Eeltelli juba täna
Samsung Galaxy Note 9!

Samsungi uus lipulaev on kohal! Saame temaga lähemalt tuttavaks.
Samsung Galaxy Note 9

AKU

Erakordselt vastupidav 4000mAh mahutuvsega aku.

MÄLU

Tuvastab nutikalt vaatevälja ning optimeerib värvid tagades suurepärased fotod.

KIIRUS

Tipptasemel protsessor märkimisväärselt kiireks toimetamiseks

KAAMERA

Tuvastab nutikalt vaatevälja ning optimeerib värvid tagades suurepärased fotod.

S PEN

Täiesti uus S Pen pliiats. Nüüd nii nutikas, et tagab täiusliku kontrolli.

EKRAAN JA DISPLEI

Näe veelgi enam seni kõige suurema Samsungi Infinity Display ekraaniga

DEX

Muuda oma telefoni toimingud arvutilaadseks kogemuseks vaid ühe kaabliga. *HDMI-kaabel ja tarvikud on müügil eraldi. Ühilduvad vaid seadmetega Note9 ja Tab S4. Funktsioonid ja kasutajakogemus võivad DeX Pad/DeX Station puhul erineda.

Tagastan vana telefoni (899 €)

Nupp

Ei tagasta vana telefoni (999 €)

Nupp

 

Eeltellimise oluline info

Too peale ettetellimist Tele2 esindusse tagasi mistahes vana telefon ja saad uue Note9 hinnast 100 EURi alla. Tagastatud seadme väärtuse saad soodustusele lisaks. Hind soodustusega 899 EUR. Kui vana seadet tagastada ei soovi, siis on telefoni hind 999 EUR. Ettetellijale kehtib 0% intress! Eeltellimisperiood on 9/08-23/08. Tarne ettetellijatele alates 17/08 ja müügi algus Tele2 esindustes al 24/08.

 

Kampaania "Samsung Galaxy Note 9 eeltellimine" tingimused

1. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevate tingimustega ning kampaania reklaam ja lisamaterjalides sätestatud tingimustega, mis on kampaanias osalejale kohustuslikud.

2. Kampaania „Samsung Galaxy Note 9 ettetellimine“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Tele2 Eesti AS (edaspidi Tele2);

3. Kampaania toimub perioodil 9.08.2018-23.08.2018 (kaasa arvatud) või kuni kaupa jätkub;

4. Kampaanias osalevad kõik, kes tellivad Tele2 e-poest või esindusest ette kampaania perioodil telefoni Samsung Galaxy Note 9.

5. Kampaania perioodil kehtivad hinnad:

  • Samsung Galaxy Note 9 hinnaga 999EUR

6. Kõik kampaania perioodil telefoni Samsung Galaxy Note 9 ette tellijad, kes nõustuvad hiljem Tele2 esindusse tagastama oma mistahes vana telefoni saavad ettetellimise perioodil toote Samsung Galaxy Note 9 100EUR soodsamalt, hinnaga 899EUR:

7. Kui ettetellija soovib lisaks 100EUR soodustusel kasutada uue Samsung Galaxy Note 9 ostul täiendava soodustusena ka oma vana telefoni tagasiostuväärtust tuleb tal selleks kampaania perioodil pöörduda lähimasse Tele2 esindusse ettetellimust vormistama.

8. Kauba tarne ettetellijatele algab mitte varem kui 17.augustis 2018, kliendi tellimusel näidatud tingimustel.

9. Kampaanias osalevad Tele2 era-ja ärikliendid saavad lisateenusena soetada juurde seadmekindlustust. Kindlustusteenuse pakkuja on If P&C Insurance AS, kindlustust vahendab Tele2 Eesti AS. Seadmekindlustuse hind: Samsung Galaxy Note 9 kuutasuga 7,69 EUR.

10. Tele2-l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Tele2 kodulehel. Kampaania tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse valitud teenuspaketi tingimustest, Tele2 teenuste kasutamise tingimustest, interneti kasutamise tingimustest ning Tele2 seadmekindlustuse tingimustest, mis on kättesaadaval aadressil www.tele2.ee. Tele2 jätab endale õiguse Kampaania tingimustel kliendiga lepingut mitte sõlmida, kui ilmnevad asjaolud, mis välistavad Kampaania tingimustel lepingu sõlmimise. Täiendava info saamiseks palume pöörduda e-maili aadressil info@tele2.ee