Samsung tõi koos uue S21 seeriaga välja ka uued Budsid. Nüüd on ka Samsungi klappidel mürasummutus, mida on täielikult võimalik reguleerida. Saad valida, kui palju välismüra kuulda tahad. Näiteks kui tahad muusikat kuulates sõbraga vestelda, siis on see võimalus olemas.

Laheda uuendusena on Samsung Galaxy Buds Pro klapid võimelised ümber lülituma ühe seadme pealt teisele väga kiiresti. Näiteks kui vaatad tahvelarvutis filmi ja keegi helistab, aktiveerib Galaxy Buds Pro sinu telefoni heli. Kui sa kõne lõpetad, loob Galaxy Buds Pro sujuvalt uuesti ühenduse tahvelarvutiga. Ülimalt mugav!

Samuti saab anda lihtsaid häälkäsklusi, et lasta Budsidel helistada või muusikat vahetada. Kui üks klapp peaks kaduma minema, siis SmartThings rakendusega saab klapi panna helisema. Tihti aga pole kadunud klapp enam telefoniga ühendatud. Siis näitab rakendus viimast asukohta, kus klappe kasutati.

Galaxy Buds Pro klapid sobivad hästi ka treeninguks, sest istuvad hästi kõrvas ning õhuavad tasakaalustavad kõrval rõhku, mis tekitab tunde nagu kõrvas ei olekski midagi.

Aku kestab kuni 5 tundi ning laadimiskarbiga saab seda pikendada veel 13 tundi. Ehk kokku 18 tundi.

Tingimused

Muud omadused

MikrofonJah
Lisa omadusedMürasummutus