Kus värsket õhku,
seal internetti

Tele2 mobiilivõrk katab 99% Eestistempty

Miks me oleme värske õhu poolt?

Sest Sa vajad seda. Sa oled selle kasulikkust ise kinnitanud ning seda on teinud ka spetsialistid. Meie missioon on ikka sama – ühenduse kvaliteet ei tohi olla takistuseks värske õhu nautimisel.

Mida inimesed sellest arvavad?

Sõnad vajavad kinnitust ning see on meil olemas – teie enda mõtted. Küsisime Eesti inimeste arvamust ja harjumusi värskes õhus viibimise kohta. Selgus, et meil on õigus – inimestele meeldib hingata värsket õhku, nelja seina vahelt välja saada ning minna sinna, kus rohi on rohelisem. Paraku ei tee me kõik seda piisavalt. Vaata, kas oled sellega nõus!

Mida ütlevad arstid värske õhu kohta?

Kui Sind huvitab proffide arvamus, ei jää me vastust võlgu, vaid valgustame värske õhu kasulikkuse teaduslikke tagamaid. Küsitlesime oma ala spetsialiste ning selles on nad ühel meelel – värske õhk on inimestele oluline. Kui Sa meid ei usu, usu doktoreid!

Tugijaamad värskes õhus

Viimase 5 aastaga on Tele2 insenerid läinud välja, roninud üles ja ja paigaldanud 3458 tugijaama üle kogu Eesti. Need on 50 miljonit parimal moel kulutatud eurot. Nüüd katab Tele2 99% Eestist, et saaksid tulla välja ja olla mobiilne kõikjal.

Tulen Tele2teToon oma äri Tele2te