Tele2 alustas 29. märtsil Samsungi uue tipptelefoni Galaxy S8 eelmüügiga. Eelmüügist soetatud seadme saavad kliendid kätte enne teisi ehk juba alates 18. aprillist. Ametlik müük mobiilioperaatorite esindustes algab 28. aprillil.

 Samsungi uut lipulaeva Galaxy S8 ja S8+ saab ette tellida Tele2 veebipoest alates tänasest kuni 19. aprillini. Tele2 müügi- ja turundusdirektori Kristjan Seema sõnul on nutitelefoni ettetellimise eelis see, et Samsungi fännid saavad telefoni teistest kaheksa päeva varem kätte. Tele2 alustab Samsungi tipptelefoni kättetoimetamist 18. aprillil.

„Kindlasti on Samsung S8 selle aasta üks oodatumaid nutitelefone ning arvatavasti vallutab uus Samsung tänavused müügiedetabelid. Samsungi uut lipulaeva iseloomustavad ülikiire protsessor, vapustav kaamera ning mõistagi ka vee- ja tolmukindlus,“ ütles Seema, kelle sõnul on uuel Samsung S8-l mitu uuenduslikku funktsiooni, millega tarbijaid üllatada. Ta lisas, et eraldi tasub esile tõsta uuenduslikku disaini, silmaiirise skännerit, juhtmeta laadimist ja ülikvaliteetset 4K-ekraani.

Samsung Galaxy S8 on Tele2 e-poes müügil hinnaga 799 eurot, suurem Galaxy S8+ versioon hinnaga 899 eurot, mõlemad mudelid on saadaval nii musta (midnight black) kui halli (orchid gray) korpusega. Telefon on võrguvaba ja seda on võimalik osta ka 24-kuise järelmaksuga ilma intressita. Telefoniga saab Tele2 Foorumi ja Tartu Kaubamaja esindustes tutvuda juba esmaspäevast, 3. aprillist.