Äriklienditeenindus

Telefon: 1205 (avatud E-R 8.00– 18.00, muul ajal suunatakse kõned üldisele klienditeeninduse numbrile) 

Tele2 lepingulistele äriklientidele on kõne tasuta.

E-post: firma@tele2.ee

Äriklienditeenindus (helistades välismaalt) +372 6866 855 
Roaming kõneminuti hinnad leiad siit

Ärikliendiosakond

Karin Kösler

Karin Kösler

Ärikliendi haldusmeeskonna juht

karin.kosler@tele2.com

Olga Zabnina

Olga Zabnina

Ärikliendihaldur

olga.zabnina@tele2.com

Jelizaveta Tomingas

Jelizaveta Tomingas

Ärikliendihaldur

jelizaveta.tomingas@tele2.com

Diana Kotsetkova

Diana Kotsetkova

Ärikliendihaldur

diana.kotsetkova@tele2.com

 

Ranno Erala

Suurkliendihaldur

ranno.erala@tele2.com

 

Andry-Reilo Kahr

Müügispetsialist

andry-reilo.kahr@tele2.com

 

Ketter Hellakivi

Müügispetsialist

ketter.hellakivi@tele2.com

 

Sevilai Gulijeva

Müügispetsialist

sevilai.gulijeva@tele2.com

 

Kathriin Usai

Müügispetsialist

kathriin.usai@tele2.com

 

Kaur Meressaar

Müügispetsialist

kaur.meressaar@tele2.com

Katrin Vainsalu

Katrin Vainsalu

Assistent

katrin.vainsalu@tele2.com

Henry Tiitus

Henry Tiitus

Ärikliendi müügimeeskonna juht

henry.tiitus@tele2.com

Kristjan Orav

Kristjan Orav

Ärikliendi müügijuht

kristjan.orav@tele2.com

Riho Treumuth

Riho Treumuth

Ärikliendi müügijuht

riho.treumuth@tele2.com

Lauri Lindman

Lauri Lindman

Ärikliendi müügijuht

lauri.lindman@tele2.com

Ave-Triin Lupina

Ave-Triin Lupina

Ärikliendi müügimeeskonna juht

ave-triin.lupina@tele2.com

Kristi Kuld

Kristi Kuld

Ärikliendi müügijuht

kristi.kuld@tele2.com

Karin Pushkin

Karin Pushkin

Ärikliendi müügijuht

karin.pushkin@tele2.com

Inessa Kert

Inessa Kert

Ärikliendi müügijuht

inessa.kert@tele2.com

 

Diana Solonenkova

Ärikliendi müügimeeskonna juht

diana.solonenkova@tele2.com

Heleri Järve

Heleri Järve

Müügispetsialist

heleri.jarve@tele2.com

Ats Jõgi

Ats Jõgi

Eriprojektide müügijuht

ats.jogi@tele2.com

 
Tele2 Eesti AS
Registrikood: 10069046
Postiaadress: Jõe 2a, 10151 Tallinn
KMKR: EE100275159