Kutsume Sind kooli alguse puhul kinno! Tele2 kliendina saad Forum Cinemase kinodes (Coca Cola Plaza, Tartu Ekraan ja Viljandi Centrum) kuni augusti lõpuni 2 € soodsamalt käia.

Maailma suuruselt neljandaks mobiilitootjaks tõusnud Xiaomi tõi Eestisse oma uue mudeli Mi 8, mis on Hiina suurfirma esimene tipptelefon, mida siin ametlikult müüakse.

Tele2 esitleb: septembris saab alguse esmakordselt toimuv UEFA Rahvuste liiga, kui 8. septembril kohtub Eesti koondis A. le Coq Arenal Kreeka koondisega.

Tele2 kompenseerib oma klientidele, kes jäid reedel ja laupäeval tehnilise rikke tõttu välismaal levita, augustikuu paketitasu kuumaksud ning rändlusteenuse kasutuse 1. - 5. augustini kokku ligi 300 000 euro eest.

Vabandame oma klientide ees eile alguse saanud rändlusteenuse probleemi pärast, mis on nüüdseks lahendatud.

Täna jõudis Tele2 e-poodi müügile legendaarne Nokia „banaanitelefon“, millel on vana tuttav disain ja uuendusena 4G võimekus.

Küsitlusfirma Norstat viis läbi üle-eestilise uuringu, mille kohaselt ootab 81 protsenti inimestest, et mobiilioperaatori vahetamine toimuks kiiremini, kui praegu riiklikult määratud.

TJA viis juunikuus läbi andmesidekiiruste mõõtmised kõigis Eesti avalikes supluskohtades, millest selgus, et tegelikult ei pea stabiilse interneti pärast muretsema enamikes Eestimaa randades.

Tele2 kliendid saavad ka Eesti suvel enda jalad eriti soojana hoida, sest Sokisahtlist on võimalik soetada sokid 30% soodsamalt!

Tele2 poolt läbi viidud „Lapsed ja internet“ uuringu tulemuste kohaselt on kolmandik 9-14-aastastest Eesti lastest näinud veebis seksiklippe ning iga teine vaadanud vägivalla või piinlevate loomade videoid.