Suvepraktika

Tahad suvevaheaega oskuslikult ära kasutada? Tule ja saa endale unustamatu praktikakogemus Tele2s! Uued oskused ning äge seltskond on garanteeritud!

Miks just Tele2?

Toetav meeskond

Toetav meeskond

Tele2 peres oled võrdne meeskonnaliige ning meie Sulle piire ei sea. Lisaks on Sul juhendaja, kes Sind terve praktikaperioodi vältel toetab ja kellega püstitad selged eesmärgid.

Ühisüritused

Ühisüritused

Me treenime kõhulihaseid igapäevase naeruga, toidame adrenaliinivajadust 100-meetrise mobiilsidemasti otsa ronimisega ning tähistame töövõite meeleolukate ühisüritustega.

Karjääri hüppelaud

Karjääri hüppelaud

Praktika meie juures on heaks hüppelauaks Sinu karjäärile, sest annab võimaluse osaleda vastutusrikastes projektides ning kasutada enda potentsiaali mitmekülgselt.

Mis? Kus ? Millal?

Kandideerimise aeg: 2019. aasta suvepraktikale kandideerimine on lõppenud.

Praktikaperioodi pikkus: Kokkuleppel.

Põhivaldkonnad:
Tootearendus
* IT
Finants
Juriidilised suhted
* Turundus
* Kommunikatsioon
* Personal
* Tehnika (erilahendused, võrguhooldus, IP-VoIP teenused, võrgu ehitus ja planeerimine)
* Müük (eraklient, B2B)

Lisainfo: 550 5458 või cv@tele2.ee.

Praktika toimumise koht: Tallinn.

Praktikakogemused

Milline näeb välja Sinu tavapärane tööpäev?

"Mul ei ole tavalist tööpäeva - iga päev on oma nägu, oma tegu. Loovus on ilmselt üks märksõna, mis iseloomustab igat minu päeva Tele2-s. On palju koosolekuid ning sotsiaalmeedias ja kodulehel möllamist. Lisaks on Tele2-s võimalus praktika ajal tutvuda ka kõikide teiste valdkondadega: olen tutvunud nii müügi- kui ka tehnilise poolega."

Anett, loovturunduse spetsialisti praktikant

Milline on Tele2 töökultuur?

"Tele2 tööpoliitika on mulle muljet avaldanud – Skandinaaviale omane stiil, mis hõlmab töötajate väärtustamist, igakülgset toetamist ning paindlikku töögraafikut. Ettevõtte sisepoliitika kajastub ka praktikantide programmis."

Lisette, juura praktikant

Millega Tele2 sind kõige rohkem üllatas?

"Tele2 üllatas mind oma töökultuuriga. Ma alati olin mõelnud, et kontoris on klassikaline monarhia atmosfäär, aga siin on teistmoodi."

Erik, erilahenduste projektijuhi praktikant

"Lemmikloomad kontoris! Tegelikult on olnud tore näha, kuidas töötajaid hoitakse ja et praktikante võetakse tõsiselt – ma poleks uskunud, et juba praktika alguses saan ise koosolekuid juhtida ja oma projekte luua."

Helen, kommunikatsioonispetsialisti praktikant

Mis on praktika jooksul olnud Sinu suurimad väljakutsed ja saavutused?

"Väga lahe oli Tele2 masti otsa ronimine – kui tihti ikka selline võimalus ette tuleb? Olin kohe nõus minema ja ürituse pärast elevil, kuid eks väike hirm oli ka. 100 meetri kõrgusele ronimine ei ole siiski igapäevane tegevus. Sain väga mõnusa adrenaliinilaksu ning motivatsiooni endale rohkem väljakutseid esitada."

Elerin, lisaväärtusteenuste spetsialisti praktikant

Mida ütleksid neile, kes praegu mõtlevad Tele2 praktikale kandideerida?

"Inimesed on lahedad ja sõbralikud, tööd on palju, seega õppida saab ka rohkelt, ning seda oma ala spetsialistidelt, kes on juba mitmeid aastaid enda valdkonnas tegutsenud. Ja eks paljude jaoks on ka oluline, et praktika on tasustatud – seda ta on."

Kristo, front-end arendaja praktikant

Sarnased lehed