ID-pilet

ID-pilet on elektrooniline pilet, mille kandjaks on ID-kaart ning Tallinnas Ühiskaart. Mitmeid teenuseid saad kasutada mugavamalt kui varem, sest ID-pilet võimaldab teenuste eest tasuda ja saada isikule määratud soodustusi. 

ID-pilet pakub erinevaid võimalusi ja soodustusi, loe lähemalt mida ID-pilet pakub.

M-pilet

 

ID-pileti kasutamine

Kui oled uus ID-pileti kasutaja ning soovid end registreerida, saad lisainfot pilet.ee lehel 

ID piletit saavad osta nii lepingulised kui ka kõnekaardi kliendid.

Mobiiliga ostetud ID-pileti maksumus kajastub Sinu järgmisel kõnearvel või võetakse maha Sinu kõnekaardi jäägist.

Tele2 kliendina ID-piletit mobiiltelefoniga ostes kontrollitakse Su krediidilimiidi jääki. Kui pileti maksumus ületab numbri krediidilimiidi jäägi, siis piletit mobiiliga osta ei saa ning süsteem annab vastava teate. Kui krediidi jääk on piisav, saadab süsteem teate, et pilet on aktiveeritud ja pileti maksumus läheb kuuarvele.

Lisaks tasub tähele panna, et Tele2 poolt vahendatavate eritariifsete sisuteenuste tellimisele on kehtestatud päevapiirang 90 €, mistõttu sellest enam maksvaid ID-pileteid ei ole võimalik Tele2 vahendusel osta. 

ID-pileti ostmine mobiiliga

ID-pileti ostmiseks vali mobiiltelefoni klahvidel järgnev kood:  1322*piletikood*Ühiskaardi nr / isikukood ja helista.

Kuula telefonis edasisi juhiseid ja vajuta pileti ostmise kinnitamiseks * (tärn), vastasel juhul piletit ei aktiveerita. Vastuseks kuuled häälsõnumit, millega teavitatakse, kas pilet on aktiveeritud või mitte. Koodis olev:

  • "piletikood" on ostetava ID-pileti tüüp
  • "ühiskaardi nr" või "isikukood" on selle isiku ühiskaardi number või isikukood, kellele ID-pilet ostetakse.

Näiteks: Kui soovid osta 30 päeva Tallinna piletit koos meeldetuletusega, isikule kelle isikukood on 47302200234, tuleb valida: 1322*220*47302200234.
Teistkordsel tellimisel ei ole isikukoodi enam tarvis sisestada, sest ID-pileti tellimisel seostub kliendi mobiilinumber isikukoodiga. See muudab pileti ostu edaspidi veelgi mugavamaks! Kui soovite osta ID-piletit teisele inimesele, tuleb sisestada lihtsalt teine isikukood.

Ühiskaardi süsteem rakendus Tallinnas ja Harjumaal 21.09.2012.
Info Ühiskaardi süsteemist ja vajalikud piletikoodid leiad www.pilet.ee