Miks just Tele2?


  • Tele2 peres oled võrdne meeskonnaliige – Sinu arvamusega arvestatakse ning Sulle usaldatakse olulised ülesanded.
  • Praktika meie juures on heaks hüppelauaks Sinu karjäärile, sest annab võimaluse vedada vastutusrikkaid projekte ning kasutada enda potentsiaali mitmekülgselt.
  • Me treenime kõhulihaseid igapäevase naeruga, toidame adrenaliinivajadust 100-meetrise mobiilsidemasti otsa ronimisega ning tähistame töövõite meeleolukate ühisüritustega.
  • Meie Sulle piire ei sea – kui õpid telekommunikatsiooni, ent tunned huvi ka näiteks personalitöö, finantsteemade või tootearenduse vastu, võid vabalt teha praktika raames koostööd mitme osakonnaga.

 

Loe lähemalt ka meie töötajate edulugude ja tegevjuhi praktikaprogrammi kohta.

 

Masti ronimine
Tehnokeskus


Praktikakogemused


Keidi Kitt

(turunduspraktikant, juuni – september 2016)


„Turunduspraktika Tele2-s oli minu jaoks uskumatult põnev! Kui alguses arvasin, et mõne aja möödudes tunnen end juba paraja turundusguruna, siis tegelikult oli vastupidi.

Praktika lõpuni seisin silmitsi projektide ja väljakutsetega, millega varem kokku polnud puutunud ning õppisin alatasa midagi uut. Olen tänulik, et seesuguse võimaluse osaks sain!“ 

 

Johanna-Britt Haabu

(juurapraktikant, juuli 2016) 

 

„Praktika pakkus lahedaid väljakutseid ja palju seiklusrikkaid hetki! Kogemus muutis mind enesekindlamaks ja julgemaks, õpetas vastutama ning kaalutletud otsuseid langetama.

Kindlasti ei saa mainimata jätta ka positiivset õhkkonda ning vinget meeskonda, kes mõjusid motiveerivalt ja panid mind tundma osana meeskonnast, osana Tele2-st.“ 

 

Helen Mikkov

(personalipraktikant, veebruar–juuli 2016)

 

„Tele2 on ettevõte, kus tunnen end alati hästi ja koduselt – mind ümbritsevad armsad kolleegid, kes toetavad mind iga kell minu tegemistes ja endale seatud eesmärkide saavutamisel.

Minu päevad on täidetud kvaliteetse huumori, avatud ja isikupäraste kolleegide ning toredate tööalaste väljakutsetega!“ 

 

Tule suvepraktikale!

2018.a konkurss suvepraktikale algab märtsis.

 

Pakume alati põnevaid praktikavõimalusi erinevate erialade tudengitele. Kogemus rahvusvahelises ettevõttes on Sinu tulevasele karjäärile väärtuslikuks hüppelauaks – paljud tänased Eesti telekommunikatsioonivaldkonna tipptegijad ongi alustanud just Tele2 praktikantidena!

Tutvu kindlasti ka praktikavõimalustega Tele2 Eesti või Tele2 Grupi juhtkonna liikme kõrval.