Miks Tele2?

Motiveeritud töötaja on hea töötaja! Vaata lähemalt, mis hüvesid tele2lased nautida saavad.

Sport

Meie jaoks on väga oluline tervislik eluviis - toetame töötajate regulaarseid treeninguid, pakkudes sporditoetust (oleme liitunud SportID-ga). Tele2lased on väga sportlikud - ligikaudu 50% töötajatest kasutab igakuiset sporditoetust. Lisaks, erinevatel rahvaspordiüritustel osalemisele, on saanud traditsiooniks neljapäevased joogasessioonid ja iga-aastane tervisekuu. Meie töökodus ja esindustes on alati olemas puuviljad ning talvisel perioodil sidrun ja ingver.

Puusalt ja lühidalt – miks töötada Tele2s?

Tele2 töötajad vastasid videos küsimusele "miks Tele2".

Areng

On oluline, et meie inimesed saaksid areneda pidevalt muutuvale keskkonnale vastavalt. Selleks toetame oma töötajate vahel pidevat tagasisidestamist ja mõjusate eesmärkide loomist. Kõik töötajad peaksid mõistma, kuhu liigume ja esitama endale piisavalt suuri väljakutseid, mis inspireerivad pingutama. Alati ei pea liikuma just uuele ametikohale, et areneda - tele2lase otsutuspiirid on laiad, andes võimaluse mõelda raamidest väljaspoole ning pakkudes võimalust kaasa rääkida meie protsesside parendustegevustes. Igaühe arvamus on oluline ja vaid koos suudame saavutada suuri tegusid!

Tunnustamine

Lisaks silmapaistvate töötulemuste tunnustamisele peame meeles ka töötajate eraelu sündmusi, näiteks: pulmi, lapse sündi, lapse koolitee algust ja töötajate koolilõpetamisi. Toetame oma töötajaid ka kurvemate sündmuste korral, nii materiaalselt kui vabade tasustatud päevadega. Püüame uusi töötajaid alati soojalt vastu võtta ja parimate soovidega ära saata neid, kes liiguvad mujale uusi väljakutseid otsima.

Pereliikmed

Korraldame igal aastal vähemalt kaks üritust, kuhu on oodatud ka töötajate pereliikmed. Peame peredega Tele2 laste jõulupidu, käime vastlapäeval õues lustimas või teeme ühiseid kinoõhtuid. Meie töökodu võimaldab töötajate lastel viibida ja mängida mängualal, kus on PlayStation ning puhata toredates lebolates. Lisaks on võimalik olla raamatukogus, kus saab kas rahulikult kodutöid teha või mõnda huvitavat raamatut või e-lugerit uudistada. Meie raamatukogu on populaarne ka tele2laste seas, mida alati jooksvalt vastavalt töötajate soovidele täiendame. Meil on ligikaudu 400 raamatut. Samuti on meie juures oodatud ka neljajalgsed sõbrad, kes meile rohkesti rõõmu ja mängulusti pakuvad!

Ühisüritused

Meil toimub väga palju üritusi, mille igaüks endale sobiva leiab. Vingete kolleegidega saab aega veeta regulaarsel üritusel Tele2 Mingle ning osakondade ühisüritustel, kus on võimalus üheskoos midagi põnevat ette võtta. Aasta võtame kokku ühisel jõulupeol. Korraldame igaaastast tervisekuud, kus leidub nii aktiivseid tegevusi kui ka sisukaid töötubasid. Populaarseks on saanud ka pannkoogihommik, kus üks kolleegidest jagab infot oma huvide või hobide kohta. Peame meeles ka tähtpäevasid, näiteks meeste-, naiste- ja sõbrapäevasid, mis igal aastal uutmoodi üllatavad.

Infopäeva aftermovie

2019. aasta infopäev toimus Teras Beachil, millele järgnes meeleolukas 90-ndate stiilis pidu.

Sisseelamine

Peame oluliseks, et uute tele2laste sisseelamine oleks läbimõeldud ja ülevaatlik. Sellest tulenevalt oleme loonud sisseelamisprogrammi, millega algab iga tele2lase esimene nädal meie juures. Selle käigus tutvustame meie töökultuuri, osakondasid ja kolleege. Samuti tutvutakse esimesel nädalal meie klientidega, olles meie esindustes töövarjuks. Pärast põhjalikku tutvumist Tele2 kui ettevõtte ja tööandjaga järgneb nädalane baaskoolitus meie toodetest, teenustest ja programmidest neile tele2lastele, kes asuvad tööle klienditeeninduses.

Vaba aeg

Tele2 väärtustab vaba aega. Sünnipäeva puhul on meie töötajatel vaba päev. Lisaks on vaba päev ka juhul, kui riigipüha langeb nädalavahetusele ning samuti on võimalik kasutada tervisepäevasid.

Soodustused

Iga tele2lane saab kasutada nii kokkulepitud kõnemahtu kui ka piiramatut internetti. Samuti on soodustused nii meie kui ka meie koostööpartneri toodetele ja teenustele (nt Spotify). Lisaks on võimalus kasutada WiFi ruuterit koos piiramatu internetiga. Nii saad luua endale töökeskkonna just sinna, kus seda parasjagu soovid.

Sarnased lehed