Tele2 lõpetas sügisel kaks aastat kestnud üle-Eestilised võrguehitustööd ning avas Baltikumi kaasaegseima 4G tehnoloogial põhineva mobiilse interneti võrgu. Tele2 on viimastel aastatel investeerinud võrgu kvaliteeti üle 40 miljoni euro. Seoses uue võrgu avamisega sulgeb Tele2 eelmise põlvkonna 3G paketid alates 1.02.2015 ning pakub asenduseks uusi sarnaste tingimustega ja maksimaalse kiirusega 4G internetipakette. Kõik uued pakutavad paketid võimaldavad internetti kasutada 4G, 3G ja 2G võrgus ehk uut seadet kliendil soetada pole vaja, internetiteenus toimib olemasoleva seadme maksimaalsel võimalikul kiirusel.

Internet Extra Small ja Internet Mobiilis Small pakettide asemel pakume Nuti Small 4G paketti, mis sisaldab maksimaalse kiirusega 2GB internetti hinnaga 5,95€ kuus.

Internet Mobiilis Medium paketi asemel pakume Nuti Medium 4G paketti, mis sisaldab maksimaalse kiirusega 5GB internetti hinnaga 9,95€ kuus.

Internet Mobiilis Large asemel pakume Nuti Large 4G paketti, mis sisaldab 10GB maksimaalse kiirusega andmemahtu 14,95€ eest kuus.

Internet Mobiilis Extra Large asemel pakume Nuti Extra Large 4G paketti, mis sisaldab 25GB maksimaalse kiirusega andmemahtu hinnaga 17,95€ kuus.

Internet Arvutis Small paketi asemel pakume 4G Internet Arvutis Standard S paketti, mis sisaldab 10GB maksimaalse kiirusega internetti 7,99€ eest kuus. Standard S paketi tingimused on samad, mis paketil Standard, kuid Standard S paketi maht on 10GB ning kuutasu 7,99€.

Internet Arvutis Medium paketi asemel pakume 4G Internet Arvutis Standard M paketti, mis sisaldab 20GB maksimaalse kiirusega internetti 9,99€ eest kuus. Standard M paketi tingimused on samad, mis paketil Standard, kuid Standard M paketi maht on 20GB ning kuutasu 9,99€.

Internet Arvutis Large paketi asemele pakume 4G Internet Arvutis Standard paketti, mis sisaldab 30 GB maksimaalse kiirusega internetti kuutasutga 14,99€.

Kliendil on võimalus endale ise uus sobiv pakett valida Tele2 kodulehel olevate pakettide seast. Paketivahetus on tasuta. Muudatustega mittenõustumisel on õigus leping kuni 31.01.2015 üles öelda. Valikust mitteteatamisel vahetatakse pakett 1.02.2015 automaatselt Tele2 poolt soovitatud uue paketi vastu.

Parimate soovidega

Tele2