VAATA ISE!

TVPlay Premium toob Sinuni kõige värskemad filmid, seriaalid, lastesaated ja spordi otseülekanded.
Vaata oma lemmiksaateid televiisorist, arvutist, tahvlist või nutitelefonist just siis kui ise seda soovid.


Kui Sa ei ole Tele2 klient, siis saad paketi tellida siit.

 

TVPLAY MEELELAHUTUS

Filmid,
seriaalid, lastesaated.


6,99 € / KUU
Telli siit!
Teenusest saad loobuda igal hetkel.
 

TVPLAY PERE

Filmid, seriaalid, lastesaated
ning maailma olulisemad spordi otseülekanded.

9,99 € / KUU
Telli siit!
Teenusest saad loobuda igal hetkel.
 

Parimad filmid ja seriaalid


TVPlay Premium trumpab värskete filmide ja seriaalide valikuga. Nimekirjas on sadu kinokunsti pärleid ja populaarseimaid seriaale.

Liitu siin

Eesti filmid ja seriaalid


TVPlay Premium toob Sinuni ka parimad
kodumaised seriaalid!

Liitu siin
 

Laste lemmikud


TVPlay Premiumis on esiplaanil kõige pisemad.
My Little Pony ja Lammas Shaun, Minionid
ning Põrsas Peppa - kõik vanad sõbrad on
TVPlays hakkamas, et mudilaste meelt lahutada.

Liitu siin

Number üks spordisisu


TVPlay Premium perepaketiga näed muuhulgas UEFA Champions League'i, UEFA Nations League'i ja Inglismaa Premier League'i jalgpallimatše, WRC Autoralli MMi, korvpalli, jäähokit ja palju muud. Kõike seda otsepildis või järelvaadates kuni 48 tundi - oma nutiseadmes igal pool, kus sul parasjagu olla meeldib.

Liitu siin

Eesti keeles


Lastesaateid, filme ja seriaale saad vaadata eesti pealelugemise või subtiitritega. Kui tahad õppida vene keelt, on ka selles keeles sisu olemas.

Vaata mitmes seadmes

TVPlayd saad vaadata mitmes seadmes - näiteks suvilas olles tahvelarvutist, reisil aga telefonist. Või telerist, seda võimaldava nutiseadme abil.

 
Sulge

TVPlay Premium kasutustingimused:

 1. Tele2 Eesti AS vahendab AS TV Play Baltics teenust TVPlay Meelelahutuspakett või TVPlay Perepakett (edaspidi Teenus).
 2. Teenuse tellinud klient saab kasutada Teenust vastavalt TVPlay teenuse kasutamise kirjeldusele ja tingimustele, mis on kättesaadavad aadressil https://tvplaypremium.ee/.
 3. Klient, kelle nimel on sõlmitud mitu Tele2 sideteenuse liitumislepingut (numbrit), saab Teenuse tellida nii ühele kui ka mitmele oma lepingulistest numbritest.
 4. Teenuse liitumisel mitme numbriga rakendub Teenuse igakuine teenustasu vastavalt tellitud Teenuste arvule.
 5. ”TVPlay Meelelahutuspakett” ja ”TVPlay Perepakett” on Teenuse paketid, mis võimaldavad kliendil vaadata teenuses sisalduvaid televisiooniprogramme, filme ja sarju.
 6. Teenuse kasutamise eelduseks on TVPlay kodulehel https://tvplaypremium.ee/ toodud nõuetele vastav nutiseade või nutiseadmed. Teenuse kasutamiseks logi sisse www.tvplaypremium.ee veebilehele või laadi oma nutiseadmesse rakenduste poest alla (App Store või Google Play) TVPlay rakendus.
 7. Teenust saab klient aktiveerida Tele2 müügiesinduses ja Tele2 iseteeninduses.
 8. Teenus on kasutatav Eesti, Lätis ja Leedus, kusjuures Teenuse sisu võib erineda sõltuvalt asukohariigist, kus klient parasjagu viibib.
 9. Tele2 ei garanteeri ega vastuta kliendile vahendatava AS TV Play Baltics Teenuse sisu eest. Tele2 vahendab Teenust vastavalt TVPlay teenuste tingimustele, kusjuures AS TV Play Baltics’il on õigus sisu muuta.
 10. Tele2 ei vastuta Teenuse katkestuste ega programmi muudatuste eest, kui see on tingitud edastaja või tootja isiku tegevusest.
 11. Kõik kliendid saavad ”TVPlay Meelelahutuspakett” tasuta testimise perioodi kaheks kuuks. Iga klient (liitumislepingu numbri kasutaja ja sellega seotud e-posti aadress) saab kasutada ainult ühte tasuta testimise perioodi.
 12. Klient tasub tellitud Teenuse eest igakuist tasu vastavalt Tele2 poolt esitatavale arvele.
 13. Hinnakiri on kliendile kättesaadav Tele2 kodulehel ja/või teenuse rakenduses.
 14. Tasu arvestus algab teenuse aktiveerimisest. Teenustasu arvestamine toimub kuupõhiselt. Teenusega liitumise kuul maksab klient tasu proportsionaalselt vastavalt Teenuse kasutamise päevade arvule.
 15. Teenuse saab lõpetada Tele2 iseteeninduses või Tele2 müügiesinduses. Teenuse lõpetamisel, mistahes kuupäeval kohustub klient teenustasu maksma kogu kalendrikuu eest.
 16. Paketi muutmisel arvestatakse kuutasu proportsionaalselt vastavalt päevade arvule.
 17. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutamist ka Tele2 teenuse kasutamise üldtingimused, Tele2 privaatsuspoliitika ja Tele2 internet kasutamise tingimused (avaldatud www.tele2.ee) ning Teenusepakkuja TVPlay teenuse osutamise tingimused (avaldatud https://tvplaypremium.ee/).
 18. Kliendil on õigus igal ajal loobuda TVPlay teenuse kasutamisest ja leping lõpetada vastavalt kasutustingimustele. Tele2 Eestil on õigus igal ajal muuta käesolevaid tingimusi või lõpetada TVPlay teenuse vahendamine ja öelda teenusleping üles, teatades kliendile sellest TVPlay keskkonna kaudu või Tele2 kodulehe vahendusel vähemalt 30 päeva ette.