VAATA ISE!

TVPlay Premium toob Sinuni kõige värskemad filmid, seriaalid, lastesaated ja spordi otseülekanded.
Vaata oma lemmiksaateid televiisorist, arvutist, tahvlist või nutitelefonist just siis kui ise seda soovid.


Kui Sa ei ole Tele2 klient, siis saad paketi tellida siit.

 

TVPLAY MEELELAHUTUS

Filmid,
seriaalid, lastesaated.


6,99 € / KUU
Telli siit!
Teenusest saad loobuda igal hetkel.
 

TVPLAY PERE

Filmid, seriaalid, lastesaated
ning maailma olulisemad spordi otseülekanded.

9,99 € / KUU
Telli siit!
Teenusest saad loobuda igal hetkel.
 

Parimad filmid ja seriaalid


TVPlay Premium trumpab värskete filmide ja seriaalide valikuga. Nimekirjas on sadu kinokunsti pärleid ja populaarseimaid seriaale.

Liitu siin

Eesti filmid ja seriaalid


TVPlay Premium toob Sinuni ka parimad
kodumaised seriaalid!

Liitu siin
 

Laste lemmikud


TVPlay Premiumis on esiplaanil kõige pisemad.
My Little Pony ja Lammas Shaun, Minionid
ning Põrsas Peppa - kõik vanad sõbrad on
TVPlays hakkamas, et mudilaste meelt lahutada.

Liitu siin

Number üks spordisisu


TVPlay Premium perepaketiga näed muuhulgas UEFA Champions League'i, UEFA Nations League'i ja Inglismaa Premier League'i jalgpallimatše, WRC Autoralli MMi, korvpalli, jäähokit ja palju muud. Kõike seda otsepildis või järelvaadates kuni 48 tundi - oma nutiseadmes igal pool, kus sul parasjagu olla meeldib.

Liitu siin

Eesti keeles


Lastesaateid, filme ja seriaale saad vaadata eesti pealelugemise või subtiitritega. Kui tahad õppida vene keelt, on ka selles keeles sisu olemas.

Vaata mitmes seadmes

TVPlayd saad vaadata mitmes seadmes - näiteks suvilas olles tahvelarvutist, reisil aga telefonist. Või telerist, seda võimaldava nutiseadme abil.

 
Sulge

TVPlay Premium kasutustingimused:

 1. Tele2 Eesti AS vahendab AS TV Play Baltics teenust TVPlay Meelelahutuspakett või TVPlay Perepakett (edaspidi Teenus).

 2. Teenust saavad kasutada ainult Tele2 uued ja olemasolevad kliendid. Teenuse tellinud Tele2 era- või äriklient saab asuda kasutama Teenust vastavalt TVPlay Premium teenuse kasutamise kirjeldusele ja tingimustele, mis on kättesaadavad aadressil www.tvplaypremium.ee.

 3. Klient, kelle nimel on sõlmitud mitu Tele2 sideteenuse liitumislepingut (numbrit), saab Teenuse tellida nii ühele kui ka mitmele oma lepingulistest numbritest.

 4. Teenuse liitumisel mitme numbriga, rakendub Teenuse igakuine teenustasu vastavalt tellitud Teenuste arvule.

 5. ”TVPlay Meelelahutuspakett” ja ”TVPlay Perepakett” on Teenuse paketid, mis võimaldavad kliendil vaadata teenuses sisalduvaid televisiooniprogramme, filme ja sarju.

 6. Teenuse kasutamise eelduseks on TVPlay Premium kodulehel www.viaplay.ee toodud nõuetele vastav nutiseade või nutiseadmed. Teenuse kasutamiseks tuleb kliendil oma nutiseadme rakenduste poest (App Store või Google Play) alla laadida TVPlay Premium rakendus.

 7. Teenuse kasutamiseks televiisori vahendusel tuleb vajadusel soetada Chromecast seade, mis liidestub HDMI pordi kaudu erinevate teleritega, võimaldades kliendil Teenuse vaatamist teleri ekraanilt.

 8. Teenust saab klient aktiveerida Tele2 Tele2 müügiesinduses ja iseteeninduses.

 9. Teenuse sisu kohta leiab infot TVPlay Premium rakendusest ja aadressil www.tvplaypremium.ee.

 10. Teenus on kasutatav Eesti, Lätis ja Leedus, kusjuures Teenuse sisu võib erineda sõltuvalt asukohariigist, kus klient parasjagu viibib.

 11. Tele2 ei garanteeri ega vastuta kliendile vahedatava AS TV Play Baltics Teenuse sisu eest. Tele2 vahendab Teenust vastavalt TVPlay Premium teenuste tingimustele, kusjuures AS TV Play Baltics on õigus sisu muuta.

 12. Tele2 ei vastuta Teenuse katkestuste ega programmi muudatuste eest, kui see on tingitud edastaja või tootja isiku tegevusest.

 13. Kõik Tele2 kliendid saavad ”TVPlay Meelelahutuspakett” tasuta testimise perioodi kuni kaheks kuuks.

 14. Iga klient (liitumislepingu numbri kasutaja ja sellega seotud e-posti aadress) saab kasutada ainult ühte tasuta testimise perioodi. See tähendab, et kui klient on juba kasutanud või kasutab tasuta testimise perioodi, siis edaspidi konkreetne klient uut tasuta testimise perioodi ei saa. Kui klient soovib TVPlay Premium teenuse katkestada tasuta testimise perioodi jooksul, siis tasuta testimise õigus lõpeb ning samale kliendile tulevikus uut tasuta testimise perioodi ei võimaldata.

 15. Testimise perioodi soodustus ei laiene Teenusele ”Perepakett”.

 16. Kliendil tuleb TVPlay Premium teenuse eest tasuda igakuist tasu vastavalt Tele2 poolt esitatavale arvele.

 17. Kuutasud on hinnakirjas, mis on kliendile kättesaadav Tele2 kodulehel ja/või TVPlay Premium rakenduses.

 18. Tasu arvestus algab TVPlay Premium teenuse aktiveerimisest. Teenustasu arvestamine toimub kuupõhiselt. Teenusega liitumise kuul maksab klient tasu proportsionaalselt vastavalt Teenuse kasutamise päevade arvule.

 19. Teenuse lõpetamisest saab klient teada anda Tele2 iseteeninduses või Tele2 müügiesinduses. Teenuse lõpetamisel mistahes kuupäeval kohustub klient teenustasu maksma kogu jooksva kalendrikuu eest ning teenus lõpeb päevapealt.

 20. Paketi muutmisel arvestatakse kuutasu proportsionaalselt vastavalt sellele, mitu päeva klient TVPlay Meelelahutuspakett ja TVPlay Perekapett paketti kasutas.

 21. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutamist ka Tele2 teenuse kasutamise üldtingimused, Tele2 internet kasutamise tingimused ning Teenusepakkuja TVPlay Premium teenuse osutamise tingimused (www.viaplay.ee)

 22. Kliendil on õigus igal ajal loobuda TV Play Premium teenuse kasutamisest ja leping ülesse öelda vastavalt kasutustingimustele. Tele2 Eestil on õigus igal ajal muuta käesolevaid tingimusi või lõpetada TVPlay Premium teenuse vahendamine ja öelda teenusleping ülesse, teatades kliendile sellest TVPlay Premium keskkonna kaudu või Tele2 kodulehe vahendusel vähemalt 30 päeva ette.