Kampaania „ Samsung Galaxy S9/S9+ ettetellimine“ tingimused:

 1. Kampaania „Samsung Galaxy S9/S9+ ettetellimine“ läbiviimise kord on kehtestatud käesolevate tingimustega ning kampaania reklaam ja lisamaterjalides sätestatud tingimustega, mis on kampaanias osalejale kohustuslikud.
 2. Kampaania „Samsung Galaxy S9/S9+ ettetellimine“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Tele2 Eesti AS (edaspidi Tele2);
 3. Kampaania toimub perioodil 25.02.2018-15.03.2018 (kaasa arvatud) või kuni kaupa jätkub;
 4. Kampaanias osalevad kõik, kes tellivad Tele2 e-poest ette kampaania perioodil telefoni Samsung Galaxy S9 või Samsung Galaxy S9+.
 5. Kampaanias perioodil kehtivad hinnad:
  • Samsung Galaxy S9 hinnaga 849EUR
  • Samsung Galaxy S9+ hinnaga 949EUR
 6. Tele2 era-ja äriklientidele, kes soetavad kampaania perioodil telefoni Samsung Galaxy S9 või Samsung Galaxy S9+ osamaksetega (6-, 12-, 18-, või 24 kuuks) rakendub 0% intress ja kaasneb tähtajaline kohustus, mis kehtib kuni osamaksete perioodi lõpuni.
 7. Kauba tarne ettetellijatele algab mitte varem kui 7.märtsist 2018, kliendi tellimusel näidatud tingimustel.
 8. Kampaanias osalevad Tele2 era-ja ärikliendid saavad lisateenusena soetada juurde seadmekindlustust. Kindlustusteenuse pakkuja on If P&C Insurance AS, kindlustust vahendab Tele2 Eesti AS.
  Seadmekindlustuse hind:
  • Samsung Galaxy S9 kuutasuga 7,69EUR
  • Samsung Galaxy S9+ kuutasuga 7,69EUR
 9. Kui Kampaanias osaleja soovib p.6 nimetatud tähtajalist lepingut ennetähtaegselt lõpetada, tuleb Kampaanias osalejal tasuda tähtaja lõpuni jäänud tasumata osamaksed ja leppetrahv, mis koosneb teenuspaketi lepingu tähtaja lõpuni jäävate kuumaksete summast.
 10. Leppetrahvi ei rakendata kui klient vahetab tähtajalise lepingu jooksul teenuspaketi kõrgema kuutasuga paketi vastu, sh kliendil säilib tähtajaline kohustus.
 11. Tele2-l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Tele2 kodulehel. Kampaania tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse valitud teenuspaketi tingimustest, Tele2 teenuste kasutamise tingimustest, interneti kasutamise tingimustest ning Tele2 seadmekindlustuse tingimustest, mis on kättesaadaval aadressil www.tele2.ee. Tele2 jätab endale õiguse Kampaania tingimustel kliendiga lepingut mitte sõlmida, kui ilmnevad asjaolud, mis välistavad Kampaania tingimustel lepingu sõlmimise. Täiendava info saamiseks palume pöörduda e-maili aadressil info@tele2.ee
 12. Lisavõimalusena on käesolevas kampaanias osalejatel võimalik säästa kuni 450 euri, osaledes seadme tagasiostu kampaanias. Tagasiostu kampaania korraldajaks on SIA „Samsung Electronics Baltics”, registreerimisnumber: 40003963909, aadress: 6 Duntes tn, Riia, LV-1013, Läti. Tagasiostu kampaania tingimused kättesaadavad veebilehel www.Samsung.ee