Äriklienditeenindus

Telefon: 1205 (avatud E-R 8.00– 18.00, muul ajal suunatakse kõned üldisele klienditeeninduse numbrile) 

Tele2 lepingulistele äriklientidele on kõne tasuta.

E-post: firma@tele2.ee

Äriklienditeenindus (helistades välismaalt) +372 6866 855 
Roaming kõneminuti hinnad leiad siit

Ärikliendiosakond

Ave-Triin Lupina

Ave-Triin Lupina

Müügimeeskonna juht

ave-triin.lupina@tele2.com

Kristi Kuld

Kristi Kuld

Ärikliendi müügijuht

kristi.kuld@tele2.com

Karin Pushkin

Karin Pushkin

Ärikliendi müügijuht

karin.pushkin@tele2.com

Inessa Kert

Inessa Kert

Ärikliendi müügijuht

inessa.kert@tele2.com

Jelizaveta Tomingas

Jelizaveta Tomingas

Ärikliendihaldur

jelizaveta.tomingas@tele2.com

Birgit Rässa

Birgit Rässa

Assistent

birgit.rassa@tele2.com

Karin Kösler

Karin Kösler

Müügimeeskonna juht

karin.kosler@tele2.com

Ats Jõgi

Ats Jõgi

Ärikliendi müügijuht

ats.jogi@tele2.com

Kristjan Orav

Kristjan Orav

Ärikliendi müügijuht

kristjan.orav@tele2.com

Lauri Lindman

Lauri Lindman

Ärikliendi müügijuht

lauri.lindman@tele2.com

Riho Treumuth

Riho Treumuth

Ärikliendi müügijuht

riho.treumuth@tele2.com

Kati Orro

Kati Orro

Ärikliendi müügijuht

kati.orro@tele2.com

Heleri Järve

Heleri Järve

Müügispetsialist

heleri.jarve@tele2.com

Diana Kotsetkova

Diana Kotsetkova

Ärikliendihaldur

diana.kotsetkova@tele2.com

Katrin Vainsalu

Katrin Vainsalu

Assistent

katrin.vainsalu@tele2.com

Henry Tiitus

Henry Tiitus

Müügimeeskonna juht

henry.tiitus@tele2.com

Andres Harjak

Andres Harjak

Ärikliendi müügijuht

andres.harjak@tele2.com

Olga Zabina

Olga Zabnina

Ärikliendihaldur

olga.zabnina@tele2.com

Olga Kiseleva

Olga Kiseleva

Assistent

olga.kiseleva@tele2.com

 
Tele2 Eesti AS
Registrikood: 10069046
Postiaadress: Jõe 2a, 10151 Tallinn