Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.
Nokia C32 64GB
СКИДКА
Nokia C32 64GB
СКИДКА
Полностью
129
109
Для аренды устройства позвоните по телефону: 1205 (находясь за границей: +372 6866 855) или заключите договор в представительстве.
Узнать больше об услуге аренды
Ежемесячный платеж
0
мес.
Прошу сообщить мне о поступлении изделия в интернет-магазин.
Нажав "Отправить", Вы тем самым подтверждаете, что ознакомились с условиями Политики приватности Tele2 и согласны с ними.
Выбрать цвет:BLACK
 • Доставка свыше
  150 € бесплатно!

  Доставка в почтомат бесплатна!Доставка покупок на сумму до 150 € в посылочный автомат стоит 4 €

 • Право возврата в течение 14 дней

  Гарантия возврата денег в течение 14 дней или замена товара без дополнительной платы.

 • 2-летняя гарантия — без забот!

  На все товары распространяется 2-летняя заводская гарантия.

Luksuslik disain, mis peab ajaproovile vastu

Tugevdatud klaasist esi- ja tagakülg, mugav sõrmejäljeandur küljel, kaunilt kujundatud detailid ning metalliläikelise viimistlusega külgraam - Nokia Mockingbird esindab selles hinnaklassis enneolematut kõrgetasemelist disaini. Vastupidavuskatsete tulemusena määratud IP52 kaitseklass tagab suurepärase igapäevase töökindluse, mis võimaldab võtta seadme kaasa isegi veidi karmimatele seiklustele.

Selged pildid päeval ja öösel

Suur 50 MP põhiandur, mis võimaldab kasutada rohkem valgust, koos võimsa öörežiimiga, mis töötab nii esi- kui tagakaameras, tagavad erakordselt hea hämaras pildistamise võime isegi siis, kui päevast saab öö, ning portreerežiimiga saate jäädvustada kauneid portreepilte nii seadme esi- kui ka tagaküljel.

3-päevane aku tööaeg lubab teil minna kõikjale

Suur 5000 mAh2 aku, millel on optimaalsed uusimad AI-põhised aku säästmise funktsioonid, võimaldab teil käia igal pool ilma aku laadimise pärast muretsemata.

Kaasaegsed nutitelefoni funktsioonid

Android 13 süsteemiga saate värske ilmega nutitelefoni koos suurepäraste uute funktsioonidega, mis muudavad selle isikupärasemaks ning tagavad teie kaitse ja turvatunde. Ning nagu kõikidel Nokia telefonidel, on seadmes vähem liigset tarkvara, mistõttu teie enda asjadele jääb rohkem vaba ruumi.

Устройства
Цена
129
109
Устройства
Цена
129
109