Tele2 teatas, et alustab tänasest maailma võimsama 4-tollise ekraaniga Apple iPhone SE nutitelefoni eelmüüki ning seadmed jõuavad poodidesse 6. aprillil.

Apple’i uusim mudel iPhone SE on maailma võimsaim neljatollise ekraaniga telefon, mis peidab iPhone 6s-i võimekust kompaktse alumiiniumdisaini ja neljatollise Retina ekraani taga. Sellel on A9 protsessor, vastupidav aku, uuenenud 12-megapiksline iSight kaamera ja võimekus salvestada 4K vormingus videoid. Lisaks sellele on iPhone SE sisse ehitatud ka NFC-kiip, mis toetab Apple Pay funktsionaalsust.

Tele2 Eesti juhi Argo Virkebau sõnul valis Apple oma ametlikuks koostööpartneriks Tele2. “Koostöölepingu sõlmimiseks testis Apple Tele2 võrku kõigi uuemate Apple’i seadmetega, kohandas oma toodete tarkvara vastavalt meie võrgu parameetritele ning kinnitas, et kõik teenused toimivad veatult,“ ütles Tele2 Eesti tegevjuht Argo Virkebau.

Virkebau sõnul tähendab ametlik partnerlus maailma kõige hinnatuma ja väärtuslikuma ettevõttega Tele2 klientidele kindlustunnet, et edaspidi arvestab Apple oma uutele seadmetele tarkvara luues spetsiaalselt Tele2 võrgu seadete ja eripäradega. Näiteks 2100 MHz sageduse laialdase kasutamisega, et Apple’i tooted ühilduksid Tele2 võrguga parimal võimalikul viisil.

SE on Eestis saadval nii 16GB kui 64GB mälumahuga hinnaga vastavalt 499 ja 599 eurot.

Kliendid saavad iPhone SE ja teisi iPhone’i mudeleid osta Tele2 e-poest ning esindustest. Rohkem saab iPhone’ide kohta lugeda www.apple.com/iphone.