Tele2

Püsineti ja tv
eripakkumine

Võta Tele2st 100 Mbit/s püsiühendus koos "TV+Filmid" paketiga ning esimesed 30 päeva on Sinu jaoks teenus TASUTA! Pakkumine sisaldab digiboksi renti ja tasuta paigaldust. Hiljem 39 € kuus.

Miks Tele2 püsiühendus?

Tasuta paigaldus

Meie tehnikud toovad Sulle neti tuppa tasuta (tavahind 60 €) ja seadistavad Sinu eest interneti ja TV.

Jätkusuutlik

Valguskaabli abil saad tulevikus veelgi suuremaid kiiruseid tarbida ning seda terve perega.

Kvaliteet

Kvaliteetne ühendus, mis on vähem sõltuv ilmast, levist ja teistest kasutajatest samas piirkonnas.

Miks Tele2 TV?

Samaaegsed sessioonid

Striimi sisu kahest seadmest korraga. Digiboksiga lausa kolmest korraga.

Tasuta järelvaatamine

Vaata kuni nädala jooksul eetris olnud saateid uuesti ja seda ilma rahata.

Lasteprofiil

Eraldi lastesõbraliku sisuga profiil pere pisematele liikmetele.

Filmilaenutus

Naudi kassahitte ilma diivanilt lahkumata.

1. Kampaania korraldajaks on Tele2 Eesti AS (edaspidi Tele2). Tele2 Eesti AS (reg kood 10069046, aadress Valukoja 8, 11415 Tallinn).

2. Kampaania toimub perioodil 01.06-31.07.2021 (kaasa arvatud).

3. Kampaanias osalevad Tele2 lepingulised erakliendid. Liitudes punktis 2 nimetatud tähtaja jooksul paketiga Püsinett 100 (sh Mikrotik hAP ac2) ja Go3 paketi TV+Filmid (sh Go3 digiboks) on teenuse kasutamine esimesel 30 päeval tasuta.

4. Peale punktis 3 nimetatud tähtaja möödumist rakendub teenuse kuutasu 39 € koos käibemaksuga.

5. Tele2l on õigus Kampaania tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Tele2 kodulehel. Kampaania tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse valitud teenuspaketi tingimustest, Tele2 teenuste kasutamise tingimustest, interneti kasutamise tingimustest, mis on kättesaadavad aadressil www.tele2.ee. 

6. Kampaaniaga seoses tekkivate küsimuste või pretensioonide korral palume pöörduda e-maili aadressil info@tele2.ee või telefonil 6 866 866 (avatud iga päev 9.00-20.00).

7. Tele2 jätab endale õiguse Kampaania tingimustel kliendiga lepingut mitte sõlmida, kui ilmnevad asjaolud, mis välistavad Kampaania tingimustel lepingu sõlmimise.

1. Tele2 Eesti AS vahendab AS TV Play Baltics teenuseid, mis võimaldavad kliendil vaadata teenuses sisalduvaid televisiooniprogramme, filme, sarju ja spordiülekandeid. (edaspidi TV teenus).

2. Teenuse tellinud klient saab kasutada Teenust vastavalt Go3 teenuse kasutamise kirjeldusele ja tingimustele, mis on kättesaadavad aadressil https://go3.tv

3. Kliendil on võimalik teenuse kaudu laenutada filme ehk tasulist sisu, vastavalt Teenusepakkuja hinnakirjale. Filmi tellimisel lisandub tasu täiendavalt tellitud teenuste arvele.

4. Klient, kelle nimel on sõlmitud mitu Tele2 sideteenuse liitumislepingut (numbrit), saab Teenuse tellida nii ühele kui ka mitmele oma lepingulistest numbritest. Teenusega liitumisel mitme numbriga rakendub Teenuse igakuine teenustasu vastavalt tellitud Teenuste arvule.

5. Teenust saavad kasutada üksnes erakliendid. Kliendil on keelatud kasutada tellitud teenuseid majandus- ja kutsetegevuses (või mistahes ärilistel eesmärkidel) ning neid edasi müüa, levitada, sisu muuta. Käesoleva lepingu rikkumine on käsitatav olulise rikkumisena, mille puhul on Tele2-l õigus leping ilma eelneva etteteatamiseta üles öelda.

6. Teenuse kasutamise eelduseks on TVPlay kodulehel https://go3.tv toodud nõuetele vastav seade või seadmed (vajadusel ka digiboks). Teenuse kasutamiseks logi sisse www.go3.tv veebilehele või laadi oma nutiseadmesse rakenduste poest alla (App Store või Google Play) Go3 rakendus.

7. TV teenuse sisu on kättesaadav Euroopa Liidus, kusjuures Teenuse sisu võib erineda sõltuvalt asukohariigist, kus klient parasjagu viibib.

8. Tele2 ei garanteeri ega vastuta kliendile vahendatava AS TV Play Baltics Teenuse sisu eest. Tele2 vahendab Teenust vastavalt Go3 teenuste tingimustele, kusjuures AS TV Play Baltics’il on õigus sisu muuta. Muudatustest teavitatakse klienti vastavalt teenuse osutamise tingimustele.

9. Tele2 Eestil on õigus igal ajal muuta teenuse tingimusi või lõpetada Go3 teenuse vahendamine ja öelda teenusleping üles, teatades kliendile sellest Go3 keskkonna kaudu vähemalt 30 päeva ette.

10. Tele2 ei vastuta Teenuse katkestuste ega programmi muudatuste eest, kui see on tingitud edastaja või tootja isiku tegevusest.

11. Klient tasub tellitud Teenuse eest igakuist tasu vastavalt Tele2 poolt esitatavale arvele.

12. Tasu arvestus algab teenuse aktiveerimisest. Teenustasu arvestamine toimub kuupõhiselt. Kliendi poolt tellitud paketil, mis sisaldab sporti või digiboksi, rakendub 30 päevane miinimumperiood. Miinimumperioodi jooksul ei saa klient tellitud teenuseid vahetada soodsama paketi vastu.

13. Teenuse saab lõpetada Tele2 iseteeninduses või Tele2 müügiesinduses. Teenuse lõpetamisel kohustub klient teenustasu maksma kogu kalendrikuu eest.

14. Teenusega saavad liituda Tele2 lepingulised erakliendid.

15. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutamist ka Tele2 teenuse kasutamise üldtingimused, Tele2 privaatsuspoliitika ja Tele2 interneti kasutamise tingimused (avaldatud www.tele2.ee) ning Teenusepakkuja Go3 teenuse osutamise tingimused (avaldatud veebilehel www.go3.tv ja valitud teenuspaketi tingimused.

Tutvu privaatsuspoliitikaga siin.