Iphone 7

 

See on 7

Uus iPhone 7 muudab drastiliselt iPhone omaduste kasutuskogemust. See tutvustab kasutajale edasijõudnud kaameratehnoloogiat. iPhone ajaloo võimekaimat jõudlust ja vastupidavaimat akut. Lisaks enneolematuid stereokõlareid. Erksaimat ja kõige värvikirevamat iPhone ekraani. Veekindlust. Ning näeb välja täpselt nii võimas, kui ka tegelikult on. See on uus iPhone 7.

 

Iphone 7 disain

 

DISAIN

Uus iPhone 7 ja iPhone 7 Plus on saadaval uhiuues läikivmustas Jet Black korpuses, lisaks on saadaval ka vanaroosa, kuldne, must ja hõbedane korpus. Olulisema uuendusena on iPhone nüüdsest vee- ja tolmukindel ning vastab IP67 standardile. Uuenduslik on ka uus kodunupp, mis on nüüd survetundlik ning toimib sarnaselt ülejäänud puutetundlikule ekraanile.

 

Iphone 7 kaamera

 

KAAMERA

Uus iPhone on nüüdsest 12-megapikslilise kaameraga, mida on täiendatud optilise pildistabilisaatoriga, valgusküllase F1.8 ava objektiividega ning nelja-tooni LED välguga. Võimekas 7MP esikaamera võimaldab koostöös Retina välguga teha Sul hoolimata valgustustingimustest senisest kvaliteetsemaid selfie’sid.iPhone 7 Plus’il ei ole pelgalt uuendatud kaamerasüsteem, vaid sel on lausa 12MP topeltkaamera. Peale lainurkobjektiivi on iPhone Plus’il ees ka 50mm teleobjektiiv, mis võimaldab kvaliteedikaota kaugemal asuvad objektid endale lähemale tuua.

 

Iphone 7 ekraan 

 

EKRAAN

Võimas Retina HD ekraan toob Sinuni kirkad tõetruud värvid, mida kasutab ka tänapäeva kinotööstus. Sinu jaoks tähendab see nii elutruid toone, et kui vaatad pilte troopikast, tekib Sul tunne, nagu viibiksid ise seal. Uue põlvkonna iPhone on kättesaadav kahes suuruses - iPhone 7 on 4.7’' ekraaniga ning iPhone 7 Plus’il on 5.5’' ekraan. 3D Touch jätab hüvasti füüsilise kodunupuga, vahetades selle välja uuendusliku survetundliku kodunupu vastu.

 

Iphone 7 jõudlus 

 

JÕUDLUS

Uued iPhoned on varustatud neljatuumalise protsessoriga A10 Fusion kiibistikuga, mis on turul olevate nutitelefonide seas võimsaim. Kaks jõudlustuuma ei ole eelmise põlvkonna telefonidest pelgalt kiiremad, vaid ülejäänud kaks säästavad ka meisterlikult akut. See tähendab, et iPhone 7 ja iPhone 7 Plus peavad vastu kuni kaks tundi kauem kui eelmiste generatsioonide mudelid. Uute telefonide graafikaprotsessor on samuti kaks korda võimsam kui eelmistel mudelitel. Uued iPhone’d on võrreldes varasemaga ka palju mahukamad, omades suisa 256GB mälumahtu.

 

Iphone 7 heli

 

HELISÜSTEEM

iPhone sisaldab esmakordselt stereokõlareid, mis pakuvad kvaliteetsemat ning kuni kaks korda valjemat heli. Uuendusena puudub uue põlvkonna iPhone’del kõrvaklapipesa, selle asemel tulevad telefonidega kaasa Lighting-pistikusse ühenduvad EarPod’id. Uhiuued AirPod’id on väliselt puutetundlikud juhtmevabad kõrvaklapid. Infrapuna-sensoritega kõrvaklapid aktiveeruvad vaid siis, kui klapid on kõrvas ning pakuvad enneolematut helikvaliteeti ja mugavat vabadust. 

 

Iphone 7 ühendus

 

ÜHENDUS

Uued iPhone’id toetavad nüüd LTE Advanced süsteemi, mis tähendab, et isegi välismaal roamingut kasutades teeb LTE kanalite rohkus andmeside kasutamise veelgi kvaliteetsemaks ja kiiremaks. Uusima generatsiooni mudelid toetavad sujuvaid Wi-Fi kõnede tegemist ja vastuvõtmist ning VoLTE toob Sinuni kristallselge kõnekvaliteedi.