Tele2 tõi äriklientide jaoks turule piiramatu mahuga lahenduse Piiramatu Äri Mobiilis, mis sisaldab innovaatilist kõnehaldusteenust, piiramatult kõnesid ja sõnumeid Eestis, Põhjamaades ja Euroopa Liidus.
Veebruari lõpus jõuab Tele2 esindustesse Samsungi uus ja kauaoodatud kokkuvolditav nutitelefon Samsung Galaxy Z Flip, mis voldib end mööda horisontaali lahti nagu väike meigipeegel.
Tele2 üks lähiaastate olulisimaid eesmärke on saada Eesti parima klienditeenindusega ettevõtteks. Selle saavutamiseks teeb ettevõte olulisi muudatusi oma teenindusmudelis.
Selleks, et olla telekomisektoris oma praegustele ja tulevastele töötajatele parimaks võimalikuks valikuks, uuendas Tele2 oma motivatsioonipaketti, tuues sinna sisse ka võimaluse piiramatult puhata.
Uuringufirmade Inspired UM ja Norstat läbiviidud teeninduse uuringust selgub, et 78% eestimaalastest peab kohalikku klienditeeninduse taset heaks või isegi väga heaks. Teeninduse suhtes on kriitilisemad ennekõike nooremad inimesed.

Ettevaatust! Levimas on petuskeem, mille puhul Tele2 logoga küsitlus lubab ettevõtte sünnipäeva puhul välja loosida kalleid nutitelefone ja -seadmeid. Küsitluses küsitakse tagasisidet meie teenustele ja toodetele ning tuuakse välja, et iga päev loositakse 10 õnnelikku võitjat. Tele2 sellist loosi ega kampaaniat aga ei korralda. Tegemist on petturitega, kes üritavad koguda inimeste krediitkaardiandmeid, et neid hiljem kurjasti ära kasutada.

Palume enda andmeid mitte jagada ning anda meile märku, kui sarnane küsitlus silma jääb!

Loe lähemalt, kes võitsid eelmisel aasta lõpus toimunud kõnekaardi loosid.