52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.
Назад
SOS-кнопка
Blaupunkt GS 02 SOS button

SOS-кнопка

Полностью
99
69

Ежемесячный платеж
0
мес.

Рассчитанная ежемесячная рассрочка платежа является ориентировочной. Точная сумма рассрочки будет объявлена в процессе покупки при подаче заявки на рассрочку. Возможность покупки в рассрочку, если общая стоимость товаров в корзине превышает 100 €.

Ознакомьтесь с условиями рассрочки здесь

Выбрать цвет:WHITE
  • Доставка свыше 50 € бесплатно!

    Доставка в почтомат бесплатна!Доставка покупок на сумму до 50 € в посылочный автомат стоит 3 €

  • Право возврата в течение 14 дней

    Гарантия возврата денег в течение 14 дней или замена товара без дополнительной платы.

  • 2-летняя гарантия — без забот!

    На все товары распространяется 2-летняя заводская гарантия.

Lühikirjeldus

Blaupunkti SOS-nupp on suurepärane kaaslane, et saaksid enda lähedastel ja asjadel alati silma peal hoida, olgu selleks vanavanemad, lapsed, koduvõtmed, ratas või hoopis midagi muud. Seade võimaldab jagada lähedastega enda asukohta ning vajadusel teha ka SOS-kõne. Nii saab seadme kasutaja ja talle olulised inimesed turvatunde, kui näiteks seenel olles ei leia koheselt õiget koduteed: piisab vaid SOS-nupule vajutamisest ning lähedased saavad äpi abil vaadata kasutaja asukohta, vajadusel inimesele vastu minna või kõne teel õige suuna kätte juhatada!

Seadmes on võimalik määrata ka turvalised tsoonid, millest väljudes teavitatakse SOS-kontakte äpi abil. Seejuures on oluline jälgida, et nupu aku oleks alati õue minnes laetud. Seadme aku kestab kuni 7 päeva, sõltuvalt asukoha jagamise intervallist (muudetav äpis) ning kõneside kasutamisest. Toode on seiklusteks valmis, olles nii tolmu kui pritsmekindel. Karbist leiad lisaks seadmele ka silikoonist ümbrise, laadimisaluse ja käe- ning kaelapaela.

SOS-nupu töötamiseks on vaja tema sisse pista ka SIM-kaart, mille peal vastav mobiilipakett. Pea silmas, et seade töötab ainult Tele2 Eesti võrgus!

Устройства
Цена
99
69
Устройства
Цена
99
69