Suvi on reiside aeg. Aga enne kui lennukile või laevale astud, vaata üle oma sidepakett ning leia just enda sihtkoha jaoks kõige soodsam variant mobiilne internet kasutamiseks.

Enne reisile minekut külasta iseteenindust Minu Tele2 ning kontrolli üle, kas Sul on rändlusteenus avatud!

Mobiilse interneti kasutamiseks Euroopa Liidus soovitame sul tellida omale 1 GB andmemahtu sisaldav andmesidepakett hinnaga 18.99 eurot. Pakett kehtib 30 päeva ning tagab piisava andmemahu, et kõik vajalikud toimetused saaksid tehtud. Oleme saanud selle paketi kohta klientidel palju positiivset tagasisidet ning julgeme seda sullegi soovitada!

Pane tähele, et Euroopa Liidu jaoks mõeldud andmesidepakette on võimalik kasutada üksnes Euroopa Liidu riikides. Jälgi ka, et näiteks laevades ja lennukites ei ühendaks Sinu telefon end Sinu teadmata satelliitvõrku - sedasi võib andmesideteenus maksta väga kõrget hinda!

Kas teadsid, et Tele2 on ainuke Eesti mobiilsideoperaator, kes pakub üheks päevaks mõeldud andmesidepakette, mis kehtiv 24 tundi, mitte jooksva päeva lõpuni? Nii saad olla kindel, et näiteks õhtupoole tellitud pakett sul juba mõne tunni möödudes oma kehtivust ei kaota ning saad kogu omale tellitud interneti mahu muretult ära kasutada.

Loe välismaal kasutamiseks mõeldud andmesidepakettidest lähemalt siit!