Tegevjuhi praktikant 2017. aastal

 Mihkel Joasoo

2017. aasta algus tõi endaga kaasa ka uue tegevjuhi praktikandi - Mihkel Joasoo! Mihkel võttis järje üle Anton Savitšilt, kes vahetult pärast 2016. aasta praktikaprogrammi lõppu võttis tee ette Rootsi, et seal Tele2 Grupi IoT osakonnas tööle hakata. Kes on Mihkel ning kas ka tema sattub aasta lõppedes Rootsi talendiskautide "ohvriks"? Palusime Mihklil vastata mõnele küsimusele, et temaga lähemalt tuttavaks saada.

MIHKEL JOASOO

Joasoo

Suurim tugevus? 

Mitmekesine kogemus võõrkeeltega ning oskus neid süstemaatiliselt omandada.

Lemmikraamat?

Väga raske valida, viimasel ajal loen rohkem non-fiction’it, nagu näiteks Martini ja Lafley "Playing to Win", samas teritan viimast omandatud võõrkeelt jaapani ilukirjandusega, nagu näiteks Haruki Murakami "Kafka Mererannas".

Lemmikfilm? 

Jällegi raske valik, aga võin alati korduvalt vaadata filme, mis on nii visuaalselt kui ka stsenaariumi poolest põhjalikult läbi mõeldud, nagu näiteks kogu Quentin Tarantino kataloog.

Vingeim elamus/kogemus? 

Läbi Jaapani pöidlaküüdiga reisimine. Suurepärane viis keelt, kultuuri ja inimesi tundma õppida.

Mis on Su kotis? 

Nagu pildilt näha, leidub seal hetkel jaapanikeelset kirjandust, nii kergemat (mangad) kui ka keerulisemat (novellid, lühijutud, romaanid). Ingliskeelset kirjandust loen peamiselt Kindle’ist. Mängud on mu elus olnud olulisel kohal ning kannan tihti kaasas Nintendo 3DS-i. Prillikandjana on kaasas prillitoos koos lapiga. Märkmeteks, mõteteks, kritseldamiseks paberit. Jõudehetkeks snäkk.

Kui Sa peaksid ühest esemest oma kotis loobuma, siis millisest? Miks? 

Prillitoosist – puhastan siis prille särgisabaga. :)

Millist eset Sa oma kotis kõige väärtuslikumaks pead? Miks? 

Tõenäoliselt Kindle, kuna sellesse mahtuv heade raamatute hulk ning kasutuskergus võimaldavad igal vabal hetkel end lugemisega täiendada. Kindlasti üks parimaid investeeringuid, kuna see on mu lugemisharjumusi kõvasti parandanud.

Millega Sa varem tegelesid? 

Õppisin Tartu Ülikoolis psühholoogia magistriõppes.

Mis Sind Tele2 juures kõige enam üllatas?

Suhtlemise avatus – Tele2-s pole ranget hierarhiat, mis takistaks inimestel tööga seotud suhtlust ja see käib märksa vabamalt kui eeldasin.

Milliste väljakutsetega Sa enda igapäevatöös kokku puutud? 

Kuna on õnnestunud vähemal või suurel määral kätt külge panna mitmes Tele2 tegevusvaldkonnas, leidub nii kõrgetasemeliste strateegiliste otsuste juures viibimist, personalitööd, turundusmaterjalide valmistamist, ürituste korraldamist ja muud.

Millist nõu annaksid noorele, kes alles alustab enda karjääri? 

Kui võimalus ja huvi on, proovi järgi. Isiklikest kogemustest ja tutvustelt saadav informatsioon on edasiste valikute tegemisel üliväärtuslik.

  

 

 

Kes teab, ehk oled järgmine just Sina? Vaata uue konkurssi infot siit!

Kui aga otsid rahvusvahelist praktikakogemust, uuri Management Trainee programmi kohta Tele2 Grupi juhtkonna liikme kõrval.

Tutvu lähemalt kõikide Tele2 praktika- ja tööpakkumistega.