Tele2

Kõnekaardi
kampaaniad

Parimad pakkumised Tele2 kõnekaardile: topeltmahud, auhinnamängud ja palju muud!

ISIC-kaardiga võidad!

Kui Sul on taskus ISIC üliõpilas- või õpilaspilet, ITIC õpetajakaart või IYTC noortekaart, siis anname Sulle kuuks ajaks 1000 kõneminutit ja 100 SMSi vaid 1 € eest (tavahind 2,99 €) ja 1 GB netti samuti 1 € eest (tavahind 1,99 €).

 1. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevate tingimustega ning Kampaania reklaamis ja lisamaterjalides sätestatud tingimustega, mis on Kampaanias osalejale kohustuslikud.
 2. Kampaania „Lae kõneaega ja võida Rimi kinkekaart 50 € väärtuses“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Tele2 Eesti AS (edaspidi Tele2).
 3. Kampaania toimub perioodil 12.04.2021 kuni 25.04.2021 (kaasa arvatud).
 4. Kampaanias osalemine:
 • Kampaanias osalevad Tele2 kõnekaardi kliendid v.a Tele2 internetikaardi kliendid (edaspidi osalejad), kes alates 12. aprill 2021 kuni 25. aprill 2021 laadivad oma kõnekaardile vähemalt 8 € korraga ja saadavad SMS-iga märksõna OSALEN numbrile 95002.
 • Kampaanias osalemiseks tuleb kliendil laadida Tele2 kõnekaardile vähemalt 8 € korraga kampaania perioodil, saata SMS-iga märksõna OSALEN numbrile 95002 ning hoida kõnekaart aktiivsena kuni kampaania auhinna loosimiseni.
 • Kampaanias osalemiseks saadetud SMSiga kinnitab SMSi saatja korraldajale enda vastavust korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud reeglitele, oma soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega. SMS saatmisel saadetakse kinnitus registreerumise kohta.
 1. Auhind
 • Aktiivsete kõnekaartide vahel, kes on täitnud punktis 4 tingimused, loositakse välja iga nädal (vastavalt 19.04.2021 ja 26.04.2021) auhinnad, milleks on 50 € väärtuses Rimi kinkekaart. Iga nädal loositakse 1 Rimi kinkekaardi võitja.
 • Auhinda ei ole võimalik välja vahetada.
 • Rimi kinkekaart on mõeldud Eestisiseseks kasutamiseks ning saab kasutada kõigis Rimi Eesti kauplustes.
 1. Teavitamine
 • Osalejate vahel loositakse auhind juhuvaliku alusel ning auhind toimetatakse võitjani 3 tööpäeva jooksul.
 • Võitjat teavitatakse võidust sõnumi teel telefoninumbrile, millelt saadeti märksõna osalemiseks.
 1. Isikuandmete töötlemine
 • Tele2 Eesti AS (reg kood 10069046, aadress Valukoja 8, 11415 Tallinn) on isikuandmete vastutav töötleja ning kasutab isikuandmeid kampaania läbiviimiseks, võitja väljaselgitamiseks ja võitjaga kontakteerumiseks (sh võitja nime avaldamine).
 • Tele2 privaatsuspoliitikaga ning õigustega isikuandmete töötlemisel on võimalik lähemalt tutvuda siin.
 • Isikul on võimalik pöörduda küsimuses isikuandmete töötlemise kohta Tele2 Eesti AS andmekaitsespetsialisti poole e-posti aadressil dpo_estonia@tele2.com
 1. Loosimises ei saa osaleda Tele2 töötajad, juhtorganite liikmed ja kampaania korraldamisega otseselt seotud isikud.
 2. Kampaaniaga seoses tekkivate küsimuste või pretensioonide korral palume pöörduda e-maili aadressil info@tele2.ee või telefonil 6 866 866 (avatud iga päev 8.00-22.00).
 3. Tele2-l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Tele2 kodulehel. Muudatused jõustuvad alates nende avaldamise päevast. Kampaania tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Tele2 kõnekaardi üldtingimustest, mis on kättesaadaval aadressil www.tele2.ee/konekaart.

1. Juhul kui Sul pole veel Tele2 kõnekaarti, siis saad stardika hankida ükskõik millisest tanklast, kioskist või hästivarustatud poest üle Eesti. Valida saad kahe stardika vahel – Tele2 0,95 või Tele2 3,95. Loe nende kohta lähemalt SIIT.

2. Aktiveeri oma Tele2 kõnekaart.

3. Registreeri ennast Tele2 kõnekaardi iseteeninduse kasutajaks siin.

4. Logi iseteenindusse sisse ja vali iseteeninduse menüüs "Pakkumised".

5. Sisesta oma kehtiv ISIC, ITIC või IYTC kaardi number ja nimi ja registreeri.

6. Eduka registreerimise järel saad endale eripakkumised tellida!

7. Head kasutamist!