Tele2 kasvatab sel aastal oma ülekandevõrgu keskseadmete läbilaskevõimet kokku 2,5 korda, et parandada klientide andmesidekiirust ja olla valmis uue põlvkonna 5G mobiilsidevõrgu avamiseks.

Koroonaviirusega tuvastatud haigestunuid on elanike arvu arvestades kõige rohkem Saaremaal. Toetamaks Kuressaare haigla tööd, avas Tele2 teenustasuta annetusnumbrid, millele helistades saab toetada Kuressaare haiglat 5, 10 või 50-eurose annetusega.
Sideettevõtted Tele2 ja Telia annavad algatuse „Igale koolilapsele arvuti!“ vahendusel abi vajavatele koolilastele tasuta 450 taskuruuterit ja internetipaketti, tagamaks korralikud ja võrdsed e-õppe võimalused ka neile õppuritele, kel kodus püsiv internetiühendus puudub.

Sina küsid, meie vastame!

Suure ettevõttena tajume oma vastutust koroonaviiruse leviku piiramisel, mistõttu võtame meie kõigi heaolu tagamiseks kasutusele täiendavaid meetmeid. Panime oma klientide ja koostööpartnerite jaoks kirja ülevaatliku info, kuidas meie siit oma igapäevatööd jätkame ning kuidas Sulle eeloleval perioodil abiks saame olla.

Alates esmaspäevast, 16. märtsist sulgeb Tele2 ajutiselt kõik oma esindused üle Eesti, et kaitsta töötajate ja klientide tervist.

Tele2 esmane prioriteet on kaitsta oma töötajate tervist ning tagada ühiskonnale kriitiliste teenuste toimivus. Suure ettevõttena tajume oma vastutust koroonaviiruse leviku piiramisel, mistõttu võtame meie kõigi heaolu tagamiseks kasutusele täiendavaid meetmeid. Sellest tulenevalt töötavad Tele2 Tallinna ning Tartu kontorite töötajad kuni 27. märtsini kodukontoris, kus töö jätkub plaanipäraselt.
Alates reedest, 13. märtsist on Tele2 klientidele perearsti nõuandeliini lühinumbrile 1220 helistamine tasuta.
Sel nädalal on hüppeliselt kasvanud kõnede arv Somaalia telefoninumbritelt ehk +252 suunakoodiga numbritelt. Petturite eesmärk on saada inimesed neile tagasi helistama. Telefonil lastakse kutsuda vaid mõni hetk, eesmärgiga teha vastamata kõne ning loodetakse, et inimene helistab petturi numbrile tagasi. Kui inimene aga jõuab kõne vastu võtta, katkestatakse see kohe või ei räägita midagi. Jällegi eesmärgiga, et inimene uuesti tagasi helistaks.
Tähelepanu, Lasnamäe – me kolime! Vahepeal on ikka nii, et tuleb asjad kokku pakkida ning need mõnes teises kohas kuldsete konfettide ning ägedate üllatustega jälle lahti pakkida.
Tänasest algab Hea Teeninduse Kuu, mille eesmärk on pöörata tavapärasest enam tähelepanu teenindajate tänuväärsele tööle, märgata suurepärast teenindust ja propageerida hea teeninduse põhimõtteid ühiskonnas laiemalt. Hea Teeninduse Kuud tähistatakse Eestis sel aastal juba 17. korda.