Kõnepakett

Tele2 KõnepakettKõnepakett Hinnaliider 3,39€ on mõeldud neile, kes kasutavad telefoni eelkõige kõnedeks ja sõnumite saatmiseks ning ei vaja seejuures internetiteenust. Kuutasuga 3,39€ saab rääkida üle saja minuti. Madala kuutasu eest saab sooritada Eestisiseseid kõnesid, kuid vajadusel saab juurde kasutada ka muid teenuseid (lisandub kuutasule).
Interneti kasutamisel rakendub automaatselt Interneti päevapilet, mille tingimustega saad tutvuda siin.  

Paketi juurde saab valida ka mobiiltelefoni, telefonide valikuga tutvu e-poes

Paketi tellimiseks pöördu lähimasse Tele2 esindusse  või helista Tele2 infotelefonile numbril 6 866 866

 

Kuutasu 3,39 €
Pakett sisaldab kõneminuteid 108
EL rändlusminutid 50
Kõneminuti hind 0,022 €
SMS-i hind 0,059 €
MMS-i hind 0,256 €
Hinnad sisaldavad käibemaksu

 

Tingimused

 1. Hinnaliider 3.39 paketiga saavad liituda kõik Tele2 olemasolevad ja uued erakliendid.
 2. Kõne kestvust arvestatakse 1 sekundi täpsusega. Kõnedele ei lisandu kõnealustustasu. 
 3. Hinnaliider 3.39 sisaldab sideteenust, mille kuutasu sisse arvestatakse igakuiselt 108 minutit kõneaega Eesti operaatorite võrkudesse (va eritariifsed numbrid ja operaatorid). 
 4. Alates 109. minutist on kõneminuti hind 0,022 €/min. Kuutasule lisanduvad selles mittesisalduvad tasulised teenused vastavalt Tele2 hinnakirjale, nt rahvusvahelised ja roaming’u teenused, MMS sõnumid, kõnede suunamine jm. 
 5. Kuutasu arvestatakse kalendrikuu täpsusega. Esimesel ja viimasel mittetäielikul arveldusperioodil kehtib kuutasu proportsionaalses summas vastavalt võrgus aktiivselt oldud päevade arvule.
 6. Kui klient vahetab oma olemasoleva paketi Hinnaliider 3.39 paketi vastu, kaotab ta olemasoleva paketiga kaasnenud soodustused. 
 7. Pakett sisaldab igakuiselt ilma lisatasuta 50 rändlusminutit Euroopa Liidu riikides. Lisatud 50 minutit Euroopa Liidu kõnesid kehtib nii vastuvõetud kui väljahelistatud kõnedele kokku ühes kalendrikuus.
 8. Interneti kasutamisel rakendub automaatselt Interneti päevapilet.
 9. Paketi tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Tele2 hinnakirjast ja Tele2 teenuste kasutamise tingimustest. 
 10. Tele2-l on õigus muuta paketi tingimusi ja kehtestada piiranguid Kliendi suhtes, kes on paketti ebamõistlikult kasutatud. Pakett ei ole mõeldud kasutamiseks raha teenimise eesmärgil (võrkturustus jms) ja paketti ei ole lubatud kasutada mehaaniliselt SMS sõnumite saatmiseks ja/või kõnede teostamiseks. Paketi ebamõistliku kasutamise korral on Tele2-l õigus piirata Kliendi sideteenuste kasutamist ning Kliendilt sisse nõuda paketi ebamõistliku kasutamisega tekitatud kahju. 
 11. Tele2 jätab endale õiguse teha muudatusi paketi tingimustes, teavitades sellest kliente Tele2 kodulehe vahendusel vähemalt 30 kalendripäeva ette. 
 12. Pakkumise kohta tekkivate täiendavate küsimuste korral palun pöörduge lähimasse Tele2 esindusse või helistage Tele2 infotelefonil numbril 6866 866.
 13. Hinnad sisaldavad käibemaksu.