Ostes 4 toodet maksad vaid 3 eest! Astu sisse lähimasse Sokisahtlisse!

Kui Sinu ostusumma ületab 600 €, saad allahindlusena 200 € ISKU sisustusraha! 

LP on nüüd 8 lehekülge veelgi sisukam ning Tele2 klientidele maksab LP 4 kuu tellimus vaid 15.99 €. Lisaks loositakse kõigi tellijate vahel välja eksklusiivne kolmene iglusaun (väärtus 8500 €).

Aja kamp kokku ja sõitke Stockholmi väisama! Kas rahulikult aega maha võttes või täiega rokkides, just nagu teile meeldib! Koos õhtusöögiga B-klassi kajutis reisides algavad hinnad 45 eurost reisija kohta (kui olete kajutis neljakesi).
Kostita 14. oktoobril end ühe mõnusa ooperigalaga! Ettekandele tulevad katkendid tuntuimate vene, eesti, itaalia jt ooperiheliloojate loomingust.
20.-22. oktoobrini kinos Sõprus aset leidva rahvusvahelise improteatrite festivali Tilt päevapiletid Tele2 klientidele 20% soodsamad!
8 minutit kardisõitu Triobet Kardikeskuses. Viimase generatsiooni mudelid on piisavalt võimsad ja väga turvalised, et rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi vajadusi.

Ainult automaatse parkimise äpi Autlo-ga on parkimine kõikides Europarki parklates -50% soodsam!

Oktoobris alustab Eesti jalgpallikoondis uut MM-valiktsüklit, kui 07.10 kohtutakse A. le Coq Arenal Gibraltariga ning 10.10 Kreekaga. Tele2 klientidele on antud mängude piletid 20% soodsamad!
Tele2 klientidele on Pagaripoiste kohvikutes ja e-poes kuni 01.09 tordid -25%.