Uuenenud rändlusteenus Euroopa Liidus

Alates 01.06.2017

Üldinfo

Euroopa Komisjon on tegelnud aastaid sellega, et Euroopa Liidu kodanikel oleks võimalik Euroopas mobiilsideteenust kasutada koduturu hindadega. Uus regulatsioon jõustub 15. juunist. Tele2 on otsustanud anda oma klientidele eelise ning muudatused hakkavad kehtima juba alates 1. juunist 2017. Selle tulemusena saavad Tele2 kliendid reisides võimaluse oma paketis sisalduvaid kõne-, SMSi ja internetiteenuseid kasutada kõigis 30 Euroopa Majanduspiirkonna riigis.

Samuti muutuvad interneti lisamahud kogu Euroopas kasutatavaks. Lisame kuni 100 MB internetimahtu kõikidesse pakettidesse, mis ei sisalda andmesidet, et anda võimalus hädapäraseid toiminguid vajaduse korral nutitelefonist korda ajada. Ka see internetimaht on kasutatav kõigis 31 Euroopa Majanduspiirkonna riigis. Tänu sellele saame ära kaotada päevapiletid, nii ei ole kliendil vaja muretseda, et tal tekiks enese teadmata lisakulutusi. Rändlusteenuse regulatsiooni tõttu oleme tegemas muudatusi olemasolevates teenuspakettides.

Oma paketi muudatuse kohta saad lugeda kas vastava paketi alajaotuse alt või vaadata konkreetset numbripõhist infot Tele2 iseteenindusest aadressilt minu.tele2.ee.

P.S. Tutvu kindlasti ka korduma kippuvate küsimustega!


Oma praeguse paketi info leiad: