Tele2

TEST LIVE PAG.

 

Tellin

Tellimise protsess on imelihtne. 1-2-3 ja juba saad pildid üles laadida. Kui Sa pole veel Tele2 klient, liitu esmalt meiega.

1
+372
Arvuta oma seadme väärtus
Apple
Apple iPhone 12 mini 64GB
Kampaania
0% INTRESS
Apple iPhone 12 mini 64GB
679819
28.29 € / 24 kuud
Nokia
Nokia 5.4 64GB
Kingitus
Nokia 5.4 64GB
199
9.74 € / 24 kuud
Apple
Apple iPad Pro 12.9 2020 Wifi 128GB
Apple iPad Pro 12.9 2020 Wifi 128GB
10591119
51.85 € / 24 kuud
Samsung
Samsung Galaxy Tab S5e
Samsung Galaxy Tab S5e
429
21 € / 24 kuud

TV TELE2-ST

TV, mis ei jäta kedagi külmaks

Mitu samaaegset sessiooni

Striimi kahest seadmest korraga. Lisa juurde digiboks ja saad juurde kolmanda striimi.

Juhtmevaba

Ei ole vaja puurida auke või vedada juhtmeid. Vaata seal, kus soovid, sest seal, kus nett, seal ka TV.

Vaadatav kõikides ELi riikides

Võimalus vaadata kogu sisu kõikides Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna riikides.

Tasuta järelvaatamine

Vaata nädala jooksul eetris olnud saateid uuesti ja seda ilma rahata.

Tele2 uued TV paketid on siin

Filmiklassikat, sporti, kõige kuumemaid sarju või kõike korraga - valik on Sinu!

Kanaleid igale maitsele

Kanalid mujalt maailmast ja kodused lemmikud - kõik on olemas

 1. Tele2 Eesti AS vahendab AS TV Play Baltics teenuseid, mis võimaldavad kliendil vaadata teenuses sisalduvaid televisiooniprogramme, filme, sarju ja spordiülekandeid (edaspidi TV teenus). 
 2. Teenuse tellinud klient saab kasutada Teenust vastavalt Go3 teenuse kasutamise kirjeldusele ja tingimustele.
 3. Kliendil on võimalik teenuse kaudu laenutada filme ehk tasulist sisu, vastavalt Teenusepakkuja hinnakirjale. Filmi tellimisel lisandub tasu täiendavalt tellitud teenuste arvele. 
 4. Klient, kelle nimel on sõlmitud mitu Tele2 sideteenuse liitumislepingut (numbrit), saab Teenuse tellida nii ühele kui ka mitmele oma lepingulistest numbritest. Teenusega liitumisel mitme numbriga rakendub Teenuse igakuine teenustasu vastavalt tellitud Teenuste arvule. 
 5. Teenust saavad kasutada üksnes erakliendid. Kliendil on keelatud kasutada tellitud teenuseid majandus- ja kutsetegevuses (või mistahes ärilistel eesmärkidel) ning neid edasi müüa, levitada, sisu muuta. Käesoleva lepingu rikkumine on käsitatav olulise rikkumisena, mille puhul on Tele2-l õigus leping ilma eelneva etteteatamiseta üles öelda. 
 6. Teenuse kasutamise eelduseks on Go3 kodulehel toodud nõuetele vastav seade või seadmed (vajadusel ka digiboks). Teenuse kasutamiseks logi sisse veebilehele või laadi oma nutiseadmesse rakenduste poest alla (App Store või Google Play) Go3 rakendus.  
 7. TV teenuse sisu on kättesaadav Euroopa Liidus, kusjuures Teenuse sisu võib erineda sõltuvalt asukohariigist, kus klient parasjagu viibib. 
 8. Tele2 ei garanteeri ega vastuta kliendile vahendatava AS TV Play Baltics Teenuse sisu eest. Tele2 vahendab Teenust vastavalt Go3 teenuste tingimustele, kusjuures AS TV Play Baltics’il on õigus sisu muuta. Muudatustest teavitatakse klienti vastavalt teenuse osutamise tingimustele. 
 9. Tele2 Eestil on õigus igal ajal muuta teenuse tingimusi või lõpetada Go3 teenuse vahendamine ja öelda teenusleping üles, teatades kliendile sellest Go3 keskkonna kaudu vähemalt 30 päeva ette. 
 10. Tele2 ei vastuta Teenuse katkestuste ega programmi muudatuste eest, kui see on tingitud edastaja või tootja isiku tegevusest. 
 11. Klient tasub tellitud Teenuse eest igakuist tasu vastavalt Tele2 poolt esitatavale arvele. 
 12. Tasu arvestus algab teenuse aktiveerimisest. Teenustasu arvestamine toimub kuupõhiselt. Kliendi poolt tellitud paketil, mis sisaldab sporti või digiboksi, rakendub 30 päevane miinimumperiood. Miinimumperioodi jooksul ei saa klient tellitud teenuseid vahetada soodsama paketi vastu. 
 13. Teenuse saab lõpetada Tele2 iseteeninduses või Tele2 müügiesinduses. Teenuse lõpetamisel kohustub klient teenustasu maksma kogu kalendrikuu eest. 
 14. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutamist ka Tele2 teenuse kasutamise üldtingimused, Tele2 privaatsuspoliitika ja Tele2 interneti kasutamise tingimused ning Teenusepakkuja Go3 teenuse osutamise tingimused ja valitud teenuspaketi tingimused. 

Võrdle pakette

 
Piiramatu vabadus
Elisa Ulme 39
Mobile Life 100 GB
Data local (speed unlimited) unlimited unlimited (Estonia and Finland) 100 GB
incl. EU data 10 GB 19 GB 20 GB
Voice Estonia + EU unlimited unlimited (4000 min) unlimited