Tele2

Meiega oled
tõeliselt vaba

Kampaaniad ja pakkumised

Miks Tele2?

Piiramatu

On aeg loobuda piirangutest! Pakume võimsaid pakette, milles on piiramatult netti, kõnesid ja SMSe. Tele2 kiire võrk katab 99% Eestist ning annab võimaluse olla alati mobiilne ja piiramatu.

Õiglane hind

Oleme vabad bürokraatiast ja mõttetust raiskamisest ning saame pakkuda kvaliteetset teenust turu parima hinnaga. Tele2 väärtustab klientide aega ning seepärast on hinnastamine aus ja arusaadav.

Vabadus

Meie kliendid on oma otsustes vabad ning me ei hoia kedagi vägisi kinni. Usume, et hea suhte aluseks on kvaliteetne teenus ja terve mõistus, mitte keerulised lepingud, arutud nõudmised ja leppetrahvid.

Parim teenindus

Teeme kõik selleks, et meie kliendid kogeksid kõige südantsoojendavamat teenindust Eestis. Pole vahet, millistes kanalites meiega suhelda, pakume alati parimat. Me ei varja probleeme, vaid räägime neist avatult ja lahendame need kiirelt.

Populaarsed tooted e-poes

199 €

9.74 € / 24 kuud

229 €

11.21 € / 24 kuud

179 €

8.76 € / 24 kuud

249 €

12.19 € / 24 kuud

Kliendid räägivad Tele2-st

Meie vajadustele vastas suurepäraselt Tele2 pakett „Piiramatu Äri“ Euroopas, mis lubab meil klientidega suhelda Eestis ja välismaal täpselt nii palju, kui on vaja.

Toivo Vaher

Control AB OÜ

Tele2-st saime taskukohase ja piiramatu mahuga paketi Piiramatu Äri Mobiilis, mis sisaldab piiramatult kõnesid ja sõnumeid Eestis, Põhjamaades ja ELis ning innovaatilist kõnehaldusteenust.

Tauri Kärson

Autolevi OÜ

Meie vajadustele vastas kõige paremini Tele2 Piiramatu äri Põhjamaades pakett, mis sisaldab piiramatult internetti nii Eestis kui ka Põhjamaades ja 12 GB netti ELi riikides.

Roland Uus

BYNEW OÜ

Viimased uudised

Tele2 avab suurema osa esindustest

04.05.2020

Tele2 kasvatas tänavu esimeses kvartalis tugevalt müügitulusid

21.04.2020

Tele2 suurendab võrgu mahtusid

19.03.2020