Nüüd saavad kõik Tele2 kliendid endale tasuta alla laadida uue Tele2 Eesti rakenduse, mis koondab nutiseadmesse mugavalt kokku nii iseteeninduse kui kümned eripakkumised koostööpartneritelt.

Tele2 tootedirektor Katrin Aroni sõnul kasutab juba kolmandik klientidest Tele2 kodulehte oma nutitelefonist või tahvelarvutist. „Lähtusime rakenduse väljatöötamisel kasutajate ootustest ja vajadustest. Kevadel uuendasime oma veebilehte, juuli lõpus lõime kodulehele uue iseteeninduskeskkonna ning järgmise loogilise sammuna toome iseteeninduse toimingud mugavalt ka nutiseadmetesse,“ selgitas Aron.

Google Play ja oktoobrikuu lõpust ka App Store kaudu allalaetav „Tele2 Eesti“ nutirakendus võimaldab lihtsat ja mugavat juurdepääsu oma viimase 6 kuu arvetele ja kõnede eristustele, tellitud teenustele, jooksva kuu saldo ja andmemahu kasutuse infole ning seda eesti ja vene keeles.

Aroni kinnitusel on enamik Tele2 iseteenindustoiminguid tasuta või teistest teeninduskanalitest soodsamad ning lähiajal laieneb rakenduse funktsioonide hulk veelgi.

Iseteeninduse toimingute kõrval pakuvad äpi kasutajatele lisaväärtust kümned sooduspakkumised Tele2 koostööpartneritelt, mis hakkavad pidevalt uuenema. „Tagasiside on näidanud, et kliendid hindavad meie partnerite eripakkumisi kõrgelt ning kasutavad neid aktiivselt, seetõttu moodustavad nädala- ja kuupõhised kliendieelised suure osa meie uuest äpist,“ ütles Aron.

Näiteks saavad Tele2 kliendid 15. novembrini äpist pakkumise ettenäitamisel soetada AT Spordist murdmaasuusavarustust 25%-lise soodustusega, lennata Aurinkoga Lanzarotele puhkama kuni 450 eurot soodsamalt, kostitada end R-Kioskis kuumade jookidega vaid 1 euro eest või teha Sokisahtli poodides oste 30% soodsamalt. Äpi kasutajatele on erihinnad välja pannud ka Da Vinci restoran, Euronics ja teised.

Partnerite pakkumistele lisab Tele2 oma teenuste ja seadmete eripakkumised. Näiteks pakutakse äpi avamisperioodil erihindu uutele Samsungi nutitelefonidele ning kõigi äpi kasutajaks registreerunute vahel loositakse välja neli Samsung Galaxy telefoni.

Äppi saavad sisse logida vaid Tele2 era- ja ärikliendid, identifitseerides end parooli või mobiil-ID abil, aga ka Facebooki ja Google’i konto kaudu, kui need iseteeninduses oma telefoninumbriga siduda. Rakendus töötab vaid andmesideühendusega.

Vaata ka äppi tutvustavat videot.