Suve-
praktika

Tahad suvevaheaega oskuslikult ära kasutada? Tule ja saa endale unustamatu praktikakogemus Tele2s! Uued oskused ning äge seltskond on garanteeritud!

Miks just Tele2?

Toetav meeskond

Tele2 peres oled võrdne meeskonnaliige ning meie Sulle piire ei sea. Lisaks on Sul juhendaja, kes Sind terve praktikaperioodi vältel toetab ja kellega püstitad selged eesmärgid.

Ühisüritused

Me treenime kõhulihaseid igapäevase naeruga, toidame adrenaliinivajadust 100-meetrise mobiilsidemasti otsa ronimisega ning tähistame töövõite meeleolukate ühisüritustega.

Karjääri hüppelaud

Praktika meie juures on heaks hüppelauaks Sinu karjäärile, sest annab võimaluse osaleda vastutusrikastes projektides ning kasutada enda potentsiaali mitmekülgselt.

Mis? Kus ? Millal?

Kandideerimise aeg: 2021 veebruar-märts.

Praktikaperioodi pikkus: Kokkuleppel.

Võimalikud praktika valdkonnad:

  • Tootearendus
  • Kommunikatsioon
  • Turundus
  • IT
  • Tehnika
  • Personal
  • Seadmeäri
  • Müük
  • Klienditeenindus

Lisainfo: 550 5458 või cv@tele2.ee.

Praktika toimumise koht: Tallinn.

Praktikakogemused

Milline on Tele2 töökultuur?

"Tele2 tööpoliitika on mulle muljet avaldanud – Skandinaaviale omane stiil, mis hõlmab töötajate väärtustamist, igakülgset toetamist ning paindlikku töögraafikut. Ettevõtte sisepoliitika kajastub ka praktikantide programmis."

Lisette, juura praktikant

Milline näeb välja Sinu tavapärane tööpäev?

"Mul ei ole tavalist tööpäeva - iga päev on oma nägu, oma tegu. Loovus on ilmselt üks märksõna, mis iseloomustab igat minu päeva Tele2-s. On palju koosolekuid ning sotsiaalmeedias ja kodulehel möllamist. Lisaks on Tele2-s võimalus praktika ajal tutvuda ka kõikide teiste valdkondadega: olen tutvunud nii müügi- kui ka tehnilise poolega."

Anett, loovturunduse spetsialisti praktikant

Mis on praktika jooksul olnud Sinu suurimad väljakutsed?

"Lisaks n-ö ootuspärastele ülesannetele saime ennast Tele2s ka mitmest teisest küljest arendada – näiteks anti meile ülesanne korraldada firmaüritus. See hõlmas endas tihedat suhtlust kõikide osakondade vahel – toimus palju koosolekuid ja ajurünnakuid. Arvan, et see on hindamatu kogemus."

Marta, ärikliendi teenuste spetsialisti praktikant

Mida hindasid oma juhendaja juures kõige enam?

"Vastutulelikkust ja pühendumust. Hindan seda, kui juhendaja võtab aega, et teha selgeks valdkonna köögipool, sest muidu on keeruline kokkama hakata."

Kristin, lisateenuste partnertehingute spetsialisti praktikant

Mis üllatas Sind kõige enam Tele2 puhul?

"Mäletan, kui käisin töövestlusel ning lugesin WeAreTele2 toas seina peal olevaid kirjutisi töötajatelt stiilis, et Tele2 koosneb parimatest kolleegidest, kus sinust tõesti hoolitakse. Täna, olles siin vaevu kolm kuud olnud, võin ma käsi südamel kinnitada, et Tele2 on kindlalt esikohal, olles parim tööandja. Nii lahedaid ja motiveerivaid töökaaslaseid on raske kusagil mujal kohata."

Melissa, juristi praktikant

Mis muutis praktikaperioodi Sinu jaoks kõige väärtuslikumaks?

"Ühte asja välja tuua on keeruline, kuid kõige enam hindan Tele2st saadud raadiovõrguteadmisi ehk seda, mis peitub jäämäe tipu all. Lisaks on Tele2l väga vinge kontorikultuur, inimesed tõsimeeli hoolivad üksteisest ja abistavad alati igal võimalikul moel."

Christopher, raadiovõrgu inseneri praktikant

Mida ütleksid neile, kes praegu mõtlevad Tele2 praktikale kandideerida?

"Inimesed on lahedad ja sõbralikud, tööd on palju, seega õppida saab ka rohkelt, ning seda oma ala spetsialistidelt, kes on juba mitmeid aastaid enda valdkonnas tegutsenud. Ja eks paljude jaoks on ka oluline, et praktika on tasustatud – seda ta on."

Kristo, front-end arendaja praktikant

Mis sai peale 2019. aasta suvepraktikat?

Marta panustab tootearendusse, Christopher jätkab raadiovõrgu osakonnas. Kristjan-Eric kannab hoolt toodete olemasolu eest esindustes ja e-poes.

Kuidas on läinud 2018. aasta suvepraktikantidel?

Nii Elerin kui Gretlin toimetavad meie finantsosakonnas. Elerin viib meie müügiraportid iga päevaga järjest uutesse kõrgustesse ning Gretlin kaevub erinevatesse andmetesse ja tegeleb operaatoritevahelise arveldusega.