Alusta karjääri tipust - tegevjuhi paremal käel!

Selline võimalus on ainult Tele2 tegevjuhi praktikaprogrammis, kus saad osaleda rahvusvahelise suurfirma strateegia loomises, kohtuda tippjuhtidega üle maailma ning käia suurimatel tehnoloogiaüritustel Euroopas. Üks neist üritustest saab olema „best tech conference on the planet“ – Web Summit Lissabonis.

Praktika Tele2 Eesti juhi Argo Virkebau paremal käel on aastane vinge juhtimispraktika ja personaalne arenguprogramm, kus teed päris asju ja saad selle eest päris palka. Tööülesanneteks on osalemine põnevates majasisestes projektides, abistamine ettevõtte strateegia kujundamises ja tegevjuhi toetamine igapäevases töös. Sa omandad väärt kogemusi nii Tele2 Eesti peakontoris kui ka välismaistes Tele2 Grupi ettevõtetes ning sind lennutatakse vingetele õppe- ja tööreisidele üle kogu Euroopa. Aasta möödudes tehakse Sulle ka päris tööpakkumine. See on Sinu võimalus võtta karjääriredeli asemel lift!


Kas oled sobiv kandidaat?

Tulevane tegevjuhi praktikant on:

  • siiralt huvitatud telekomi sektorist;
  • viimase kursuse tudeng või äsja ülikooli lõpetanu;
  • kõrge ambitsiooni ja tulevikunägemusega;
  • väga hea kommunikatsioonioskusega - praktikandina võid sattuda nii lavale kui ka läbirääkimistele;
  • paljude lennukate ideedega;
  • hea analüüsi- ning algatusvõimega - kõik need lennukad ideed tuleb läbi mõelda ja ise ära teha;
  • juhtimisoskusega (autosõidust on siin olulisem meeskonna juhtimise potentsiaal);
  • kõrgtasemel inglise keele oskusega - tööreisidel ilma ei saa.

Kuidas kandideerida?

Kandideerimiseks palume saata läbi kandideerimisvormi endast kaasahaarav videotutvustus pikkusega kuni 2 minutit. Videotutvustus võiks sisaldada Sinu lühitutvustust ning nägemust, miks just Sina oled parim tegevjuhi praktikant. Sinu video peaks olema kättesaadav näiteks OneDrive, Google Drive, Dropbox, Youtube, Vimeo vms keskkonnas.

Tele2-s hinnatakse julgeid väljakutsujaid, seega kõik võtted teistest kandidaatidest eristumiseks on lubatud!

Kandideerimise tähtaeg 2017. aastaks on möödas. Järgmine kandideerimine algab juba 2017. aasta sügisel!

Lisainfot saab 6866238 ja cv@tele2.ee.


 

 Tutvu ka 2016. aasta juhtkonna praktikantidega

Traineed

2016. aasta alguses astusid Tele2 karjäärilifti kolm ambitsioonikat noort. Anton Savitš võttis koha sisse Tele2 tegevjuhi Argo Virkebau paremal käel, Silver Tilk tegi sama müügi- ja turundusdirektori Kristjan Seema kõrval ning Karin Kirmjõe astus uutele väljakutsetele vastu tehnikadirektori Ervins Kampansi juhendamisel. Saame nendega lähemalt tuttavaks.

ANTON SAVITŠ

Anton Savitš

Suurim tugevus: Pühendumus.

Lemmikraamat: „Läänerindel muutuseta“

Lemmikfilm: „Pulp Fiction“

Vingeim elamus/kogemus: Öö ja päikesetõus mägedes.

Mis on Su kotis? Märkmik, sülearvuti, mälupulk, hiir, kell, veepudel – need asjad on mul üldjuhul alati kaasas. Suvel lisanduvad nende hulka ka jalgrattaluku võti, vihmakeep, martsipanibatoonike ja hea muusika.

Millist eset Sa oma kotis kõige väärtuslikumaks pead? Miks? Jalgratta võti, sest a bike ride a day keeps the doctor away. Eesti ilma arvestades on vahest vihmakeep ka päris kasulik.

Kui Sa peaksid ühest esemest oma kotis loobuma, siis millisest? Miks? Martsipan. Söön selle kohe ära.

Millega Sa varem tegelesid? Varem tegin Tallinna vanalinnas ekskursioone, saatsin lennusaadetisi üle maailma, õppisin logistikat ja teenisin kaitseväes. Praegu uurin päevasel ajal Tele2’s telekommunikatsiooni- ja tehnoloogiamaailma ning õhtuti omandan magistrikraadi tarneahela juhtimises.

Mis Sind Tele2 juures kõige enam üllatas? Vaba õhkkond. Inimesed ei karda küsida ja esitada väljakutseid, nende silmad säravad ning ettevõttes valitseb work hard, party harder kultuur.

Milliste väljakutsetega Sa enda igapäevatöös kokku puutud? Igapäevatöös pean kriitiliselt mõtlema, kiiresti reageerima ning olema alati valmis tegelema uute ja keeruliste teemadega, millest paljudega esmakordselt kokku puutun.

Millist nõu annaksid noorele, kes alles alustab enda karjääri? Ole julge, pööra tähelepanu pisiasjadele, tee oma tööd südamega ning jää iseendaks.

 

SILVER TILK

Silver Tilk

Suurim tugevus: Järjepidevus.

Lemmikraamat: „The Way of the Superior Man“

Lemmikfilm: „Inside Out“

Vingeim elamus/kogemus: Vahetussemester USA-s. Metsikult palju uusi kogemusi, mille tulemusena usun, et olen parem inimene kui enne.

Mis on Su kotis? Puutsad (14 aastat jalgpalli mänginud), mustriga sokid, Kindle, õun, Bluetooth kõlar (parim ost <75 €!), rahakott, käekell ja midagi šokolaadist.

Millist eset Sa oma kotis kõige väärtuslikumaks pead? Miks? Kindlasti Kindle’i e-luger, kuna see annab võimaluse kogu maailma tarkust kergelt kaasas kanda.

Kui Sa peaksid ühest esemest oma kotis loobuma, siis millisest? Miks? Kui juba niigi minimalistlikust kompositsioonist midagi ära võtta saab, siis see oleks šokolaad, kuna energia- ja magusavajaduse rahuldab kenasti ka üks hea mahlakas õun.

Millega Sa varem tegelesid? Tele2-ga liitudes olin Tartu Ülikoolis lõpetamas bakalaureusekraadi majandusteaduses.

Mis Sind Tele2 juures kõige enam üllatas? Ettevõtte horisontaalsus. Ma ei osanud oodata, et tegevjuht istub minust kõigest paari meetri kaugusel ning tema poole võib alati vabalt pöörduda.

Milliste väljakutsetega Sa enda igapäevatöös kokku puutud? Ideid on palju ning kõige jaoks ressurssi ei jagu. Seega on üks suurimad väljakutseid ressursside optimaalne kasutus.

Millist nõu annaksid noorele, kes alles alustab enda karjääri? Ole uudishimulik ja küsi küsimusi. Sinu peamine küsimus peaks olema „miks“. See võimaldab Sul enda silmaringi laiendada ning annab võimaluse ka vanadele olijatele asju uue pilguga näha. Lisaks, kui vähegi võimalik, siis ürita kliendi ning tööandja ootusi ületada – väike lisapingutus annab tihti mitmekordseid tulemusi, kui seda õigel ajal ja õiges kohas teha.

 

KARIN KIRMJÕE

Karin Kirmjõe

Suurim tugevus: Entusiasm.

Lemmikraamat: Sari „Jää ja tule laul“

Lemmikfilm: „I am Sam“

Vingeim elamus/kogemus: sukeldumine Korallimeres Austraalias.

Mis on Su kotis? Hantel – teen igal hommikul trenni; mõned raamatud – mingi raamat on mul alati pooleli; päikseprillid; huulepulk; peeglike Pariisist – ühelt poolt praktiline, teiselt poolt meenutab mulle seni parimat linnareisi; veepudel; hunnik nimesilte erinevatelt üritustelt – olen kuulunud erinevatesse organisatsioonidesse, tänu millele on mul tekkinud palju mälestusi ja nimesilte.

Millist eset Sa oma kotis kõige väärtuslikumaks pead? Miks? Just neidsamu nimesilte, sest need pole tegelikult olulised esemed, vaid olulised mälestused. Enamik minu reise on olnud seotud erinevate üritustega. Tunnen, et rahvusvahelised üritused annavad enam kui ekskursioonid, sest siis õpib uut kultuuri tundma inimeste vaatenurgast.

Kui Sa peaksid ühest esemest oma kotis loobuma, siis millisest Miks? Päikseprillid, sest ilma saab ka!

Millega Sa varem tegelesid? Olen lõpetanud TTÜ bakalaureuse telekommunikatsiooni erialal, pärast mida töötasin Ericssonis Configuration Managerina, kuni leidsin Tele2 pakkumise.

Mis Sind Tele2 juures kõige enam üllatas? Kõige enam ilmselt see, et nii suur korporatiivne ettevõte saab olla väga paindlik ja sealsed protsessid väga kiired.

Milliste väljakutsetega Sa enda igapäevatöös kokku puutud? Väga lihtne on kuulata käsku ja asi ära teha. Väljakutse on panna oma tegemistesse see ekstra, mida keegi sinult ei oota.

Millist nõu annaksid noorele, kes alles alustab enda karjääri? Kuigi praktikaprogrammi moto on „karjääriredeli asemel lift“, siis tegelikult pole meist keegi 24-aastaselt mingi boss. Normaalne on end aja jooksul tõestada ning isiklikus plaanis ja ettevõttes kasvada. Juhatuse praktikantidena näeme, mis on ettevõtet edasiviivad jõud ning alles pärast esimest siinveedetud aastat hakkame tõestama, et õppisime kogemusest ja oleme tänu sellele efektiivsemad.