Alusta karjääri tipust - tegevjuhi paremal käel!

Selline võimalus on ainult Tele2 tegevjuhi praktikaprogrammis, kus saad osaleda rahvusvahelise suurfirma strateegia loomises, kohtuda tippjuhtidega üle maailma ning käia suurimatel tehnoloogiaüritustel Euroopas. Üks neist üritustest saab olema „best tech conference on the planet“ – Web Summit Lissabonis.

Praktika Tele2 Eesti juhi Argo Virkebau paremal käel on aastane vinge juhtimispraktika ja personaalne arenguprogramm, kus teed päris asju ja saad selle eest päris palka. Tööülesanneteks on osalemine põnevates majasisestes projektides, abistamine ettevõtte strateegia kujundamises ja tegevjuhi toetamine igapäevases töös. Sa omandad väärt kogemusi nii Tele2 Eesti peakontoris kui ka välismaistes Tele2 Grupi ettevõtetes ning sind lennutatakse vingetele õppe- ja tööreisidele üle kogu Euroopa. Aasta möödudes tehakse Sulle ka päris tööpakkumine. See on Sinu võimalus võtta karjääriredeli asemel lift!

 

Kas oled sobiv kandidaat?

Tulevane tegevjuhi praktikant on:

  • siiralt huvitatud telekomi sektorist;
  • viimase kursuse tudeng või äsja ülikooli lõpetanu;
  • kõrge ambitsiooni ja tulevikunägemusega;
  • väga hea kommunikatsioonioskusega - praktikandina võid sattuda nii lavale kui ka läbirääkimistele;
  • paljude lennukate ideedega;
  • hea analüüsi- ning algatusvõimega - kõik need lennukad ideed tuleb läbi mõelda ja ise ära teha;
  • juhtimisoskusega - autosõidust on siin olulisem meeskonna juhtimise potentsiaal;
  • kõrgtasemel inglise keele oskusega - tööreisidel ilma ei saa.

Kuidas kandideerida?

Kandideerimiseks palume saata läbi kandideerimisvormi endast kaasahaarav videotutvustus pikkusega kuni 2 minutit. Videotutvustus võiks sisaldada Sinu lühitutvustust ning nägemust, miks just Sina oled parim tegevjuhi praktikant. Sinu video peaks olema kättesaadav näiteks OneDrive, Google Drive, Dropbox, Youtube, Vimeo vms keskkonnas.

Tele2-s hinnatakse julgeid väljakutsujaid, seega kõik võtted teistest kandidaatidest eristumiseks on lubatud!

Kandideerimise tähtaeg 2017. aastaks on möödas. Järgmine kandideerimine algab juba 2018. aasta kevadel! Loe kindlasti ka 2017. aasta tegevjuhi praktikandi Mihkel Joasoo kohta lähemalt siit.

Lisainfot saab 6866 717 ja cv@tele2.ee.