Tutvustame suurepärast piirideta Infinity Display ekraani

Galaxy S8 ja S8+ revolutsiooniline disain on alguse saanud seestpoolt – nagu suurte asjade puhul ikka. Telefoni loomisel seadsime eesmärgiks kaotada nutitelefoni ekraani kammitsevad piirangud. Kõik, mida te nüüd näete, on puhas sisu ilma ühegi raamiva piirita. See on kõige suurem, kõikehaaravam ekraan omasuuruste telefonide seas. Seejuures on telefoni ikkagi lihtne ühes käes hoida.

Disain

Piirid on kaotatud

Infinity Display piirideta, servast servani ulatuv ning justkui üle telefoni külgede valguv ekraan loob täiuslikult ühtlase pealispinna ilma ühegi nurga või kühmuta. Selle puhtakujuline, rikkumatu, katkematu klaas voogab üle terve telefoni esikülje, vajudes märkamatult oma alumiiniumkorpusesse. Kõige selle tulemusena ongi meie ees kaunid kumerused, täiuslik sümmeetria, erakordne ühtsus.

Galaxy S8
Galaxy S8+
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12 MP Dual Pixel andur

Kaamera

Kaamera igaks elujuhtumiks

Püüa hetki elust enesest Galaxy S8 ja S8+ kaameraga. 12 MP taga- ning 8 MP esikaamera on niivõrd täpsed ja kiired, et sa ei kaota ühtegi hetke – ei päeval ega ööl.

 

Turvalisus

Lollikindel turvalisus

Salaja piiluvad silmapaarid ei ole Galaxy S8 ja S8+ jaoks mingi probleem. Iga silmaiirise muster on ainulaadne, isegi sinu enda iiriste mustrid, seega on nende kopeerimine peaaegu võimatu. Silmaiirise skannimise abil on sinu telefon ja selle sisu avatud vaid sinu silmadele. Kui telefon on vaja kiiresti lukust lahti teha, on näotuvastus käepäraseks abimeheks.

* Silmaiiris on värviline ringikujuline osa sinu silmast.

Tehnilised andmed

Kiirem, isegi vihmas

Tegelikkuses ei lõpeta sa kunagi oma telefoni kasutamist. Seetõttu hoiab Galaxy S8 ja S8+ telefone töös maailma esimene 10 nm protsessor. See on kiire ja võimas ning muudab ka aku kasutamise tõhusamaks. Lisaks eelnevale on olemas võimalus suurendada mälumahtu ning IP68-standardi kohaselt töötab telefon nii vihmastes kui tolmustes tingimustes.

 

Intelligentsus

Ütle tere Bixbyle

Bixby muudab täielikult sinu ja su telefoni vahelist suhtlust. Sinu isikliku assistendina saab see aru nii kõnest, kirjapandud tekstidest kui ka sisestustest ning seetõttu ei ole teievaheline suhtlus eales vaid ühe moodusega piiratud. Muutumas on ka senine otsingute teostamine. Sa ei pea midagi küsima, näita Bixbyle lihtsalt kaamera rakendusest, mida soovid, ning nii uskumatult lihtsalt see käibki.

 

Telefon+

Telefon, mis murrab tõkked

Galaxy S8 ja S8+ on loodud enamaks kui tavaliseks nutitelefoniks. Nende abil muutub sinu arusaam oma elu tabamisest ning kõrvalt nägemisest – olgu see siis 360 kraadi või virtuaalreaalsuses. Need on loodud muutmaks viise, kuidas sa liikudes töötad ja makseid teed. Murra maha oma maailma piiravad tõkked. Tee seda Samsung Galaxy S8 ja S8+ abil.

 

Smart Switch

Vaheta oma telefoni, kuid hoia mälestusi

Fotodest ja videodest kuni kontaktide ja muusikani – Smart Switch aitab sul mälestusi suurema vaevata vanast telefonist oma uude Galaxy S8 ja S8+ telefoni ümber kanda. Nüüd, mil tead, et kõik su mälestused tulevad sinuga kaasa, võid koos oma Galaxy S8 või S8+ telefoniga keskenduda uute loomisele.

* Teenuste saadavus võib seadmete lõikes erineda. USB-konnektor on karbis kaasas.

 

Ühenduvus

Tehnoloogia on kõigi päralt

Galaxy S8 ja S8+ on loodud kõigile parema ühenduvuse tagamiseks. Hoolikalt läbi mõeldud tehniliste lahenduste valik teeb Galaxy S8 ja S8+ edasiarendatud võimaluste maksimaalse kasutamise kõigi jaoks lihtsaks.

 

Lisatarvikud

Jõud ja stiil

Hoia oma Galaxy S8 või S8+ laetuna ning näita oma stiili. Just Samsung S8 ja S8+ tarbeks on loodud lai valik ümbriseid ja lisatarvikuid.