Sinu netikasutusega ja tagab kõigile seadmetele parima kvaliteediga ühenduse.

 • Mugav ülevaade kodusest võrgust, netikiirusest ja ühendatud seadmetest mobiilirakenduses HomePass®.

 • Ühes Plume võrgus saab olla kuni 32 Plume SuperPod-i

PIIRAMATU KODU

Mis teeb kodust kodu? Nett koos telekaga! Võta meie uus Piiramatu Kodu lahendus ja saad interneti koos TV-ga alates 34 € eest kuus.

Miks Tele2?

Piiramatu

On aeg loobuda piirangutest! Pakume võimsaid pakette, milles on piiramatult netti, kõnesid ja SMSe. Tele2 kiire võrk katab 99% Eestist ning annab võimaluse olla alati mobiilne ja piiramatu.

Õiglane hind

Oleme vabad bürokraatiast ja mõttetust raiskamisest ning saame pakkuda kvaliteetset teenust turu parima hinnaga. Tele2 väärtustab klientide aega ning seepärast on hinnastamine aus ja arusaadav.

Vabadus

Meie kliendid on oma otsustes vabad ning me ei hoia kedagi vägisi kinni. Usume, et hea suhte aluseks on kvaliteetne teenus ja terve mõistus, mitte keerulised lepingud, arutud nõudmised ja leppetrahvid.

Parim teenindus

Teeme kõik selleks, et meie kliendid kogeksid kõige südantsoojendavamat teenindust Eestis. Pole vahet, millistes kanalites meiega suhelda, pakume alati parimat. Räägime probleemidest avatult ja lahendame need kiirelt.

Küsimused & vastused

Kuhu nett kaob ehk kui palju levinud rakendused netti tarbivad?

Kui giga- ja megabaidid tunduvad kui müstilised loomad, mis tulevad ja lähevad nagu heaks arvavad, siis siin on mõned lihtsad arvutused. Oletame, et Sinu paketis on iga kuu kasutamiseks 10 GB netti. Arvestame, et internetimahtu kulub ühes tunnis umbes järgnevalt:

 • YouTube alates 500 MB (SD resolutsioon) kuni 7 GB (4K resolutsioon) 
 • Spotify 75-150 MB (sõltuvalt kvaliteedist)
 • Netflix 1-3 GB
 • Instagram 100-300 MB (oleneb palju videosid vaatad)
 • Tavaline surfamine 60 MB
 • Videokõne 400 MB (sõltuvalt äpist)
 • Online mängud 30-100 MB (sõltuvalt mängust)


Sellisel juhul on saad 10 GB paketiga igakuiselt nt vaadata tunnikese Netflixi, kaks tundi YouTube'i, kuulata iga päev tunni jagu Spotify'd, samal ajal Instagramis mütates ja viimaks tehes paar pikka videokõnet kauges riigis elava sugulasega. Või siis jätad kõik need andmemahu suhtes nõudlikud tegevused vahele ja surfad kuu vältel iga päev 5,5 tundi veebiavarustes. Valik on Sinu.

Mis teha kui nett saab otsa ehk lisamahu tellimine

Paketis sisalduvast andmeside mahust jääb väheks? Parim lahendus on teha Tele2 iseteeninduses paketivahetus suuremat andmemahtu sisaldava paketi vastu.

Juhul kui vajad ajutiselt rohkem interneti mahtu, saad seda SMSi kaudu juurde tellida. Vaata lisamahu tellimise kohta lähemalt siit.

Nutikas turvaseade Plume™

Milliste ohtude eest kaitseb Plume võrgukaitse? 
Turvaline võrk kaitseb kõiki ühendatud seadmeid reaalajas järgnevate turvaohtude eest: 
Phishing (õngitsemine) - tavaliselt petturlik e-kiri, mis väidetavalt pärineb usaldusväärselt isikult, et meelitada ohvreid avaldama isiklikku teavet, näiteks paroole ja pangaandmeid.
Crypto-jacking (krüptokaaperdamine) -  pahavara paigutamine võrgus olevatesse nutiseadmetesse, et seadmete jõudluse ja internetiteenuse kvaliteedi arvelt kaevandada krüptoraha kellegi arvelt.
Malware (pahavara) - on fail või kood, mis tavaliselt edastatakse võrgu kaudu ja mis nakatab, nuhib, varastab või käitub praktiliselt mis tahes viisil, mida ründaja soovib. 
Ransomware (lunavara) - on teatud tüüpi pahavara, mis takistab või piirab kasutajatel juurdepääsu oma seadme sisule, lukustades ekraani või kasutajate failid kuni lunaraha maksmiseni. 
Botnets (robotvõrk) - on ründevaraga nakatunud arvutite võrk, mis on pahatahtliku haldaja kontrolli all. Iga nakatunud haldaja kontrolli all olevat nutiseadet nimetatakse robotiks. Peamiselt kasutatakse sellist pahavara suuremamahulisteks rünnakuteks. 

NB! Plume võrgukaitse uueneb pidevalt ja uute pahavarade ilmumisel täiendatakse kaitset. 

Mitu Plume SuperPodi saab ühendada kokku? 
Ühes Plume võrgus saab olla kuni 32 Plume SuperPod-i. 
Kodustes võrkudes piisab tavaliselt kuni 4st seadmest ja kontorites võime kohata olukordi, kus seadmeid võiks vaja minna rohkem.  

Mul on 100m2 pinda ja mitu Plume seadet vajan WiFi-ga katmiseks? 
Piisab kahest kuni kolmest Plume SuperPod seadmest, et katta kvaliteetselt soovitud ala WiFi-ga. Vaata paigalduse juhendit SIIT. 

Mul on 150m2 kahe korrusega maja ning mitu SuperPod vajan? 
Piisab kolmest kuni neljast Plume SuperPod seadmest, et katta kvaliteetselt soovitud ala WiFi-ga. Vaata paigalduse juhendit SIIT. 

Kuidas Plume SuperPod suudab teha kodu/kontori WiFi kvaliteetsemaks?  
SuperPode juhib üle interneti Plume enda tehisintellekt, et analüüsida WiFi ja internetikasutust. Sellise lähenemise eeliseks on tark süsteem, mis suudab analüüsida, kaitsta ja täieneda kiiremini kui inimene või mistahes levinud ruuter. 

Plume SuperPod analüüsib WiFi, internetikasutuse ja turvalisuse mustreid, et optimeerida kasutust globaalselt seni õpitu ja kohapealse kasutusele vastavalt. Näiteks on sageli kodudes ja kontorites probleeme paljude erinevate WiFi signaalide häiretega. Plume tehisintellekt optimeerib WiFi sagedusi vastavalt igale seadmele, planeerib ressursse ja tagab parima võimaliku signaali igale võrgus olevale seadmele. 

Plume SuperPodid on ise õppivad ja pidevalt täienevad, et muuta kasutuskogemus parimaks.

Vinge 5G ruuter H158

Miks osta või rentida juurde 5G ruuter H158?

–Ruuter, mis mõeldud sisetingimustes kasutamiseks nii korterites ja majades

–Ülivõimas 5G ruuter

–Lihtne seadistada (plug and play)

–Ruuter ühildub PlumeSuperPodiga

–Toimib laitmatult ka 4G võrgus

–Ruuteri 2,4 GHz sagedus pakub paremat ruumides levimise võimet.

–5 GHz sagedus tagab kiirema ja stabiilsema ühenduse väiksema levialaga.

Kui tihti peaksid ruuterit vahetama?

Kui telefonid saavad avalikus ruumis rohkelt kõlapinda, siis ruuterid on mõneti teenimatult tahaplaanile jäänud. Ainus moment, kui see kodudes teemaks tuleb, on siis kui ruuter ei tööta nii kui peaks. Samal ajal podiseb ruuter ustavalt nädalaid, kuid ja aastaid toanurgas, tagades eluks vajaliku netiühenduse. Loe täpsemalt, millal peaksid oma ruuterit vahetama siit.

Mis on Bitdefender?

Tutvu Bitdefender viirusetõrjega siin.

Pakettide tingimused

5G Nett 20 GB

Kuutasu

15 €

Interneti maht Eestis

20 GB

Internetimaht EL rändluses

10 GB

 

Tingimused:

Paketiga 5G Nett 20 GB saavad liituda Tele2 olemasolevad ja uued erakliendid.

 1. Maht

1.1. Arveldusperioodi pikkuseks on 1 kalendrikuu. Pakett sisaldab 20 GB internetimahtu arveldusperioodi jooksul Eestis, EL rändluses sisalduv andmemaht on 10 GB arveldusperioodi jooksul. 10 GB täitudes piiratakse interneti kasutus Euroopa Liidus ja kliendil on võimalik lisamahtu juurde tellida;

1.2. Paketis sisalduvad mahud ei ole seadmete ega arveldusperioodide vahel jagatavad;

1.3. Interneti mahu kasutamisel arvestatakse nii andmete üles- kui ka allalaadimist;

1.4. Teenuste eest, mis ei sisaldu paketis, tasutakse vastavalt hinnakirjale.

1.5. Pakett on mõeldud kasutamiseks erakliendile. Teenuste kolmandatele isikutele osutamine (müümine, vahendamine, kättesaadavaks tegemine) on keelatud, sealjuures ka internetiteenuse pakkumine või vahendamine ärilisel eesmärgil.

1.6. Paketis sisalduva internetimahu ära kasutamisel saab Klient jätkata teenuse kasutamist

üksnes valitud lisamahu tellimisel jooksva kuu jaoks või suurendades mahtu püsivalt, tellides

suurema mahuga internetipaketi.

 1. Kiirus

2.1. Paketis sisalduva interneti kiirus ei ole piiratud;

2.2. Interneti ühenduskiirus konkreetsel kasutushetkel sõltub mitmetest muutuvatest asjaoludest, mis ei ole Tele2 poolt mõjutatavad:

- kliendi kaugus tugijaamast;

- tugijaama üldine koormus konkreetsel ajahetkel;

- kliendi lõppseadme (telefon, arvuti, tahvelarvuti vms) tehnilised parameetrid jne.

 1. Tasu arvestamine

3.1. Kuutasu arvestatakse kalendrikuu täpsusega. Esimesel ja viimasel mittetäielikul arveldusperioodil kehtib kuutasu proportsionaalses summas vastavalt võrgus aktiivselt oldud päevade arvule;

3.2. Paketi tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Tele2 erakliendi teenuste kasutamise üldtingimustest ja interneti kasutamise tingimustest, Mõistliku kasutuse põhimõtetest ning Tele2 hinnakirjast.

 1. Täiendav

4.1. Paketis sisalduvat internetti saab kasutada vastavalt  paketi tingimustele ja sellises tavapärases mahus, mis ei sega teisi mobiilsideteenuste kasutajaid ega tekita häireid sidevõrgus;

4.2. Juhul, kui paketiga kasutatakse lisaväärtusteenuseid (nagu näiteks Bitdefender), siis Tele2 ei vastuta teenuse katkestuste ega muudatuste eest, kui see on tingitud seotud lisaväärtusteenusest. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutamist ka Tele2 teenuse kasutamise üldtingimused, Tele2 privaatsuspoliitika ja Tele2 interneti kasutamise tingimused (avaldatud tele2.ee);

4.3. Tele2 jätab endale õiguse teha muudatusi tingimustes, teavitades sellest kliendi Tele2 iseteeninduskeskkonna või kliendi poolt valitud arve edastamise kanali vahendusel kliendi poolt Tele2-le edastatud kontaktandmetel;

4.4. Teenuse kohta tekkivate täiendavate küsimuste korral palun pöörduge lähimasse Tele2 esindusse või helistage Tele2 infotelefonil numbril  6866 866

 

 

5G Nett 150 GB

Kuutasu

22 €

Interneti maht Eestis

150 GB

Internetimaht EL rändluses

30 GB

 

Tingimused:

Paketiga 5G Nett 150 GB saavad liituda Tele2 olemasolevad ja uued erakliendid.

 1. Maht

1.1. Arveldusperioodi pikkuseks on 1 kalendrikuu. Pakett sisaldab 150 GB internetimahtu arveldusperioodi jooksul Eestis, EL rändluses sisalduv andmemaht on 30 GB arveldusperioodi jooksul. 30 GB täitudes piiratakse interneti kasutus Euroopa Liidus ja kliendil on võimalik lisamahtu juurde tellida;

1.2. Paketis sisalduvad mahud ei ole seadmete ega arveldusperioodide vahel jagatavad;

1.3. Interneti mahu kasutamisel arvestatakse nii andmete üles- kui ka allalaadimist;

1.4. Teenuste eest, mis ei sisaldu paketis, tasutakse vastavalt hinnakirjale.

1.5. Pakett on mõeldud kasutamiseks erakliendile. Teenuste kolmandatele isikutele osutamine (müümine, vahendamine, kättesaadavaks tegemine) on keelatud, sealjuures ka internetiteenuse pakkumine või vahendamine ärilisel eesmärgil.

1.6. Paketis sisalduva internetimahu ära kasutamisel saab Klient jätkata teenuse kasutamist

üksnes valitud lisamahu tellimisel jooksva kuu jaoks või suurendades mahtu püsivalt, tellides

suurema mahuga internetipaketi.

 1. Kiirus

2.1. Paketis sisalduva interneti kiirus ei ole piiratud;

2.2. Interneti ühenduskiirus konkreetsel kasutushetkel sõltub mitmetest muutuvatest asjaoludest, mis ei ole Tele2 poolt mõjutatavad:

- kliendi kaugus tugijaamast;

- tugijaama üldine koormus konkreetsel ajahetkel;

- kliendi lõppseadme (telefon, arvuti, tahvelarvuti vms) tehnilised parameetrid jne.

 1. Tasu arvestamine

3.1. Kuutasu arvestatakse kalendrikuu täpsusega. Esimesel ja viimasel mittetäielikul arveldusperioodil kehtib kuutasu proportsionaalses summas vastavalt võrgus aktiivselt oldud päevade arvule;

3.2. Paketi tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Tele2 erakliendi teenuste kasutamise üldtingimustest ja interneti kasutamise tingimustest, Mõistliku kasutuse põhimõtetest ning Tele2 hinnakirjast.

 1.   Täiendav

4.1. Paketis sisalduvat internetti saab kasutada vastavalt  paketi tingimustele ja sellises tavapärases mahus, mis ei sega teisi mobiilsideteenuste kasutajaid ega tekita häireid sidevõrgus;

4.2. Juhul, kui paketiga kasutatakse lisaväärtusteenuseid (nagu näiteks Bitdefender), siis Tele2 ei vastuta teenuse katkestuste ega muudatuste eest, kui see on tingitud seotud lisaväärtusteenusest. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutamist ka Tele2 teenuse kasutamise üldtingimused, Tele2 privaatsuspoliitika ja Tele2 interneti kasutamise tingimused (avaldatud tele2.ee);

4.3. Tele2 jätab endale õiguse teha muudatusi tingimustes, teavitades sellest kliendi Tele2 iseteeninduskeskkonna või kliendi poolt valitud arve edastamise kanali vahendusel kliendi poolt Tele2-le edastatud kontaktandmetel;

4.4. Teenuse kohta tekkivate täiendavate küsimuste korral palun pöörduge lähimasse Tele2 esindusse või helistage Tele2 infotelefonil numbril  6866 866

 

 

5G Nett Piiramatu

Kuutasu 

25 € 

Internetimaht Eestis 

Piiramatu 

 

Tingimused:

Paketiga 5G Nett Piiramatu saavad liituda Tele2 olemasolevad ja uued erakliendid.

 1. Maht

1.1. Arveldusperioodi pikkuseks on 1 kalendrikuu. Pakett sisaldab piiramatut internetimahtu arveldusperioodi jooksul Eestis.

1.2. Interneti mahu kasutamisel arvestatakse nii andmete üles- kui ka allalaadimist;

1.3. Teenuste eest, mis ei sisaldu paketis, tasutakse vastavalt hinnakirjale.

1.4. Pakett on mõeldud kasutamiseks erakliendile. Teenuste kolmandatele isikutele osutamine (müümine, vahendamine, kättesaadavaks tegemine) on keelatud, sealjuures ka internetiteenuse pakkumine või vahendamine ärilisel eesmärgil.

 1. Kiirus

2.1. Paketis sisalduva interneti kiirus ei ole piiratud.

2.2. Interneti ühenduskiirus konkreetsel kasutushetkel sõltub mitmetest muutuvatest asjaoludest, mis ei ole Tele2 poolt mõjutatavad, näiteks:

- kliendi kaugus tugijaamast;

- tugijaama üldine koormus konkreetsel ajahetkel;

- kliendi lõppseadme (telefon, arvuti, tahvelarvuti vms) tehnilised parameetrid jne.

 1. Tasu arvestamine

3.1. Kuutasu arvestatakse kalendrikuu täpsusega. Esimesel ja viimasel mittetäielikul arveldusperioodil kehtib kuutasu proportsionaalses summas vastavalt võrgus aktiivselt oldud päevade arvule;

3.2. Paketi tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Tele2 erakliendi teenuste kasutamise üldtingimustest ja interneti kasutamise tingimustest, Mõistliku kasutuse põhimõtetest ning Tele2 hinnakirjast.

 1. Täiendav

4.1. Paketis sisalduvat internetti saab kasutada vastavalt  paketi tingimustele ja sellises tavapärases mahus, mis ei sega teisi mobiilsideteenuste kasutajaid ega tekita häireid sidevõrgus;

4.2. Juhul, kui paketiga kasutatakse lisateenuseid või -seadmeid (näiteks Plume®), siis Tele2 ei vastuta teenuse katkestuste ega muudatuste eest, kui see on tingitud seotud lisaväärtusteenusest. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutamist ka Tele2 teenuse kasutamise üldtingimused, Tele2 privaatsuspoliitika ja Tele2 interneti kasutamise tingimused (avaldatud tele2.ee);

4.3. Tele2 jätab endale õiguse teha muudatusi tingimustes, teavitades sellest kliendi Tele2 iseteeninduskeskkonna või kliendi poolt valitud arve edastamise kanali vahendusel kliendi poolt Tele2-le edastatud kontaktandmetel;

4.4. Teenuse kohta tekkivate täiendavate küsimuste korral palun pöörduge lähimasse Tele2 esindusse või helistage Tele2 infotelefonil numbril  6866 866