Miks Tele2?

Motiveeritud töötaja on hea töötaja!
Vaata lähemalt, mis hüvesid tele2lased nautida saavad.

Sport

Meie jaoks on väga oluline tervislik eluviis – toetame töötajate regulaarseid treeninguid, pakkudes sporditoetust SportID kaudu. Tele2lased on väga sportlikud – ligikaudu 50% töötajatest kasutab igakuiset sporditoetust. Meie töökodus ja esindustes on alati olemas puuviljad ning talvisel perioodil sidrun ja ingver.

Puusalt ja lühidalt: miks töötada Tele2s?

Tele2 töötajad vastasid videos küsimusele "miks Tele2".

Areng

On oluline, et meie inimesed saaksid areneda pidevalt muutuvale keskkonnale vastavalt. Selleks toetame oma töötajate vahel pidevat tagasisidestamist ja mõjusate eesmärkide loomist. Kõik töötajad peaksid mõistma, kuhu liigume ja esitama endale piisavalt suuri väljakutseid, mis inspireerivad pingutama. Alati ei pea liikuma just uuele ametikohale, et areneda – tele2lase otsutuspiirid on laiad. Igaühe arvamus on oluline ja vaid koos suudame saavutada suuri tegusid!

Tunnustamine

Lisaks silmapaistvate töötulemuste tunnustamisele peame meeles ka töötajate eraelu sündmusi näiteks: lapse sünd, lapse koolitee algus, jõulukingitused lastele, parimaks Tele2 väärtuste kandjaks tunnustamisel. Toetame oma töötajaid ka kurvemate sündmuste korral materiaalselt. Võtame uued töötajad alati soojalt vastu ja saadame parimate soovidega ära need, kes liiguvad mujale uusi väljakutseid otsima.

Pereliikmed

Korraldame igal aastal vähemalt kaks üritust, kuhu on oodatud ka töötajate pereliikmed. Peame peredega Tele2 laste jõulupidu ja käime vastlapäeval õues lustimas. Meie töökodus on töötajate lastele eraldi mänguala, kus on PlayStation ning puhkamiseks on toredad lebolad. Lisaks saab raamatukogus rahulikult kodutöid teha või mõnda huvitavat raamatut või e-lugerit lugeda. Hetkel on meil ligikaudu 400 raamatut. Samuti on meie juures oodatud ka neljajalgsed sõbrad, kes meile rohkesti rõõmu ja mängulusti pakuvad!

Ühisüritused

Meil toimub väga palju üritusi, mille igaüks endale sobiva leiab. Vingete kolleegidega saab igakuiselt aega veeta Tele2 Mingle'il ja osakondade ühisüritustel. Aasta võtame kokku ühisel talvepeol. Populaarseks on saanud ka pannkoogihommik, kus üks kolleegidest jagab infot oma huvide või hobide kohta. Peame meeles ka tähtpäevasid, näiteks meeste-, naiste- ja sõbrapäevasid, mis igal aastal uutmoodi üllatavad.

Infopäeva aftermovie

2019. aasta infopäev toimus Teras Beachil, millele järgnes meeleolukas 90-ndate stiilis pidu.

Sisseelamine

Uued tele2lased läbivad oma esimesel nädalal läbimõeldud ja ülevaatliku sisseelamisprogrammi. Selle käigus tutvustame meie töökultuuri, osakondasid ja kolleege. Samuti tutvume esimesel nädalal meie klientidega, käies esindustes töövarjuks. Hiljem järgneb nädalane baaskoolitus meie toodetest, teenustest ja programmidest neile tele2lastele, kes asuvad tööle klienditeeninduses.

Vaba aeg

Tele2 väärtustab vaba aega. Lisaks korralisele puhkusele on Sul võimalus, oma otsese juhiga kokkuleppel, kasutada tasustatud lisapuhkusepäevi ehk „piiramatut puhkust“. Samuti on kõigil meie töötajatel sünnipäeva puhul vaba päev. Juhul, kui riigipüha langeb nädalavahetusele siis on sellele eelnev või järgnev tööpäev samuti tele2lastel vaba.

Soodustused

Iga tele2lane saab kasutada nii kokkulepitud kõnemahtu kui ka piiramatut internetti. Samuti on soodustused nii meie kui ka meie koostööpartneri toodetele ja teenustele. Lisaks on võimalus tasuta kasutada WiFi ruuterit koos piiramatu internetiga ning nautida meie Go3 TV teenust. Nii saad luua endale töökeskkonna just sinna, kus seda parasjagu soovid.