Tele2 kliendid on esimesed Eestis ja ühed esimesed Euroopas, kes saavad teisipäeval, 1. märtsil kätte uue Samsungi kultusmudeli Samsung Galaxy S7. Ametlik müük mobiilioperaatorite esindustes algab Eestis 11. märtsil.

Tele2 alustas müüki oma e-poes reedel, 26. veebruaril, mil Tele2 lattu jõudis esimene partii Samsung Galaxy S7 ja S7 Edge mudeleid. E-poest ostu sooritanud saavad oma telefoni kulleriga kätte juba alates teisipäevast.

„Mul on hea meel, te saame oma klientidele nii Eestis kui Leedus pakkuda esimeste seas võimalust katsetada erakordse disaini ja funktsionaalsusega kauaoodatud Samsungi Galaxy seeria uue põlvkonna mudeleid. Kliendid ootavad suure aku mahutavusega ning veelgi parema kaameraga mudelite väljatulekut ja Eestisse jõudmist juba kuid,“ ütles Tele2 müügi- ja turundusdirektor Kristjan Seema.

Seema sõnul on Samsung Galaxy S7 fenomenaalne oma suurema sensoriga kaamera poolest, mis tagab suurepärased pildistamisomadused isegi öösel. Teiseks võimaldab Seema sõnul telefoni uutest dimensioonidest maksimumi võtta võimsam aku, mis pikendab telefoni kasutuaega.

32 gigabaidine Samsung Galaxy S7 on Tele2 e-poes on müügil hinnaga 719 eurot ning suurem Edge versioon hinnaga 819 eurot, mõlemad mudelid on saadaval nii musta kui kuldse korpusega. Telefon on võrguvaba ja seda on võimalik osta ka järelmaksuga 24 kuu peale ilma intressita.

Huvilised, kes tellivad uue mudeli e-poest enne 6. märtsi südaööd, saavad nautida selle kasutamist koos Gear VR virtuaalreaalsusseadmega, mille väärtus on 129 eurot. 

Samsung Galaxy S7-l on 5,1-tolline ekraan (Edge versioonil 5,5 tolli), 12-megapiksline põhikaamera ning 5-megapiksline selfie-kaamera.