VAATA ISE!

Viaplay toob Sinuni kõige värskemad filmid, seriaalid, lastesaated ja spordi otseülekanded.
Vaata oma lemmiksaateid televiisorist, arvutist, tahvlist või nutitelefonist just siis kui ise seda soovid.


Kui Sa ei ole Tele2 klient, siis saad paketi tellida siit.

VIAPLAY

Filmid,
seriaalid, lastesaated.


6,99 € / KUU
Telli siit!
Teenusest saad loobuda igal hetkel.

VIAPLAY SPORT

Filmid, seriaalid, lastesaated
ning maailma olulisemad spordi otseülekanded.

9,99 € / KUU
Telli siit!
Teenusest saad loobuda igal hetkel.

Parimad filmid ja seriaalid


Viaplay trumpab värskete filmide ja seriaalide valikuga. Nimekirjas on tuhandeid kinokunsti pärleid ja popimaid seriaale: Top Gear, Mad Men, Whiplash, Deadpool, Noor Paavst, Vihane kaheksa, Suur Gatsby… ainult nimeta!

Liitu siin

Eesti filmid ja seriaalid


Viaplay toob Sinuni ka Eesti filmid ja seriaalid. Parima valiku kodumaiset sisu leiad siit!

Liitu siin

Laste lemmikud


Viaplays on esiplaanil kõige pisemad.
My Little Pony ja Lammas Shaun, Minionid
ning Põrsas Peppa - kõik vanad sõbrad on
Viaplays hakkamas, et mudilaste meelt lahutada.

Liitu siin

Number üks spordisisu


Kes viitsiks vaadata sporti järelvaatamisest? Viaplay Sport paketiga näed Inglismaa Premier League jalgpalli, Vormel 1 etappe, korvpalli, hokit ja olümpia otseülekandeid oma nutiseadmes igal pool, kus sul parasjagu olla meeldib.

Liitu siin

Eesti keeles


Lastesaateid, filme ja seriaale saad vaadata eesti pealelugemise või subtiitritega. Kui tahad õppida vene keelt, on ka selles keeles sisu olemas.

Vaata mitmes seadmes

Viaplayd saad vaadata mitmes seadmes - näiteks suvilas olles tahvelarvutist, reisil aga telefonist. Või telerist, seda võimaldava nutiseadme abil.

Sulge

Viaplay kasutustingimused:

 1. Tele2 Eesti AS vahendab Viasat AS teenust Viaplay põhipakett või Viaplay Sport (edaspidi Teenus).
 2. Teenust saavad kasutada ainult Tele2 uued ja olemasolevad kliendid. Teenuse tellinud Tele2 era- või äriklient saab asuda kasutama Teenust vastavalt Viaplay teenuse kasutamise kirjeldusele ja tingimustele, mis on kättesaadavad aadressil www.viaplay.ee.
 3. Klient, kelle nimel on sõlmitud mitu Tele2 sideteenuse liitumislepingut (numbrit), saab Teenuse tellida nii ühele kui ka mitmele oma lepingulistest numbritest.
 4. Teenuse liitumisel mitme numbriga, rakendub Teenuse igakuine teenustasu vastavalt tellitud Teenuste arvule.
 5. ”Viaplay Põhipakett” ja ”Viaplay Sport” on Teenuse paketid, mis võimaldavad kliendil vaadata teenuses sisalduvaid televisiooniprogramme, filme ja sarju.
 6. Teenuse kasutamise eelduseks on Viaplay kodulehel www.viaplay.ee toodud nõuetele vastav nutiseade või nutiseadmed. Teenuse kasutamiseks tuleb kliendil oma nutiseadme rakenduste poest (App Store või Google Play) alla laadida Viaplay rakendus.
 7. Teenuse kasutamiseks televiisori vahendusel tuleb vajadusel soetada Chromecast seade, mis liidestub HDMI pordi kaudu erinevate teleritega, võimaldades kliendil Teenuse vaatamist teleri ekraanilt.
 8. Teenust saab klient aktiveerida Tele2 Tele2 müügiesinduses ja iseteeninduses.
 9. Teenuse sisu kohta leiab infot Viaplay rakendusest ja aadressil www.viaplay.ee.
 10. Teenus on kasutatav Eesti, Lätis ja Leedus, kusjuures Teenuse sisu võib erineda sõltuvalt asukohariigist, kus klient parasjagu viibib.
 11. Tele2 ei garanteeri ega vastuta kliendile vahedatava Viasat AS Teenuse sisu eest. Tele2 vahendab Teenust vastavalt Viaplay teenuste tingimustele, kusjuures Viaplay-l on õigus sisu muuta.
 12. Tele2 ei vastuta Teenuse katkestuste ega programmi muudatuste eest, kui see on tingitud edastaja või tootja isiku tegevusest.
 13. Kõik Tele2 kliendid saavad ”Viaplay Põhipaketiga” tasuta testimise perioodi kuni kaheks kuuks.
 14. Iga klient (liitumislepingu numbri kasutaja ja sellega seotud e-posti aadress) saab kasutada ainult ühte tasuta testimise perioodi. See tähendab, et kui klient on juba kasutanud või kasutab tasuta testimise perioodi, siis edaspidi konkreetne klient uut tasuta testimise perioodi ei saa. Kui klient soovib Viaplay teenuse katkestada tasuta testimise perioodi jooksul, siis tasuta testimise õigus lõpeb ning samale kliendile tulevikus uut tasuta testimise perioodi ei võimaldata.
 15. Testimise perioodi soodustus ei laiene Teenusele ”Viaplay Sport”.
 16. Kliendil tuleb Viaplay teenuse eest tasuda igakuist tasu vastavalt Tele2 poolt esitatavale arvele.
 17. Kuutasud on hinnakirjas, mis on kliendile kättesaadav Tele2 kodulehel ja/või Viaplay rakenduses.
 18. Tasu arvestus algab Viaplay teenuse aktiveerimisest. Teenustasu arvestamine toimub kuupõhiselt. Teenusega liitumise kuul maksab klient tasu proportsionaalselt vastavalt Teenuse kasutamise päevade arvule.
 19. Teenuse lõpetamisest saab klient teada anda Tele2 iseteeninduses või Tele2 müügiesinduses. Teenuse lõpetamisel mistahes kuupäeval kohustub klient teenustasu maksma kogu jooksva kalendrikuu eest ning teenus jääb kliendile kättesaadavaks kuni jooksva kalendrikuu lõpuni.
 20. Paketi muutmisel arvestatakse kuutasu proportsionaalselt vastavalt sellele, mitu päeva klient Viaplay Põhipaketti ja Viaplay Sport paketti kasutas.
 21. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutamist ka Tele2 teenuse kasutamise üldtingimused, Tele2 internet kasutamise tingimused ning Teenusepakkuja Viaplay teenuse osutamise tingimused (www.viaplay.ee)
 22. Kliendil on õigus igal ajal loobuda Viaplay teenuse kasutamisest ja leping ülesse öelda vastavalt kasutustingimustele. Tele2 Eestil on õigus igal ajal muuta käesolevaid tingimusi või lõpetada Viaplay teenuse vahendamine ja öelda teenusleping ülesse, teatades kliendile sellest Viaplay keskkonna kaudu või Tele2 kodulehe vahendusel vähemalt 30 päeva ette.