Kuumaksuvaba internet

Tele2 kuumaksuvaba internet on mõeldud kasutamiseks arvutis. Teenus sobib ideaalselt inimesele, kes armastab palju ringi liikuda, sest nii on mugav internet kaasa võtta puhkusele, reisile või matkale.

Siduvat lepingut sõlmima ei pea, teenus on kohe valmis kasutamiseks ja pakub kuni 4G kiirusel internetiühendust üle Eesti. Me pakume omalt poolt modemita internetti.

Lahendus sobib kasutajale, kellel oma modem juba olemas või soovib seda kasutada tahvelarvutis. Stardipakett sisaldab SIM kaarti ja 5 GB internetimahtu kasutamiseks 7 päeva jooksul pärast aktiveerimist.

Kuumaksuvaba internetikaarti leiad Tele2 esindustest, hästivarustatud tanklatest ja poodidest. Stardika hind on 3,49 €.

 Kuumaksuga internet

Hinnakiri

Internetikaardi stardikas 3,49 €

Stardipaketi 5 GB internetipakett aktiveerub kuni 1 tunni jooksul peale kaardi aktiveerimist esimese kõne või internetisessiooniga.

* Internetipaketis sisalduva 5 GB ära kasutamisel hakkab kehtima interneti tasu vastavalt tavahinnakirjale – 0,99 € 1 GB kalendripäevas.

Internet kalendripäevas 1 GB tasuga 0,99 €
SMS 0,05 €
Ettemaksu jäägi päring 0,05 €
Ettemaksu jäägi päring iseteeninduses tasuta

 

Interneti kasutuse alustamine maksab 0,99 € ning sisaldab 1 GB andmemahtu jooksva kalendripäeva lõpuni (kell 00.00). Juhul, kui kasutada ühes kalendripäevas rohkem kui 1 GB, siis iga järgnev alustatud 1 GB maksab 0,99 €. Interneti sessiooni alustamiseks vajalik saldo jääk peab olema vähemalt 0,99 €. Kui päevasest andmemahust jääb puudu, vali endale sobilik internetipakett.

Interneti stardikomplekti SIM-kaarti on võimalik soovi korral kasutada ka mobiiltelefonis helistamiseks:

 • Kõneminut ja videokõne Eesti mobiilidele ja lauatelefonidele soodusajal* 0,1 €
 • Kõneminut ja videokõne Eesti mobiilidele ja lauatelefonidele põhiajal ** 0,18 €
 • MMS 0,26 €
 • Kõneminut Top Connecti ja Glocal Mobile Solutionsi mobiili- ja mittegeograafilistele numbritele ja Telefanti võrku 0,75 €

* Soodusaeg kehtib tööpäeviti kell 20.00 - 08.00 ning nädalavahetusel ja riiklikel pühadel ööpäev läbi.
** Põhiaeg kehtib tööpäeviti kell 08.00 – 20.00

Hinnad on antud seisuga 1. mai 2016 ning sisaldavad käibemaksu. Tele2 jätab endale õiguse hindu ja internetikaardi kasutamise tingimusi muuta.

Internetipaketid

Internetikaardiga saad tellida nädalase ja kuise internetipaketi.
Kõige mugavam on internetipaketti tellida Iseteeninduses https://konekaart.tele2.ee/


SMS-ga tellimisel saada vastav märksõna lühinumbrile 95002

Paketi nimi Sisaldab Kehtivus Märksõna Hind
Nädalapakett 5 GB 5 GB 7 päeva DATA5 3,49 €
Kuupakett 15 GB 15 GB 30 päeva DATA15 9,49 €
Kuupakett 30 GB 30 GB 30 päeva DATAXL 14,99 €

 

Lisandub SMS-i saatmise hind 0,05 €.
Internetipaketis sisalduva andmemahu ärakasutamisel hakkab kehtima interneti tasu vastavalt tavahinnakirjale – 0,99 € 1 GB kalendripäevas.

 

Internetipakettide tingimused

 • Interneti nädalapaketti, kuupaketti ja kuupaketti XL saavad tellida kõik Tele2 internetikaardi kasutajad (paketid ei kehti Smart kõnekaardi kasutajatele).
 • Kui tellida mitu paketti järjest, siis jääb kehtima ainult viimasena tehtud tellimus.
  Näide: tellides järjest Interneti kuupaketi ja seejärel Interneti nädalapaketi, jääb kehtima viimasena aktiveeritud pakett-Interneti nädalapakett 5 GB ja soodustus kestab 7 päeva, tellimuste hind kokku 12,98 €
 • Internetipakti kehtivuse või andmemahu lõppedes kehtib interneti tasu vastavalt tavahinnakirjale.
 • Kõnekaardi internetipaketis olevat andmemahtu ei vahetata ettemaksuks ega rahaks.
 • Interneti nädalapaketti, kuupaketti ja kuupaketti XL ei saa kasutada välismaal.
 • Tele2-l on õigus teha internetipakettide tingimustes muudatusi, teavitades sellest kliente kodulehel https://www.tele2.ee/ vahendusel

Internetipaketi andmemahu jääki ja kestvust saab kontrollida valides *245# ja edasi juhendite järgi. Päringu hind 0,05 €.

Ettemaksu lisamine

Mine ettemaksu lisamise lehele

Ettemaksu lisamiseks

 • sisesta oma internetikaardi number, mille leiad SIM kaardi ümbriselt
 • vali summa, mida soovid laadida
 • vali internetipank ning suundu makset sooritama

Mobiiltelefonilt

Interneti stardikomplekti saad laadida Tele2 Eesti lepinguliselt või Smart kõnekaardi numbrilt SMSi saatmisel lühinumbrile 95004.

 • Lepingulise kliendi puhul lisatakse laaditav summa igakuisele arvele
 • Kõnekaardi kasutaja puhul arvekdatakse laaditav summa tellija kõnekaardilt maha

Raha laadimiseks internetikaardi kontole tuleb Tele2 numbrilt saata SMS numbrile 95004 sisuga: summa internetikaardi nr
Näiteks: 10 55123456

Laadimiskaardiga

Internetikaarti saab laadida ka Tele2 kõnekaardi laadimiskaartidega. Saadaval on erineva väärtusega laadimiskaardid.

4G – mis see on?

4G on nagu internetiühenduse kiirtee. Võrreldes 3G-ga on 4G laadimiskiirus kuni 5 korda kiirem, mis tähendab, et sinu andmeside kasutamine muutub oluliselt mugavamaks.Lisaks 4G võrgule, mida kuumaksuvaba kaart sulle võimaldab, on 4G kasutamiseks vaja ka:
 • 4G võimekusega nutiseadet. Tele2 poest saad vaadata, kas sinu nutiseade võimaldab 4G kasutamist.
 • 4G toega SIM-kaarti. Kõigile, kelle SIM-kaardil ja seadmel on 4G võimekus, saadame augustis teavitava SMS-i. Kui sa teavitust ei saanud, peaksid oma SIM-kaardi välja vahetama. Selleks pöördu lähimasse Tele2 esindusse. SIM-kaardi vahetus maksab 3,2 €.
4G-ga on võimalik kasutada maksimaalset kiirust, mis võrgus saadaval on. Ka 4G levi sõltub otseselt lähima tugijaama kaugusest, tugijaama kasutajate hulgast ning sellest, kas andmeside kasutaja viibub sise- või välisruumis. 4G kiire interneti kasutamiseks veendu, et sinu nutitelefoni mobiilvõrgu seadetes on valitud LTE võrgurežiimi kasutus. Telefoni APN-i ei ole vaja muuta, sest 4G internet toimib sama seadistusega nagu 2G ja 3G võrgus. Seadistuse kohta loe täpsemalt siin.

Tingimused

 • Internetikaardi tasu 0,99 € 1 GB kalendripäevas arvestatakse alates esimesest sessioonist täies ulatuses. Sellest tulenevalt peab enne internetikaardi kasutamise alustamist olema ettemaksu jääk kaardil vähemalt 0,99 €.
 • Tele2 peab mõistlikuks kasutamiseks erinevate interneti-lehtede külastamist, e-kirjade lugemist, kirjutamist, vastuvõtmist ja saatmist, tekstipõhise kiirsuhtlustarkvara kasutamist ning muid tegevusi, millega ei kaasne suuremahulisi ja pidevaid andmesidesessioone. Üldjuhul ei peeta mõistlikuks interneti kasutamiseks näiteks suurte andmemahtudega filmide, tarkvara või mängude allalaadimiseks, sealhulgas nn P2P (Peer to Peer) internetiliikluseks.
 • Internetikaart kehtib ainult koduvõrgus kasutades.
 • Internetikaardi pole lubatud kasutada telekommunikatsiooniteenuse vahendamiseks kolmandatele isikutele. Internetikaardi lubamatu kasutamisel korral on Tele2-l õigus kaart sulgeda.
 • Internetikaardil olevat ettemaksu ei vahetata rahaks.
 • Laaditud ettemaks kehtib 6 kuud (180 päeva). Kui Sa pole laaditud ettemaksu 6 kuu jooksul ära kasutanud, siis soovitame seda juurde lisada, sest vastasel juhul kaotad ettemakstud summa. Kui Sa ei lisa vähemalt 2 € suurust ettemaksu minimaalselt 7 kuu (210 päeva) jooksul pärast viimast laadimist, suletakse Sinu number ning teenuse kasutamiseks tuleb osta uus internetikaart.

Tele2-l on õigus muuta interneti ja kõneaja hindu ja kasutamise tingimusi infomeerides sellest oma kodulehe vahendusel.