Hiljuti Kantar Emori läbi viidud uuringu kohaselt on kaks kolmandikku eestlastest saanud viimaste kuude jooksul müügikõnesid ning 85 protsenti suhtub neisse negatiivselt.IT-ettevõtete liidu eestvedamisel sai valmis ja allkirjastati hea tava, mille eesmärgiks on piirata anonüümsete müügikõnedetegemist mobiilside sektoris ja kaitsta seeläbi senisest enam tarbijate privaatsust. Hea tava näol on tegu valdkonna iseregulatsiooniga.

Täna, 5. juunil toimus Tele2 Haapsalu esinduses spetsiaalselt seenioritele mõeldud interneti ja nutiseadme koolitused, kus eakaid õpetati elektroonilist sidet pidama ja pildistama.

Suvel veedame palju aega väljas ning meie nutikas kaaslane satub pidevalt pigem ekstreemsetesse olukordadesse ja ilmaoludesse. Et su telefon suve vastu peaks ning ka sügisel funktsioneeriks, kummutab Tele2 Eesti klienditeenindusdirektor Sirli Seliov mõned levinumad müüdid.

Tele2 täidab oma varasema lubaduse ja lõpetab 25. maist esimesena inimestele soovimatute müügikõnede tegemise.

Nädalavahetusel avati Lillekülas asuva Eesti jalgpalli rahvusstaadioni kauaoodatud 28-ruutmeetrised pealtvaatajate ekraanid, mille paigaldus võttis tervelt kaks nädalat.

Otsid suveks elamusi? Pane end koos sõpradega proovile Exit Roomi põgenemistubades! Tele2 kliendid lustivad 10 € soodsamalt.
Tallinna vanalinnas, Helios Hallis (Sauna 1) toimub multimeedia kunstinäitus „Monet2Klimt“. Näitusel esitatakse enam kui 140 maailmapärandisse kuuluvat teost, mille autoriteks on Cloud Monet, Vicent Van Gogh ja Gustav Klimt.

Suve vingeim seiklus ootab Sind! Tule ja turni maa ja taeva vahel kas Pärnu lähistel asuvas Valgeranna seikluspargis või hoopis Tallinna kauneima vaatega seikluspargis Pirita rannas. Sobiliku kõrguse ja raskusastmega raja leiavad endale nii lapsed kui ka täiskasvanud.

Tele2 Eesti remondistatistika näitab, et igas kuus pöördub katkise telefoniga paranduse ligi tuhat inimest. Pooltel juhtudel on tegu seadme kukkumisest või muljumisest tingitud vigastusega.