AJA OMA 
KAMP KOKKU

Kogu enne detsembri lõppu kokku 10 pereliiget, sõpra või tuttavat ja võtke koos Piiramatu Perele lahendus, sest kingime 40 kiiremale seltskonnale 1000 € väärtuses Sportlandi kinkekaarte!

Mis on Piiramatu Perele?

Liitu Piiramatu Perele lahendusega – võta üks mis tahes piiramatu mahuga kõnepakett ja iga järgnev Piiramatu Baltikumis või Piiramatu Interneti pakett on kõigest 10 € kuus!

Piiramatu Perele lahendusega liitumiseks võta esimeseks paketiks ükskõik milline piiramatu kõnepakett:

  • Piiramatu Baltikumis (25 € kuus)
  • Piiramatu Põhjamaades (35 € kuus)
  • Piiramatu Põhjamaades + Venemaa (45 € kuus)
  • Piiramatu Euroopas (65 € kuus)

Seejärel saad juurde võtta kuni üheksa Piiramatu Baltikumis või Piiramatu Internet paketti soodushinnaga 10 € kuus.

Aja kamp kokku, sest mitme piiramatu paketiga säästate aastas kuni 1620 €.

Mida rohkem pakette , seda suurem sääst!

Miks Tele2?

Piiramatu

On aeg loobuda piirangutest! Pakume võimsaid pakette, milles on piiramatult netti, kõnesid ja SMSe. Tele2 kiire võrk katab 99% Eestist ning annab võimaluse olla alati mobiilne ja piiramatu.

 

Õiglane hind

Oleme vabad bürokraatiast ja mõttetust raiskamisest ning saame pakkuda kvaliteetset teenust turu parima hinnaga. Tele2 väärtustab klientide aega ning seepärast on hinnastamine aus ja arusaadav.

 

Vabadus

Meie kliendid on oma otsustes vabad ning me ei hoia kedagi vägisi kinni. Usume, et hea suhte aluseks on kvaliteetne teenus ja terve mõistus, mitte keerulised lepingud, arutud nõudmised ja leppetrahvid.

 

Parim teenindus

Teeme kõik selleks, et meie kliendid kogeksid kõige südantsoojendavamat teenindust Eestis. Pole vahet, millistes kanalites meiega suhelda, pakume alati parimat. Räägime probleemidest avatult ja lahendame need kiirelt.

 

1. Kampaania „Iga järgnev piiramatu 10 €“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Tele2 Eesti AS (edaspidi Tele2);

2. Kampaania toimub perioodil 22.11.2021-31.12.2021 (kaasa arvatud) või auhinnafondi täitumiseni.

3. Kampaanias saavad osaleda kõik Tele2 olemasolevad ja uued erakliendid, kellel on Tele2 Piiramatu Pere lahenduses vähemalt 10(kümme) aktiivset numbrit (edaspidi Konto)

4. Piiramatu Perele lahenduseks loetakse, kui esimene ükskõik milline Tele2 Piiramatu pakett (Piiramatu Baltikumis, Piiramatu Põhjamaades, Piiramatu Põhjamaades + Venemaa või Piiramatu Euroopas) on ühispakkumises täishinnaga ning järgmised üheksa Piiramatu Baltikumis kõnepaketti ja/või Piiramatu Interneti internetipaketti.

5. Kampaania auhinnaks on 1000€ Sportlandi kinkekaart (10x100€) (edaspidi Auhind).

6. Auhinna võidavad esimesed 40 (nelikümmend) Kontot, kellel on Kampaania perioodil kehtiv või kellel Kampaania perioodi raames täitub Kontol vähemalt 10 aktiivset Piiramatut numbrit.

7. Kõigi ülejäänud Kontode vahel, kes vastasid kampaania tingimustele, kuid ei mahtunud esimese 40(neljakümne) Auhinna saaja sisse, loositakse juhuvaliku alusel 10.01.2022 välja 1 (üks) konto, kes võidab endale Auhinna.

8. Auhinna kättesaamiseks võtab Tele2 Konto omanikuga ühendust, tingimusel, et Konto omanik on andnud Tele2-le Lepingu sõlmimisel või iseteeninduses nõusoleku Personaalsete pakkumiste saamiseks ning nõusolek on ühenduse võtmise ajal kehtiv. Võtjaga võetakse ühendust telefoni teel alates 10.01.2022 täpsustamaks, kuidas Auhind kohale toimetada.

9. Kampaania raames jagatavaid kinkekaarte saab kasutada kõigis Eesti Sportlandi kauplustes kuni 31.11.2023. Kinkekaarte ei saa kasutada Sportlandi e-poes.

10. Kampaania käigus võidetud Auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale Auhinna maksumust rahas.

11. Tele2-l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Tele2 kodulehel.

12. Kampaania tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse valitud teenuspaketi tingimustest, Tele2 teenuste kasutamise tingimustest, interneti kasutamise tingimustest ning Tele2 üldtingimustest, mis on kättesaadavad aadressil  www.tele2.ee.

13. Tele2 Eesti AS on isikuandmete vastutav töötleja ning kasutab isikuandmeid kampaania läbiviimiseks.

14. Tele2 privaatsuspoliitikaga ning õigustega isikuandmete töötlemisel on võimalik lähemalt tutvuda https://tele2.ee/abi/lepingud-ja-arveldus/tingimused/privaatsuspoliitika.

15. Loosimises ei saa osaleda Tele2 töötajad, juhtorganite liikmed ja Kampaania korraldamisega otseselt seotud isikud.

16. Kampaaniaga seoses tekkivate küsimuste või pretensioonide korral palume pöörduda e-maili aadressil info@tele2.ee või telefonil 6 866 866 (avatud iga päev 8.00-22.00).