Tele2 avas täna Eestis maailma suurima veebipõhise muusikateenuse Deezer Premium+, mis sisaldab üle 35 miljoni muusikapala ja laia valikut kohalikke artiste.

Tele2 Eesti tootedirektori Katrin Aroni sõnul on Deezeris pea kõik tuntud kohalikud artistid – näiteks Ewert And The Two Dragons, Odd Hugo, Getter Jaani, Tanel Padar, Vaiko Eplik, Elephants from Neptune, Tenfold Rabbit, Chalice, aga ka Kõrsikud, Ivo Linna, Arvo Pärt ja ERSO.

Deezeris töötab 60 muusikaeksperti, kes koostavad uuest muusikast laulunimekirju ja soovitusi, mis eristab Deezerit teistest muusikateenustest. Valiku Eesti muusikat Deezeris leiab näiteks siit:http://smarturl.it/deezer_estonia.

Deezeri regioonijuhi Jouni Pesola sõnul on Eestis piraatlus endiselt levinud. “Alternatiivina võimaldab Deezer soodsalt pea kogu maailma muusikat kuulata legaalselt ja artiste kahjustamata,” ütles Pesola.

Deezer Premium+ piiramatu teenus on osade Tele2 pakettidega tasuta ja seda on võimalik ka osta olemasolevale paketile juurde 6.49-eurose kuumaksu eest, mis on samalaadsete striimingteenuste võrdluses soodsaim hind.

Deezerit Premium+ teenust saab kasutada ka ilma veebiühenduseta. See on eriti mugav inimestele, kes kuulavad muusikat sportides või reisides. Ühe kontoga saab Deezeri muusikateenust kasutada neljas eri seadmes. Deezeri saab lihtsalt ühendada Facebookiga ja jagada ning vaadata, mida sõbrad kuulavad.

Deezerist on ka reklaame sisaldav tasuta versioon. Deezerit saab kuulata nii tavaarvutist kui kõigi levinud operatsioonisüsteeme kasutavate tahvlite ning teiste nutitelefonide ja -seadmetega.

Deezer on üks maailma esimesi muusika striimingteenuseid, mis sai alguse 2006. aastal Prantsusmaal. Tänaseks on Deezeril 16 miljonit aktiivset kasutajat. Deezer sisaldab 35 miljonit eri lugu ning on kättesaadav 183 riigis. Deezeri peamine konkurent Spotify koondab 20 miljonit muusikapala ning levib 55 riigis.