Tegevjuhi
praktika

Tegevjuhi
praktika

Alusta karjääri tipust - tegevjuhi paremal käel! See on ainus võimalus Eestis, kus praktika toimub otse tegevjuhi käe all ning annab võimaluse näha kogu ettevõtte toimimist lähedalt.

Võta karjääriredeli asemel lift!

Tele2 tegevjuhi praktikaprogramm annab võimaluse veeta aasta Tele2 Eesti juhi Chris Robbinsi paremal käel, kus teed päris asju ja saad selle eest päris palka. Sa saad osaleda rahvusvahelisesuurfirma strateegia loomises, kohtuda tippjuhtidega üle maailma ning käia suurimatel tehnoloogiaüritustel Euroopas. Üks neist üritustest saab olema „Nordic Business Forum“ – Helsingis
Tööülesanneteks on osalemine põnevates majasisestes projektides, abistamine ettevõtte strateegia kujundamises ja tegevjuhi toetamine igapäevases töös. Sa omandad väärt kogemusi nii Tele2 Eesti peakontoris kui ka välismaistes Tele2 Grupi ettevõtetes ning sind lennutatakse vingetele õppe- ja tööreisidele üle kogu Euroopa. Lisaks põnevatele tööalastele väljakutsetele, on Sul võimalik aasta jooksul koos tegevjuhiga kaasa teha üks ekstreemne seiklus.
Aasta möödudes tehakse Sulle ka päris tööpakkumine. See on Sinu võimalus võtta karjääriredeli asemel lift!

Milline on sobiv kandidaat?

Tulevane tegevjuhi praktikant on:

  • siiralt huvitatud telekomi sektorist;
  • viimase kursuse tudeng või äsja ülikooli lõpetanu;
  • kõrge ambitsiooni ja tulevikunägemusega;
  • väga hea kommunikatsioonioskusega - praktikandina võid sattuda nii lavale kui ka läbirääkimistele;
  • paljude lennukate ideedega;
  • hea analüüsi- ning algatusvõimega - kõik need lennukad ideed tuleb läbi mõelda ja ise ära teha;
  • juhtimisoskusega - autosõidust on siin olulisem meeskonna juhtimise potentsiaal;
  • kõrgtasemel inglise keele oskusega - tööreisidel ilma ei saa.

Kandideerimine 2018. aasta programmi on lõppenud.

Lisainfot saab 5505530 ja cv@tele2.ee.

Tegevjuhi praktikant 2017. aastal

 Mihkel Joasoo

2017. aasta algus tõi endaga kaasa ka uue tegevjuhi praktikandi - Mihkel Joasoo! Mihkel võttis järje üle Anton Savitšilt, kes vahetult pärast 2016. aasta praktikaprogrammi lõppu võttis tee ette Rootsi, et seal Tele2 Grupi IoT osakonnas tööle hakata. Kes on Mihkel ning kas ka tema sattub aasta lõppedes Rootsi talendiskautide "ohvriks"? Palusime Mihklil vastata mõnele küsimusele, et temaga lähemalt tuttavaks saada.

MIHKEL JOASOO

Joasoo

Suurim tugevus? 

Mitmekesine kogemus võõrkeeltega ning oskus neid süstemaatiliselt omandada.

Lemmikraamat?

Väga raske valida, viimasel ajal loen rohkem non-fiction’it, nagu näiteks Martini ja Lafley "Playing to Win", samas teritan viimast omandatud võõrkeelt jaapani ilukirjandusega, nagu näiteks Haruki Murakami "Kafka Mererannas".

Lemmikfilm? 

Jällegi raske valik, aga võin alati korduvalt vaadata filme, mis on nii visuaalselt kui ka stsenaariumi poolest põhjalikult läbi mõeldud, nagu näiteks kogu Quentin Tarantino kataloog.

Vingeim elamus/kogemus? 

Läbi Jaapani pöidlaküüdiga reisimine. Suurepärane viis keelt, kultuuri ja inimesi tundma õppida.

Mis on Su kotis? 

Nagu pildilt näha, leidub seal hetkel jaapanikeelset kirjandust, nii kergemat (mangad) kui ka keerulisemat (novellid, lühijutud, romaanid). Ingliskeelset kirjandust loen peamiselt Kindle’ist. Mängud on mu elus olnud olulisel kohal ning kannan tihti kaasas Nintendo 3DS-i. Prillikandjana on kaasas prillitoos koos lapiga. Märkmeteks, mõteteks, kritseldamiseks paberit. Jõudehetkeks snäkk.

Kui Sa peaksid ühest esemest oma kotis loobuma, siis millisest? Miks? 

Prillitoosist – puhastan siis prille särgisabaga. :)

Millist eset Sa oma kotis kõige väärtuslikumaks pead? Miks? 

Tõenäoliselt Kindle, kuna sellesse mahtuv heade raamatute hulk ning kasutuskergus võimaldavad igal vabal hetkel end lugemisega täiendada. Kindlasti üks parimaid investeeringuid, kuna see on mu lugemisharjumusi kõvasti parandanud.

Millega Sa varem tegelesid? 

Õppisin Tartu Ülikoolis psühholoogia magistriõppes.

Mis Sind Tele2 juures kõige enam üllatas?

Suhtlemise avatus – Tele2-s pole ranget hierarhiat, mis takistaks inimestel tööga seotud suhtlust ja see käib märksa vabamalt kui eeldasin.

Milliste väljakutsetega Sa enda igapäevatöös kokku puutud? 

Kuna on õnnestunud vähemal või suurel määral kätt külge panna mitmes Tele2 tegevusvaldkonnas, leidub nii kõrgetasemeliste strateegiliste otsuste juures viibimist, personalitööd, turundusmaterjalide valmistamist, ürituste korraldamist ja muud.

Millist nõu annaksid noorele, kes alles alustab enda karjääri? 

Kui võimalus ja huvi on, proovi järgi. Isiklikest kogemustest ja tutvustelt saadav informatsioon on edasiste valikute tegemisel üliväärtuslik.

Sarnased lehed