Vaata esinduste lahtiolekuaegu siit.
Tele2 pakub koostöös Go3-ga kaablivaba teleteenust, mis lisaks Eesti telekanalitele toob vaatajateni mitmekesise valiku parimatest filmidest, sarjadest ja spordisündmustest.
„Oleme jälginud tähelepanelikult riigis toimuvat – koroonaviirus näitab taandumise märke ja saame hakata sammhaaval tavapärasema elurütmi juurde naasma. Sellest tulenevalt otsustasime, et ettevaatusabinõusid silmas pidades taasavame käesolevast nädalast kõik Tele2 esindused,“ ütles Tele2 müügidirektor Aare Uusjärv.
Tele2 Eesti esimese kvartali müügitulu oli 18,7 miljonit eurot, kasvades mullu sama perioodiga võrreldes 7%. EBITDA ehk ärikasum enne kulumit suurenes 2019. aastaga võrreldes 20%, ulatudes esimeses kvartalis 4 miljoni euroni.

Tele2 kasvatab sel aastal oma ülekandevõrgu keskseadmete läbilaskevõimet kokku 2,5 korda, et parandada klientide andmesidekiirust ja olla valmis uue põlvkonna 5G mobiilsidevõrgu avamiseks.

Koroonaviirusega tuvastatud haigestunuid on elanike arvu arvestades kõige rohkem Saaremaal. Toetamaks Kuressaare haigla tööd, avas Tele2 teenustasuta annetusnumbrid, millele helistades saab toetada Kuressaare haiglat 5, 10 või 50-eurose annetusega.
Sideettevõtted Tele2 ja Telia annavad algatuse „Igale koolilapsele arvuti!“ vahendusel abi vajavatele koolilastele tasuta 450 taskuruuterit ja internetipaketti, tagamaks korralikud ja võrdsed e-õppe võimalused ka neile õppuritele, kel kodus püsiv internetiühendus puudub.

Sina küsid, meie vastame!

Suure ettevõttena tajume oma vastutust koroonaviiruse leviku piiramisel, mistõttu võtame meie kõigi heaolu tagamiseks kasutusele täiendavaid meetmeid. Panime oma klientide ja koostööpartnerite jaoks kirja ülevaatliku info, kuidas meie siit oma igapäevatööd jätkame ning kuidas Sulle eeloleval perioodil abiks saame olla.

Alates esmaspäevast, 16. märtsist sulgeb Tele2 ajutiselt kõik oma esindused üle Eesti, et kaitsta töötajate ja klientide tervist.

Tele2 esmane prioriteet on kaitsta oma töötajate tervist ning tagada ühiskonnale kriitiliste teenuste toimivus. Suure ettevõttena tajume oma vastutust koroonaviiruse leviku piiramisel, mistõttu võtame meie kõigi heaolu tagamiseks kasutusele täiendavaid meetmeid. Sellest tulenevalt töötavad Tele2 Tallinna ning Tartu kontorite töötajad kuni 27. märtsini kodukontoris, kus töö jätkub plaanipäraselt.