Ärikliendihaldurid ja müügimeeskond

iso sertifikaat

Enda isiklikult ärikliendihaldurilt saad kiire ja kompetentse vastuse kõikidele küsimustele. 

Uued kliendid on oodatud ühendust võtma Tele2 müügimeeskonnaga, kes teevad personaalse pakkumise vastavalt Sinu meeskonna vajadustele.

Karin Kösler

Karin Kösler

Ärikliendi haldusmeeskonna juht

karin.kosler@tele2.com

Olga Zabnina

Olga Zabnina

Ärikliendihaldur

olga.zabnina@tele2.com

Jelizaveta Tomingas

Jelizaveta Tomingas

Ärikliendihaldur

jelizaveta.tomingas@tele2.com

Diana Kotsetkova

Diana Kotsetkova

Ärikliendihaldur

diana.kotsetkova@tele2.com

 

Ranno Erala

Suurkliendihaldur

ranno.erala@tele2.com

Riho Treumuth

Riho Treumuth

Suurkliendihaldur

riho.treumuth@tele2.com

 

Kalvi Üleoja

Suurkliendihaldur

kalvi.yleoja@tele2.com

Katrin Vainsalu

Katrin Vainsalu

Ärikliendi assistent

katrin.vainsalu@tele2.com

 

Hanna-Liisa Põlts

Ärikliendi assistent

hanna-liisa.polts@tele2.com

 

Annika Säär

Ärikliendi müügijuht

annika.saar@tele2.com

Ave-Triin Lupina

Ave-Triin Lupina

Ärikliendi müügimeeskonna juht

ave-triin.lupina@tele2.com

Kristi Kuld

Kristi Kuld

Ärikliendi müügijuht

kristi.kuld@tele2.com

Karin Pushkin

Karin Pushkin

Ärikliendi müügijuht

karin.pushkin@tele2.com

Inessa Kert

Inessa Kert

Ärikliendi müügijuht

inessa.kert@tele2.com

 

Ege Liivrand

Äriklientuuri müügijuht

ege.liivrand@tele2.com

 

Katrin Kaur-Lehmann

Ärikliendi müügijuht

katrin.kaur-lehmann@tele2.com

 

Kristina Uibo

Ärikliendi müügijuht

kristina.uibo@tele2.com

 

Krista Randlo

Ärikliendi müügijuht

krista.randlo@tele2.com

 

Riina Tõnisson

Ärikliendi müügimeeskonna assistent

riina.tonisson@tele2.com

 

Diana Solonenkova

Ärikliendi müügimeeskonna juht

diana.solonenkova@tele2.com

 

Andry-Reilo Kahr

Müügispetsialist

andry-reilo.kahr@tele2.com

 

Isabelle Soolepp

Äriklientuuri müügispetsialist

isabelle.soolepp@tele2.com

 

Sevilai Gulijeva

Müügispetsialist

sevilai.gulijeva@tele2.com

 

Teele Malm

Äriklientuuri müügispetsialist

teele.malm@tele2.com

 

Grete Lüsill Maimets

Äriklientuuri müügispetsialist

grete.lysill.maimets@tele2.com

Ats Jõgi

Ats Jõgi

Eriprojektide müügijuht

ats.jogi@tele2.com

 
 
Tele2 Eesti AS
Registrikood: 10069046
Postiaadress: Jõe 2a, 10151 Tallinn
KMKR: EE100275159