Rahvusvahelise uuringufirma Norstat küsitluse kohaselt on 11 protsenti 9–14-aastastest Eesti lastest suhelnud läbi interneti täiskasvanuga, keda nad ei tunne.
Rahvusvahelise uuringufirma Norstat küsitluse kohaselt on 11 protsenti 9–14-aastastest Eesti lastest suhelnud läbi interneti täiskasvanuga, keda nad ei tunne.
Tule ja mängi Eesti ühes suurimas piljardiklubis 15% soodsamalt!

Kristiine Autopesulal on hea meel pakkuda Tele2 töötajatele ja klientidele soodustust hooajale kohaselt eelkõige salongi hooldusele! Lisaks ka sooduspakkumine välipesule ja püsivahale.

Tele2 kliendid saavad sel sügis-talvel enda jalad eriti soojana hoida, sest Sokisahtlist on võimalik soetada sokid 30% soodsamalt!

Ruhnu vallavanem ja volikogu esimees aitasid koos kaheksa Tele2 tehnikuga paigaldada saarele kaks tonni uut mobiilsidetehnikat, et enne suuri sügistorme võimalikeks riketeks paremini valmis olla.

Rahvusvahelise uuringufirma Norstat küsitluse kohaselt on 55 protsenti 9–14-aastastest Eesti lastest leidnud internetist midagi hirmutavat või õõvastavat.

Avalikud WiFi-võrgud on saadaval kõikjal alates kohvikutest, kaubanduskeskustest ja lõpetades lennujaamade ja hotellidega. Pea igal pool kättesaadav WiFi on muutunud meie elu palju mugavamaks, kuid avaliku võrgu kasutamine on turvarisk meie andmetele nutitelefonis ja sülearvutis. Tele2 raadiovõrgu juht Tanel Sarri annab soovitusi, millest peaks avalikus WiFi-võrgus hoiduma.

Rahvusvaheline uuringufirma Norstat viis läbi küsitluse, mille kohaselt kasutab 83 protsenti 9–14-aastastest Eesti lastest iga päev internetti ning nende enda hinnangul ei tea enam kui kaks kolmandikku vanematest, mida nad seal teevad.
Äripäeva digipakett nüüd ettevõtlikule Tele2 kliendile 3 kuuks hinnaga vaid 9 eurot kuus. Tavahind digipaketil 24,5 eurot kuus.