Mobiilsideteenuste kasutamiseks välismaal pakub soodsaimat võimalust Tele2!

Reisid tihti Euroopas ning üritad kodustele helistades kõnega võimalikult ruttu ühele poole saada, et suuri arveid vältida?

Täpselt sel põhjusel tulime Sulle vastu ning lisasime kõikidesse Tele2 erakliendi pakettidesse 50 minutit kõneaega kogu Euroopa Liidus. Lisatud minutid kehtivad nii vastuvõetud kui ka väljahelistatud kõnedele kokku ühes kalendrikuus.

Kui soovid välismaal ka internetis surfata, siis uuri lähemalt välismaal internetti sisaldavatest pakettidest siit.


valismaal

 

*Võrdlus on tehtud seisuga 17.06.2016, tuginedes ettevõtete kodulehtede infole ja hinnakirjadele. Kolm EFTA riiki: Norra, Island, Liechtenstein.

Mis need 50 rändlusminutit tähendavad?

Kui helistad näiteks Rootsis viibides 30 minuti ulatuses Eesti numbritele ja võtad 20 minuti ulatuses kõnesid vastu, ei pea Sa paketi kuutasule juurde maksma, sest antud 50 minutit sisalduvad juba paketi hinnas.

Kasutades minuteid väljahelistamiseks, peab number, millele helistad, olema ametlikult kasutuses EL-i või EMP riigi operaatori poolt. Seega ei kuulu 50 minuti arvestusse näiteks kõned, mis on tehtud Soomes viibides Venemaa numbritele.

Samuti ei kuulu 50 tasuta minuti hulka kõned, mis on tehtud EL-i ja EMP riikidesse viibides Eestis – kui helistad näiteks Eestist Soome, siis hinnastatakse kõne vastavalt rahvusvaheliste kõnede hinnakirjale.

50 rändlus-kõneminuti hulka ei arvestata videokõnesid ega kõnesid eritariifsetele numbritele.

Millised kõned kuuluvad 50 rändlusminuti hulka?

Rändlustabel

Kui palju maksab kõnelemine Euroopas pärast 50 rändlus-kõneminuti täitumist?

Pärast paketisiseste rändlus-kõneminutite ärakasutamist tasud iga järgneva kõne eest rändlusteenuse hinnakirja järgi. See tähendab, et Euroopa Liidu riigis viibides maksab:

  • helistamine teise Euroopa Liidu riiki 0,06 € / minut,
  • kõne vastuvõtmine 0,014 € / minut,
  • ühe lühisõnumi saatmine 0,024 €,
  • ühe MB andmeside tarbimine 0,06 €.

NB! Andmeside megabaidipõhise tarbimise asemel soovitame tellida sobiva mahuga andmesidepaketi, kus on andmeside hind üle 3 korra soodsam! Täpsemalt saad lugeda siit.