Tele2
powers
Latitude59
Tele2 ja Latitude59 ühendasid jõud!
Konverentsil osalejad saavad kasutada Tele2 kiiret
WiFi-võrku. Koostöö tähistamiseks on meil eksklusiivne
pakkumine moodsatele ettevõtetele. Küsi pakkumist,
osale loosis ja võid võita boonuspaketi.
Latitude59 eripakkumised
latitude logo
Hinnad ei sisalda käibemaksu.
Küsi pakkumist, osale loosis ja
võid võita boonuspaketi:
•  Alates septembrist inspireerivad töökohad Tele2 uues Ülemiste City kontoris.
•  Koostöö Tele2 tipptegijatega ja isiklik mentor.
•  Aasta lõpuni igakuiselt 500 € oma töötajate sotsialiseerumisürituse krediiti.
Küsi pakkumist ja osale loosis
 
Küsin pakkumist
Pakkumise soov saadetud!
Sulge

Kampaania "Latitude59 eripakkumine" tingimused:

 
 1. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevate tingimustega ning kampaania reklaam ja lisamaterjalides sätestatud tingimustega, mis on kampaanias osalejale kohustuslikud.
 2. Kampaania „Latitude59 eripakkumine“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Tele2 Eesti AS (edaspidi Tele2);
 3. Kampaania toimub perioodil 24.05.2018 - 30.06.2018 (kaasa arvatud);
 4. Kampaanias osalevad kõik, kes kampaania perioodil liituvad punktis 6 nimetatud teenuspaketiga.
 5. Kampaanias osalevad Tele2 ärikliendid
 6. Kampaaniaga seotud teenusepakettide hinnad kehtivad:
  1. Tele2 olemasolevatele ja uutele äriklientidele, kes kampaania perioodil liituvad tähtajatu paketiga Ettevõtja piiramatu, Kõnehalduse terviklahendus Tele2 PRO 2.0 või 4,5 G Internet arvutis Unlimited.
  2. Liitumislepingu sõlmimisel kehtivad 24 kuud järgmised hinnad: Ettevõtja piiramatu kampaania hind 15,95 €/kuus, Kõnehalduse terviklahendus Tele2 PRO 2.0 kampaania hind 2,00 €/kuus ja 4,5 G Internet arvutis Unlimited kampaania hind 24,99 €/kuus (hindadele lisandub käibemaks).
  3. Pärast kampaania perioodil sõlmitud liitumislepingu 24 kuu möödumist rakenduvad järgmised hinnad: Paketi Ettevõtja piiramatu tavahind 21,95 €/kuus, Kõnehalduse terviklahendus Tele2 PRO 2.0 tavahind 3,00 €/kuus ja 4,5 G Internet arvutis Unlimited tavahind 32,49 €/kuus (hindadele lisandub käibemaks).
 7. Kõikide Tele2 lepinguliste äriklientide vahel, kes on kampaania perioodil liitunud punktis 6 toodud teenuspakettidega ja registreerinud ennast sooviga osaleda Boonuspaketi loosimises veebilehel https://tele2.ee/latitude, Tele2 välja auhinna (edaspidi ka Boonuspakett või Kampaania), mis koosneb järgnevast:
  1. Alates septembrist inspireerivad töökohad Tele2 uues Ülemiste City kontoris ( kuni 15 kohta).
  2. Koostöö Tele2 tipptegijatega ehk isiklik mentor aasta lõpuni.
  3. Aasta lõpuni igakuiselt 500 € oma töötajate sotsialiseerumisürituse krediiti ( summa on ühekordseks kasutamiseks kuu jooksul, summa ei ole jagatav ega ülekantav).
 8. Punktis 7 nimetatud auhinna loosib Tele2 Eesti AS Tele2 Eesti AS välja juhuslikkuse alusel 02.07.2018. Võitjaga võetakse ühendust e-posti või telefoni teel.
 9. Juhul, kui pärast võitjaga kontakteerumist ei saada temaga vähemalt 5 tööpäeva jooksul ühendust, on Tele2-l õigus jätta auhind välja andmata ja korraldada täiendav loosimine uue võitja väljaselgitamiseks.
 10. Auhinnaloosis osalemiseks nõustuvad loosis osalejad oma isikuandmete (nimi, e-posti aadress, telefoni number) töötlemisega kampaania eesmärgil.
 11. Tele2-l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Tele2 kodulehel. Kampaania tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse valitud teenuspaketi tingimustest, Tele2 teenuste kasutamise tingimustest, interneti kasutamise tingimustest, mis on kättesaadaval aadressil www.tele2.ee.
 12. Tele2 jätab endale õiguse Kampaania tingimustel kliendiga lepingut mitte sõlmida, kui ilmnevad asjaolud, mis välistavad Kampaania tingimustel lepingu sõlmimise.
 13. Täiendava info saamiseks palume pöörduda e-maili aadressil b2b_ee@Tele2.com või telefonil 1205 (avatud iga päev 9.00-18.00).