"SIPSIK JA VANA AJA ASJAD!"

Suur loos!

 
Kas märkasid, kellega kohtus Sipsik kosmoses?

Juba 12. detsembril loosime välja õnneliku võitja, kellega võtame ka eraldi ühendust. Lisaks paneme info https://tele2.ee/sipsik lehele ning Tele2 Facebooki lehele.
 
Auhinnaks on vinge Samsung Galaxy J3 (2017) nutitelefon, väärtuses 219 €!

Uuendatud 12.12.2017 kell 16:07! Palju õnne, Marianne Rand! Vastasid õigesti, et Sipsik kohtus kosmoses tulnukaga ning loosiratas naeratas just sulle. Võtame sinuga eraldi ühendust, kuidas auhinna kätte saad. 
 
 
Samsung Galaxy J3 (2017)
 

Sipsiku loosimängu tingimused

1. Loosimise korraldaja on Tele2 Eesti AS (edaspidi Tele2), äriregistri kood: 10069046; aadress: Jõe 2a, 10151 Tallinn; e-post: info@tele2.ee.

2. Loosimises osalevad kõik, kes aadressil https://tele2.ee/sipsik asuvas vormis vastavad küsimusele: „Kellega kohtus Sipsik kosmoses?“ 

3. Loosimise auhind: Samsung Galaxy J3 (2017), sinine, täishind 219 € (Tele2 veebipoes, seisuga 01.11.2017).

4. Kampaanias võivad osaleda kõik Eestis alaliselt elavad isikud välja arvatud Tele2 töötajad.

5. Auhind loositakse välja 12. detsembril 2017 kell 14:00 erapooletu isiku juuresolekul.

6. Auhinna võidust teatab Korraldaja võitjat personaalselt, Tele2 kodulehe aadressil https://tele2.ee/sipsik ja võib lisaks avaldada tema nime ka Tele2 Eesti Facebooki lehel.

7. Võitjaga võetakse ühendust loosimisele järgneva viie tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku sobilik aeg ja viis auhinna kättesaamiseks.

8. Kui auhinna võitjaga ei ole korraldajast sõltumatutel põhjustel võimalik ühendust saada loosimisele järgneva viie tööpäeva jooksul või võitja loobub auhinnast, korraldatakse uus loosimine, leidmaks uus võitja.

9. Kui korraldaja on saanud auhinna võitjaga ühendust ning temaga kokku leppinud auhinna kättesaamise aja ja koha, kuid sellest hoolimata ei tule võitja auhinnale ühe kuu jooksul järele, kaotab võitja õiguse auhinnale ja auhind jääb võitjale väljastamata.

10. Auhinna väljastamisel on Tele2 esindajal õigus küsida võitjalt isikut tõendavat dokumenti, mis on vajalik veendumaks, et auhind väljastatakse õigele inimesele.

11. Auhinna väärtust ei maksta osaliselt ega täielikult välja rahas ja auhinda ei vahetata muu asja või teenuse vastu. Samuti ei kompenseeri korraldaja auhinna  kättesaamisega seotud kulutusi.

12. Auhinnaga seotud riiklikud maksud tasub Korraldaja.

13. Iga osaleja kinnitab oma osavõtuga, et on tutvunud ja nõustub käesolevate tingimustega.

14. Tele2 jätab endale õiguse vajadusel ühepoolselt õigus kampaania katkestada, teatades sellest Tele2 kodulehel.

15. Kõik loosimisest tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele. Loosimisega seotud pretensioonid palume saata aadressil info@tele2.ee. Pretensioonid vaadatakse läbi hiljemalt kümne päeva jooksul alates nende saabumisest nimetatud e-posti aadressile.

16. Soovist loosimisel mitte osaleda palume teavitada klienditeeninduse telefonil 6 866 866 või emailil info@tele2.ee.

Head loosiõnne!