Ärikliendihaldurid ja müügimeeskond

Enda isiklikult ärikliendihaldurilt saad kiire ja kompetentse vastuse kõikidele küsimustele. 

Uued kliendid on oodatud ühendust võtma Tele2 müügimeeskonnaga, kes teevad personaalse pakkumise vastavalt Teie meeskonna vajadustele.

 

Janar Juht
 

Janar Juht

Ärikliendi osakonna juht



Ats Jõgi
 

Ats Jõgi

Eriprojektide müügijuht

ats.jogi@tele2.com


Ave-Triin Lupina
 

Ave-Triin Lupina

Ärikliendi müügimeeskonna juht

ave-triin.lupina@tele2.com

Kristi Kuld
 

Kristi Kuld

Ärikliendi müügijuht

kristi.kuld@tele2.com

Inessa Kert
 

Inessa Kert

Ärikliendi müügijuht

inessa.kert@tele2.com

 




Katrin Kaur-Lehmann
 

Katrin Kaur-Lehmann

Ärikliendi müügijuht

katrin.kaur-lehmann@tele2.com

Karin Pushkin
 

Karin Pushkin

Ärikliendi müügijuht

karin.pushkin@tele2.com

 
Riina Tõnisson
 

Riina Tõnisson

Müügimeeskonna assistent

riina.tonisson@tele2.com



Argo Viisma
 

Argo Viisma

Ärikliendi müügimeeskonna juht

argo.viisma@tele2.com

Kristi Paartalu
 

Kristi Paartalu

Ärikliendi vanem müügispetsialist

kristi.paartalu@tele2.com

Eva Mirskaja
 

Eva Mirskaja

Ärikliendi vanem müügispetsialist

eva.mirskaja@tele2.com

 
Hanno Nelis
 

Hanno Nelis

Ärikliendi vanem müügispetsialist

hanno.nelis@tele2.com

 

Kristi Ankru
 

Kristi Ankru

Ärikliendi vanem müügispetsialist

kristi.ankru@tele2.com

Maria Tsarjova
 

Maria Tsarjova

Ärikliendi müügimeeskonna juht

maria.tsarjova@tele2.com

Teele Malm
 

Teele Malm

Ärikliendi müügispetsialist

teele.malm@tele2.com

Brenda Kremer
 

Brenda Kremer

Ärikliendi müügispetsialist

brenda.kremer@tele2.com

Andry-Reilo Kahr
 

Andry-Reilo Kahr

Ärikliendi müügispetsialist

andry-reilo.kahr@tele2.com

Oksana Vappe
 

Oksana Vappe

Ärikliendi müügispetsialist

oksana.vappe@tele2.com

Karl-Johannes Kadak
 

Karl-Johannes Kadak

Ärikliendi müügispetsialist

karl-johannes.kadak@tele2.com

Sevilai Gulijeva
 

Sevilai Gulijeva

Ärikliendi müügispetsialist

sevilai.gulijeva@tele2.com






Karin Kösler
 

Karin Kösler

Ärikliendi haldusmeeskonna juht

karin.kosler@tele2.com

Ranno Erala


Ranno Erala

Suurkliendihaldur

ranno.erala@tele2.com

Riho Treumuth
 

Riho Treumuth

Suurkliendihaldur

riho.treumuth@tele2.com

 




Kalvi Üleoja
 

Kalvi Üleoja

Suurkliendihaldur

kalvi.yleoja@tele2.com

Ege Liivrand
 

Ege Liivrand

Ärikliendihaldur

ege.liivrand@tele2.com

Olga Zabnina
 

Olga Zabnina

Ärikliendihaldur

olga.zabnina@tele2.com

 




Jelizaveta Tomingas
 

Jelizaveta Tomingas

Ärikliendihaldur

jelizaveta.tomingas@tele2.com

Jana Naumenko
 

Jana Naumenko

Ärikliendihaldur

jana.naumenko@tele2.com

Katrin Vainsalu
 

Katrin Vainsalu

Haldusmeeskonna assistent

katrin.vainsalu@tele2.com

 




Hanna-Liisa Põlts
 

Hanna-Liisa Põlts

Haldusmeeskonna assistent

hanna-liisa.polts@tele2.com

 


 
Tele2 Eesti AS
Registrikood: 10069046
Postiaadress: Valukoja 8, 11415 Tallinn
KMKR: EE100275159