Turu-uuringufirma GfK Retail & Technology andmetel ostsid eestlased mais 30 900 mobiiltelefoni 8,4 miljoni euro eest, mis on tänavune telefonimüügi rekord.
Tele2 alustab suvel ulatuslike võrguehitustöödega, mille käigus rajatakse Eestisse kokku 434 uut tugijaama, neist 213 Harjumaale. Uute tugijaamadega katab mobiilioperaator sel aastal 99% riigist 4G võrguga.
Vaata siit Tele2 esinduste lahtiolekuaegu pühade ajal.
Tele2 kliendid saavad suurt mängu nautida soodsamalt, ostes kohapealt 2 piletit ühe pileti hinnaga!

Tele2 sõlmis Mainor Ülemistega lepingu, mille tulemusena kolib telekomiettevõte 2018. aasta sügisel oma Tallinna peakontori Jõe tänavalt Ülemiste City linnakus valmivasse uude ärihoonesse.

Eile allkirjastasid Eesti jalgpallikoondise peatreener Martin Reim ja Tele2 tegevdirektor Argo Virkebau järgmiseks kolmeks aastaks 120 000-eurose sponsorlepingu.

Suvi on käes ja on aeg puhkuseks päikse, mere ja liivaga. Suvega algab ka väliürituste ja -tegevuste hooaeg, nagu muusikafestivalid, rattamatkad ja sport.

Tele2 müügi- ja turundusdirektori Kristjan Seema sõnul ei saa me ka suvistes tegevustes läbi ilma nutiseadmeteta, sest need aitavad meil lähedastega ühenduses olla, mälestusi jäädvustada ning pakuvad meelelahutust, nagu filmid ja raamatud.

Tele2 uusi digipakette saab tellida ainult internetist ehk täieliku iseteenindusena robot-teenindajate toel. Lisaks loobub ettevõte uute pakettidega esimesena Eestis nii tähtajalise lepingu nõudest kui ka leppetrahvidest.

Tänastest traagilistest Manchesteri sündmustest ajendatuna katab Tele2 oma Suurbritannias viibivate lepingulistele klientidele vahemikus 23.-24.05.2017 sissetulevate ja väljuvate kõnede, SMS-ide saatmise ja mobiilse andmeside kulud.

Selle sammuga soovib Tele2 abistada kõiki Suurbritannias viibivaid kliente, et neil oleks võimalik oma pere ja lähedastega ühenduses olla. 

Tele2 klientidele päevapiletid 20% soodsamad!