01.09.2014 allkirjastasid Eesti Jalgpalli Liidu juhatuse liige Marek Lemsalu ja Tele2 Eesti juhatuse esimees Argo Virkebau järgmiseks kolmeks aastaks kuuekohalise toetussummaga sponsorlepingu.

Argo Virkebau: jalgpall on Tele2 uus toetussuund ja lisaks Eesti rahvuskoondise toetamisele on plaan edendada ka kohalikku klubijalgpalli. Tele2 toetab rahvuskoondise teekonda 2016. aasta Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile ning edasi.

Miks me seda teeme? Lisaks soovile sporti arendada on jalgpall kõige suurema harrastajate arvuga sportmäng Eestis. Jalgpallil on suur vaatajas- ja mängijaskond ning positiivne maine. Nii fänne kui ka mainet soovime just Tele2-ga siduda. Koostööleping annab meile head võimalused kasutada nii reklaamivõimalusi A. Le Coq Arenal, näidata reklaame ETV-s rahvusmängude ülekannete vahel ning samuti on meil võimalus koondisemängijaid oma turunduses kasutada. Koostöö Eesti Jalgpalli Liiduga aitab kindlasti suurendada Tele2 usaldusväärsust ning tõsiseltvõetavust Eesti ühiskonna arengusse panustava pikaajalise partnerina.

Eesti Jalgpalli Liit on Eesti suurim spordiorganisatsioon, mille korraldatavatel võistlustel teeb kaasa üle 15 000 jalgpalluri.