4,5G internet mobiilis

Internet mobiilis

Kui soovid olemasolevale kõnepaketile lisaks ka ülikiiret internetti, siis vali omale sobiv 4,5G Internet mobiilis lisateenus.

Nuti Small ja Medium on hea valik neile, kes kasutavad internetti peamiselt uudiste ja e-kirjade lugemiseks, sotsiaalmeedias surfamiseks ning pangateenuste kasutamiseks. Nuti Small ja Medium katavad Sinu vajadused, kui Sa ei lae internetist alla suuri faile.

Nuti Large ja Extra Large sobivad igapäevaseks interneti kasutamiseks kui vaatad tihti ka videoid ja laed alla suurel hulgal pildikogusid.

Extra Large on hea alternatiiv püsiühendusele.

Nuti Small

Nuti small
Kiirus
Maksimaalne
Andmemaht
2 GB

Nuti Medium

Nuri medium
Kiirus
Maksimaalne
Andmemaht
5 GB

Nuti Large

Nuti Large
Kiirus
Maksimaalne
Andmemaht
10 GB

Nuti Extra Large

Nuti extra large
Kiirus
Maksimaalne
Andmemaht
25 GB


Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Internetipaketid mobiilile aitavad hoida kulud kontrolli all ka siis, kui sa ei ole regulaarne internetikasutaja, sest võib juhtuda, et kasutad telefoniga andmesidet enesele teadmata ning paketiväliselt on andmeside hind kallim.

Pakume ka kuumaksuta internetti, mis võimaldab teenuse kasutamist ilma igakuise arve ja lepinguta. Kuumaksuta interneti eest maksad ainult siis, kui teenust kasutad. Loe lähemalt siit.

4,5G Internet mobiilis tingimused

4,5G Nuti Small, 4,5G Nuti Medium , 4,5G Nuti Large ja 4,5G Nuti Extra Large internet mobiilis lisateenuste (edaspidi „4,5G Internet mobiilis lisateenused“) tingimused: 

  • 4,5G Internet mobiilis lisateenuseid on võimalik osta lisaks igakuist andmesidemahtu mittesisaldavatele kõnepakettidele; 
  • 4,5G Internet mobiilis lisateenused võimaldavad teenuseid kasutada kõikides mobiilside generatsioonide võrkudes maksimaalse võimaliku andmesidekiirusega vastavalt terminaliseadme võimekusele; 
  • Kuutasu sisse arvestatakse ainult vastavas 4,5G Internet mobiilis lisateenuses sisalduv andmesidemaht; 
  • Kuutasus sisalduva andmesidemahu täitumisel interneti kasutus blokeeritakse; 
  • Kuutasu arvestatakse paketi tellimise või sellest loobumise kuul proportsionaalselt vastavalt päevade arvule, mil kliendi number on olnud Tele2 võrgus aktiivne; 
  • 4,5G Internet mobiilis lisateenuste tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Tele2 teenuste ja interneti kasutamise tingimustest ning Tele2 hinnakirjast; 
  • 4,5G Internet mobiilis lisateenuste kohta tekkivate täiendavate küsimuste korral palun pöörduge lähimasse Tele2 esindusse või helistage Tele2 infotelefonil numbril 6866 866.
  • Hinnad sisaldavad käibemaksu.