Tee karjääri Tele2-s

Katrin Aron

Katrin Aron

Kommertstoote direktor

Tulin Tele2-te värske ülikoolilõpetajana, kuna nägin kuulutust, kus otsiti juhtkonna praktikanti. Tollal meelitas mind ettevõtte rahvusvahelisus, võimalus töötada koos inimestega teistest riikidest, reisida ja infot vahetada. Kõike seda naudin tänagi.

Olen firmaga koos arenenud ja töötanud mitmetel positsioonidel. Tele2-s oldud aja jooksul olen saanud ka 2 toredat last ning mõlemal korral kodust naasnud uute värskete ideedega, mis on alati positiivselt vastu võetud. Täna töötan tootedirektorina ning huvitava töö kõrval tooksin Tele2-s välja just meie firma peresõbralikkuse ja paindlikkuse.

Martins Untals

Martins Untals

Arvelduse ja IT juht

Nüüdseks olen juba kaheksa aastat saanud Tele2-s erinevatel töökohtadel uusi võimalusi avastada, end proovile panna, inimesena areneda. Igal aastal on minu ees uued proovikivid, õppimisvõimalused ja eesmärgid. Töötasin alguses Tele2 kontserni keskuses arveldus- ja IT-osakonnas müügi ja tellimuste haldamise süsteemi tehnilise toe spetsialistina, seejärel süsteemihaldurina, hiljem süsteemihalduse meeskonnajuhina ning nüüd Tele2 Eesti-haru arvelduse ja IT juhina. Lisaks peamiste tööülesannete täitmisele olen aastate jooksul ärianalüütiku ja arhitektina osalenud erinevates projektides Hollandis, Rootsis ja Lätis. Olen töötanud koos väga erinevate inimestega kõigist riikidest, kus Tele2 tegutseb. Esimesed seitse aastat elasin ja töötasin ma peamiselt Riias, kuid viimasel aastal kolisin ma Tallinnasse. Tele2-s on alati varuks mõni huvitav ülesanne, alati on ees ootamas mõni uus idee, mida arendada, ja alati ümbritsevad sind toetavad töökaaslased.

Irina Prosutinskaja

Irina Prosutinskaja

Müügikonsultant

Kaheksa aastat tagasi otsustasin vahetada oma töökohta, minu tulevane töö pidi olema seotud klienditeenindusega. Saatsin CV mitmetele tööandjatele, sain ka tagasisidet paljudest firmadest ning käisin vestlustel. Pärast vestlust Tele2-s, sain ma aru, et see on see koht, kus soovin töötada. Positiivne vastus tuli mitmelt tööandjalt, kuid minu valituks jäi Tele2. Kaheksa aasta jooksul, mis olen Tele2-s töötanud, pole ma kordagi seda valikut kahetsenud, tegutsen toredas ja abivalmis kollektiivis. Firma poolt korraldatakse erinevaid koolitusi teeninduse ja toodete kohta, tänu nendele saab enda teadmisi pidevalt täiendada ja areneda. Mulle meeldib inimestega suhelda, selgitada välja klientide vajadusi, olla abiks ja leida sobivaid lahendusi. See on väga hea tunne, kui Sa näed, et tänu sinu abile saab teine inimene rõõmsamaks. Kui sa oled hea suhtleja ja koostööks valmis, tule Tele2-te tööle.

Marina Dotsar

Marina Dotsar

Krediidikontrollijuht

Sattusin sidevaldkonda 23 aastat tagasi. Siis ei kujutanud ma veel hästi ettegi, et see valdkond on nii põnev ja kiiresti arenev, igav ei hakka mitte kunagi. Tuleb olla kursis kõige uuemate lahendustega.

Tele2-s töötades olen saanud väga erinevaid kogemusi ning siinne suurim vara on toredad ja andekad kaastöötajad, kellega saab lahendada nii keerulisi olukordi, kui ka vaba aega meeldivalt veeta.

Tanel Sarri

Tanel Sarri

Raadiovõrgu juht

Valisin telekommunikatsiooni, kuna see valdkond tundus põnev ja väljakutsuv. Täpselt samal põhjusel valisin ka Tele2-e. Tele2 kandis edasi neid samu väärtusi, mille pärast ma algselt otsustasin telekomi õppima minna.

Minu jaoks on tähtis, et saaksin koos töötada ambitsioonikate inimestega, kellele meeldivad väljakutsed, kellele meeldib võita ning kes usuvad, et hea meeskonna jaoks ei ole ükski väljakutse liiga suur.