Blaupunkti SOS-nupp on suurepärane kaaslane, et saaksid enda lähedastel ja asjadel alati silma peal hoida, olgu selleks vanavanemad, lapsed, koduvõtmed, ratas või hoopis midagi muud.

Seade võimaldab jagada lähedastega enda asukohta ning vajadusel teha ka SOS-kõne. Nii saab seadme kasutaja ja talle olulised inimesed turvatunde, kui näiteks seenel olles ei leia koheselt õiget koduteed: piisab vaid SOS-nupule vajutamisest ning lähedased saavad äpi abil vaadata kasutaja asukohta!

Seadmes on võimalik määrata ka turvalised tsoonid, millest väljudes teavitatakse SOS-kontakte äpi abil. Seejuures on oluline jälgida, et nupu aku oleks alati õue minnes laetud. Seadme aku kestab kuni 7 päeva, sõltuvalt asukoha jagamise intervallist (muudetav äpis) ning kõneside kasutamisest. Toode on seiklusteks valmis, olles nii tolmu kui pritsmekindel. Karbist leiad lisaks seadmele ka silikoonist ümbrise, laadimisaluse ja käe- ning kaelapaela.

SOS-nupu töötamiseks on vaja tema sisse pista ka SIM-kaart, mille peal vastav mobiilipakett. Pea silmas, et seade töötab ainult Tele2 Eesti võrgus!

Rohkem infot SIIT

Tingimused

Põhiomadused

Mõõdud (mm)42 x 46 x 14.5
Aku400 mAh
Aku kestvus2-7 päeva
Vee- ja tolmukindelJah, IP67

Ühenduvus

4G sagedused (MHz)900, 1800