Galaxy S7 ja S7 edge

Galaxy S7 ja S7 edgepikaliasendis

Rethink what a phone can do

Mida telefon saab teha

Me muudame täielikult kogemuste ja mälestuste jagamise viisi. Teeme seda,
purustades kõik telefonile siiani omistatud oskuste piirid. Ja see on kõige tähtsam asi,
mis telefonidega juhtunud on. Läbi aegade.

Galaxy Note5 sisu kantakse üle Galaxy S7 edge rakenduse Smart switch abil
Samsung membersi rakendus Galaxy S7 edge ekraanil
A031

Galaxy S7

Oleme läbinud tähendusrikka arengu, kõrvaldades tõkked ja võttes julgeid samme edasi. Kuulates, mida teil öelda on. Ja ühendades vormi ja funktsiooni. Me võtsime kasutusele funktsioonid, mida sa kunagi nutitelefonides näinud ei ole, kuid varsti ei saa sa ilma nendeta elada. Galaxy S7 ja S7 edge.

Käsi hoidmas galaxy s7 edge'i suure kontrastsusega taustapildi ees.
Käsi, mis hoiab üleval galaxy S7 edge’i suure kontrastusega taustapildi ees.

Disain

Galaxy S7 ja S7 edge’i disainimisel ei tehtud mitte mingisuguseid kompromisse. Tulemuseks on enneolematu kasutusviis, mis pakib täiustatud funktsioonid sujuvalt voolujoonelisse välimusse. Neid on lihtsalt ilus vaadata ja nauding kasutada.

Täisnurkses perspektiivis galaxy s7 pilt
Täisnurkses perspektiivis galaxy s7 edge’i pilt

Päriselus tuleb ette igasuguseid valgustingimusi ja neil juhtudel peaksid olema suuteline tegema fotosid, ilma valgustusele või selle puudumisele mõtlemata. Ükskõik kas tahad pildistada rulatrikke või sünnipäevatordilt küünalde puhumist, Galaxy S7 ja S7 edge ’iga tehtud fotod on teravad, selged ja täis elurõõmu.

Tekstiga ümbritsetud kaamera mooduli pilt
Kärbitud galaxy s7 edge’i eestvaade

Mängud

Mängud sinu telefonis omandasid just uue tähenduse, kuna Galaxy S7 and S7 edge on varustatud põhjaliku mängude juhtimiskeskusega ja uute funktsioonidega, nagu näiteks mängu salvestamine.

galaxy s7 edge horisontaalselt

Tähesõjad ™: Galaktika kangelased
TÄHESÕJAD ⓒ & TM 2015 Lucasfilm Ltd. Kõik õigused kaitstud. Mängukood ja teatud audio- ja/või visuaalne materjal ⓒ 2015 Electronic Arts Inc. EA, EA logo ja Capital Games on Electronic Arts Inc.-ile kuuluvad kaubamärgid

Galaxy s7, mis on ühendatud juhtmevaba laadijaga

Riistvara

Võimsate protsessoritega Galaxy S7 ja S7 edge töötavad takistusteta ja kiiresti, käsitledes sinu microSD-kaardile salvestatud lisainfo igat killukest täie kindlusega. Ja kuigi aku on nüüd suurema mahutavusega, on selle laadimine ikka veel kiire.

Simuleeritud pilt tilkuvast veest Galaxy S7 edge ekraanil

Vesi ja tolm
vastupidavus

Kasutades kõrgetasemelisi materjale, töötasime välja lihtsa, kuid siiski uskumatult tõhusa viisi sisemiste detailide kindlaks isoleerimiseks, jättes USB-pordid ja kõrvaklapipesad avatuks. Sa ei pea jändama lisakatete või -ümbristega.

Otseteed

Me mõtleme lakkamatult erinevatele võimalustele, kuidas sinu elu lihtsamaks teha. Aidata sul kiiremini tegutseda. Me töötame sinu jaoks välja viise, kuidas sa saaksid kõik endale vajaliku vaid ühe puudutusega ja otsekohe. Ja need otseteed viivad sind kõikjale.

Apps edge’i paneel Galaxy S7 edge ekraanil
Käsi, mis hoiab galaxy s7 edge’i horisontaalses asendis
Horisontaalses asendis galaxy s7 edge’i pealtvaade

Samsung KNOX. Samsungi põhjalik ööpäevaringne turvalahendus pakub kaitset häkkerite ja pahavara vastu ning seda uuendatatakse regulaarselt. Lisaturvalisust pakub KNOX Enabled App, mis aitab sinu tundlikud andmed turvaliselt isoleerida ja krüpteerida.

Galaxy s7 edge, mille ekraanil on Samsung Knox, on suunaga ettepoole ja teine telefon on ümber pööratud.

Smart Switch. Meie telefonid ei tähendaks ilma nendes olevate fotode, failide ja andmeteta meile kindlasti nii palju. Kanna andmed üle saada kõik, mida sa oma vanast telefonist vajad, Galaxy S7-sse või S7 edge’i rakenduse Samsung Smart Switch abil. See on uskumatult lihtne.

*Teenuste kättesaadavus võib erinevate seadmete puhul varieeruda. USB-ühenduspesa on karbis kaasas.
* Teenuste kättesaadavus võib riigiti erineda.

Samsung Gear 360 ja Gear VR koos Galaxy S7 ja S7 edge’iga

REVIEWS

REVIEWS