VAATA ISE!

Viaplay toob Sinuni kõige värskemad filmid, seriaalid, lastesaated ja spordi otseülekanded.
Vaata oma lemmiksaateid televiisorist, arvutist, tahvlist või nutitelefonist just siis kui ise seda soovid.


Kui Sa ei ole Tele2 klient, siis saad paketi tellida siit.

VIAPLAY

Filmid,
seriaalid, lastesaated.


6,99 € / KUU
Telli siit!
Teenusest saad loobuda igal hetkel.

VIAPLAY SPORT

Filmid, seriaalid, lastesaated
ning maailma olulisemad spordi otseülekanded.

9,99 € / KUU
Telli siit!
Teenusest saad loobuda igal hetkel.

Parimad filmid ja seriaalid


Viaplay trumpab värskete filmide ja seriaalide valikuga. Nimekirjas on tuhandeid kinokunsti pärleid ja popimaid seriaale: Top Gear, Mad Men, Whiplash, Deadpool, Noor Paavst, Vihane kaheksa, Suur Gatsby… ainult nimeta!

Liitu siin

Eesti filmid ja seriaalid


Viaplay toob Sinuni ka Eesti filmid ja seriaalid. Parima valiku kodumaiset sisu leiad siit!

Liitu siin

Laste lemmikud


Viaplays on esiplaanil kõige pisemad.
My Little Pony ja Lammas Shaun, Minionid
ning Põrsas Peppa - kõik vanad sõbrad on
Viaplays hakkamas, et mudilaste meelt lahutada.

Liitu siin

Number üks spordisisu


Kes viitsiks vaadata sporti järelvaatamisest? Viaplay Sport paketiga näed Inglismaa Premier League jalgpalli, Vormel 1 etappe, korvpalli, hokit ja olümpia otseülekandeid oma nutiseadmes igal pool, kus sul parasjagu olla meeldib.

Liitu siin

Eesti keeles


Lastesaateid, filme ja seriaale saad vaadata eesti pealelugemise või subtiitritega. Kui tahad õppida vene keelt, on ka selles keeles sisu olemas.

Vaata mitmes seadmes

Viaplayd saad vaadata mitmes seadmes - näiteks suvilas olles tahvelarvutist, reisil aga telefonist. Või telerist, seda võimaldava nutiseadme abil.

VALI SIIT KUUMA HINNAGA TASKUTELEKAS

Huawei P10
569 €
23,70 € / 24 kuud
Osta e-poest
Huawei P9 Lite
179 €
7,45 € / 24 kuud
Osta e-poest
Just5 Freedom
99 €
4,12 € / 24 kuud
Osta e-poest
Sony Xperia X Compact
299 €
12,45 € / 24 kuud
Osta e-poest
Apple iPhone 5S
299 €
12,45 € / 24 kuud
Osta e-poest
Sulge

Viaplay kasutustingimused:

 1. Tele2 Eesti AS vahendab Viasat AS teenust Viaplay põhipakett või Viaplay Sport (edaspidi Teenus).
 2. Teenust saavad kasutada ainult Tele2 uued ja olemasolevad kliendid. Teenuse tellinud Tele2 era- või äriklient saab asuda kasutama Teenust vastavalt Viaplay teenuse kasutamise kirjeldusele ja tingimustele, mis on kättesaadavad aadressil www.viaplay.ee.
 3. Klient, kelle nimel on sõlmitud mitu Tele2 sideteenuse liitumislepingut (numbrit), saab Teenuse tellida nii ühele kui ka mitmele oma lepingulistest numbritest.
 4. Teenuse liitumisel mitme numbriga, rakendub Teenuse igakuine teenustasu vastavalt tellitud Teenuste arvule.
 5. ”Viaplay Põhipakett” ja ”Viaplay Sport” on Teenuse paketid, mis võimaldavad kliendil vaadata teenuses sisalduvaid televisiooniprogramme, filme ja sarju.
 6. Teenuse kasutamise eelduseks on Viaplay kodulehel www.viaplay.ee toodud nõuetele vastav nutiseade või nutiseadmed. Teenuse kasutamiseks tuleb kliendil oma nutiseadme rakenduste poest (App Store või Google Play) alla laadida Viaplay rakendus.
 7. Teenuse kasutamiseks televiisori vahendusel tuleb vajadusel soetada Chromecast seade, mis liidestub HDMI pordi kaudu erinevate teleritega, võimaldades kliendil Teenuse vaatamist teleri ekraanilt.
 8. Teenust saab klient aktiveerida Tele2 Tele2 müügiesinduses ja iseteeninduses.
 9. Teenuse sisu kohta leiab infot Viaplay rakendusest ja aadressil www.viaplay.ee.
 10. Teenus on kasutatav Eesti, Lätis ja Leedus, kusjuures Teenuse sisu võib erineda sõltuvalt asukohariigist, kus klient parasjagu viibib.
 11. Tele2 ei garanteeri ega vastuta kliendile vahedatava Viasat AS Teenuse sisu eest. Tele2 vahendab Teenust vastavalt Viaplay teenuste tingimustele, kusjuures Viaplay-l on õigus sisu muuta.
 12. Tele2 ei vastuta Teenuse katkestuste ega programmi muudatuste eest, kui see on tingitud edastaja või tootja isiku tegevusest.
 13. Kõik Tele2 kliendid saavad ”Viaplay Põhipaketiga” tasuta testimise perioodi kuni kaheks kuuks.
 14. Iga klient (liitumislepingu numbri kasutaja ja sellega seotud e-posti aadress) saab kasutada ainult ühte tasuta testimise perioodi. See tähendab, et kui klient on juba kasutanud või kasutab tasuta testimise perioodi, siis edaspidi konkreetne klient uut tasuta testimise perioodi ei saa. Kui klient soovib Viaplay teenuse katkestada tasuta testimise perioodi jooksul, siis tasuta testimise õigus lõpeb ning samale kliendile tulevikus uut tasuta testimise perioodi ei võimaldata.
 15. Testimise perioodi soodustus ei laiene Teenusele ”Viaplay Sport”.
 16. Kliendil tuleb Viaplay teenuse eest tasuda igakuist tasu vastavalt Tele2 poolt esitatavale arvele.
 17. Kuutasud on hinnakirjas, mis on kliendile kättesaadav Tele2 kodulehel ja/või Viaplay rakenduses.
 18. Tasu arvestus algab Viaplay teenuse aktiveerimisest. Teenustasu arvestamine toimub kuupõhiselt. Teenusega liitumise kuul maksab klient tasu proportsionaalselt vastavalt Teenuse kasutamise päevade arvule.
 19. Teenuse lõpetamisest saab klient teada anda Tele2 iseteeninduses või Tele2 müügiesinduses. Teenuse lõpetamisel mistahes kuupäeval kohustub klient teenustasu maksma kogu jooksva kalendrikuu eest ning teenus jääb kliendile kättesaadavaks kuni jooksva kalendrikuu lõpuni.
 20. Paketi muutmisel arvestatakse kuutasu proportsionaalselt vastavalt sellele, mitu päeva klient Viaplay Põhipaketti ja Viaplay Sport paketti kasutas.
 21. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutamist ka Tele2 teenuse kasutamise üldtingimused, Tele2 internet kasutamise tingimused ning Teenusepakkuja Viaplay teenuse osutamise tingimused (www.viaplay.ee)
 22. Kliendil on õigus igal ajal loobuda Viaplay teenuse kasutamisest ja leping ülesse öelda vastavalt kasutustingimustele. Tele2 Eestil on õigus igal ajal muuta käesolevaid tingimusi või lõpetada Viaplay teenuse vahendamine ja öelda teenusleping ülesse, teatades kliendile sellest Viaplay keskkonna kaudu või Tele2 kodulehe vahendusel vähemalt 30 päeva ette.
Sulge

Kampaania „Viaplay“ tingimused(telefonid):

 1. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevate tingimustega ning kampaania reklaam ja lisamaterjalides sätestatud tingimustega, mis on kampaanias osalejale kohustuslikud.
 2. Kampaania „Viaplay“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Tele2 Eesti AS (edaspidi Tele2);
 3. Kampaania toimub perioodil 17.04.2017-07.05.2017 (kaasa arvatud) või kuni kaupa jätkub;
 4. Kampaanias osalevad Tele2 uued ja olemasolevad era- ja ärikliendid, kes soetavad Tele2-st kampaania perioodil kliendihinnaga või 24-kuulise järelmaksuga telefoni Huawei P10, Huawei P9 Lite, Just5 Freedom, Sony Xperia X Compact või Apple iPhone 5s ja järelmaksuga ostes sõlmivad 24-kuulise tähtajalise liitumislepingu.
 5. Kliendihinnaga ostes või 24-kuulise tähtajaga kampaania müügilepingu sõlmimisel kehtivad kampaaniahinnad:
  1. Huawei P10 sissemaks 0 € ja kuumaks 23,70 € - osamaksete summa 24-kuu peale 568,80 € ja kliendihind 569 € (Täishind 649 €, soodustus 80 €);
  2. Huawei P9 Lite sissemaks 0 € ja kuumaks 7,45 € - osamaksete summa 24-kuu peale 178,80 € ja kliendihind 179 € (Täishind 229 €, soodustus 50 €);
  3. Just5 Freedom sissemaks 0 € ja kuumaks 4,12 € - osamaksete summa 24-kuu peale 98,88 € ja kliendihind 99 € (Täishind 129 €, soodustus 30 €);
  4. Sony Xperia X Compact sissemaks 0 € ja kuumaks 12,45 € - osamaksete summa 24-kuu peale 298,80 € ja kliendihind 299 € (Täishind 379 €, soodustus 80 €);
  5. Apple iPhone 5s sissemaks 0 € ja kuumaks 12,45 € - osamaksete summa 24-kuu peale 298,80 € ja kliendihind 299 € (Täishind 339 €, soodustus 40 €).
 6. NB! Tegemist on järelmaksutootega. Küsi nõu asjatundjalt või vaata lisaks www.tele2.ee
 7. Kampaania tingimustel liitujatel on võimalik lisateenusena juurde võtta seadmekindlustust. Kindlustusteenuse pakkuja on If P&C Insurance AS, kindlustust vahendab Tele2 Eesti AS:
  1. Kuutasuga 4,59€: Huawei P10;
  2. Kuutasuga 2,09€: Huawei P9 Lite;
  3. Kuutasuga 2,09€: Just5 Freedom;
  4. Kuutasuga 3,19€: Sony Xperia X Compact;
  5. Kuutasuga 3,19€: Apple iPhone 5s.
 8. Kindlustusteenusele kehtivad If P&C Insurance AS poolt sätestatud kindlustuse üldtingimused http://tele2.ee/teenused/mugavusteenused/seadmekindlustus
 9. Kui Kampaanias osaleja soovib p.4 nimetatud tähtajalist lepingut ennetähtaegselt lõpetada, tuleb Kampaanias osalejal tasuda tähtaja lõpuni jäänud tasumata järelmaksu osamaksed ja leppetrahv, mis koosneb teenuspaketi kuumaksu korrutisest lepingu tähtaja lõpuni jääva perioodiga;
 10. Leppetrahvi ei rakendata kui klient vahetab tähtajalise lepingu jooksul teenuspaketi kõrgema kuutasuga paketi vastu, sh kliendil säilib tähtajaline kohustus;
 11. Tele2-l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Tele2 kodulehel vähemalt 30 päeva ette. Kampaania tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse valitud teenuspaketi tingimustest, Tele2 teenuste kasutamise tingimustest, interneti kasutamise tingimustest ning järelmaksu sõlmimisel ka Tele2 järelmaksutingimustest, mis on kättesaadaval aadressil www.tele2.ee. Tele2 jätab endale õiguse Kampaania tingimustel kliendiga lepingut mitte sõlmida, kui ilmnevad asjaolud, mis välistavad Kampaania tingimustel lepingu sõlmimise.