Andmesidelimiit

Internet välismaalAndmesidelimiidi teenus kehtib automaatselt kõigile Tele2 mobiiliklientidele, kes kasutavad välisriigi mobiilivõrkudes internetiteenust.

Kui on kasutatud 80% oma välismaal kasutatavast mobiilse andmeside limiidist, saadame meeldetuletava SMS-i teenuse kasutamise kulutuste kohta. Kui andmeside kasutamise limiit on saavutatud, katkeb mobiilse interneti ühendus ning edasine kasutamine on blokeeritud. Uue kalendrikuu saabumisel on ühenduse loomine välismaal taas automaatselt võimalik.

Vaikimisi on kõikidele Tele2 mobiiliklientidele seatud 60 € suurune eelmääratud limiit, mida on võimalik muuta ning valida järgnevaid limiite: 15€, 30€, 120€ ja 180€. 

Andmesidelimiidi teenuse kasutamine on Tele2 klientidele tasuta. Teenus kehtib kõikides välisriikides, kus kliendile on internetiteenus avatud.
 

Teenuse aktiveerimine

Kui oled teenuse iseseisvalt katkestanud, kuid soovid seda hiljem uuesti kasutada, tuleb saata SMS märksõnaga "TELLI" Tele2 numbrile +372 58 000 000. Tele2 aktiveerib teenuse automaatselt viimati kehtinud limiidi tasemel.
Kui klient on jõudnud mobiilse interneti kasutamise limiidini, kuid soovib seda jätkata, tuleb saata SMS märksõnaga "LISA" Tele2 numbrile +372 58 000 000. Tele2 nullib vaikimisi senise andmesideteenuse kasutuse ning taastab käesolevaks kalendrikuuks viimati kehtinud limiiditaseme.
Teenus on numbripõhine. Kui sul on mitu liitumislepingut, pead saatma tekstisõnumi igalt mobiiltelefonilt või modemilt, mille puhul teenust aktiveerida soovitakse. Sul on võimalik oma mobiilse interneti kasutamise saldot nullida nii palju kordi ühe kuu jooksul, kui soovid.

Teenusest loobumine

Kui soovid andmesidelimiidi teenusest loobuda, saada SMS märksõnaga "LOOBU" Tele2 numbrile +372 58 000 000. Sõnum lõpetab mobiilse interneti kasutamise piirangu välismaal.
Teenus on numbripõhine. Kui Sul on mitu liitumislepingut, tuleb saata tekstisõnum igalt mobiiltelefonilt või modemilt, millega soovid teenusest loobuda.

Eelteavitusest loobumine

Kui soovid loobuda 80% andmesidelimiidi eelteavitusest, saada SMS märksõnaga "LOOBUINFO" Tele2 numbrile +372 58 000 000. 
Eelteavituse taasaktiveerimiseks saada SMS märksõnaga "TELLIINFO" Tele2 numbrile +372 58 000 000.

Saldo kuvamine

Kui soovid teada millise summa eest on võimalik veel jooksval kuul andmesidet kasutada, saada SMS märksõnaga "SALDO" Tele2 numbrile +372 58 000 000.

Piirangute pealepanek

Uuemate nutitelefonide omanikel tasub teada, et sedalaadi telefonid on disainitud erinevate aplikatsioonide jaoks sageli internetti kasutama. Seetõttu soovitame välismaale sõites vastavad võimalused oma mobiiltelefonis üle kontrollida ja soovi korral välja lülitada. 
Soovi korral on võimalik panna peale piirang, et Sul ei oleks võimalik internetti telefonis välismaal kasutada. Selleks pöördu lähimasse Tele2 esindusse või helista infotelefonil 6866 866.