Tele2 avas 15. augustil kliendisõbralikuma, mugavama ja võimalusterohkema esinduse Lasnamäe Centrumis ning eile, 25. augustil Tartus Lõunakeskuses.

Lisaks moodsale ja avaramale välimusele on uuendatud esindustes telefonide väljapanek arusaadavam ning hetkel kampaanias olevate seadmete leidmine oluliselt lihtsam, kuna need asuvad nüüd spetsiaalsel kampaanialetil. Ka saavad kliendid mugavalt tutvuda lisavarustusega, mis ei paikne enam klaasi taga nagu mobiilioperaatorite esindustes seni tavaks.

Esimese uue kontseptsiooniga Tele2 esinduse avasime aprillis Rocca Al Mare keskuses. Sarnaselt Rocca Al Mare esindusele saavad Tartu Lõunakeskuse esinduse külastajad katsuda senisest palju rohkemaid telefonimudeleid, mis pole enam seina küljes kinni, vaid paiknevad mugavalt laudadel.

Ka müügikonsultandid on uue kontseptsiooni ja töökeskkonnaga väga rahul. „Töötajate rahulolu on meie jaoks tähtis, mistõttu lähtusime uue kontseptsiooni puhul paljuski just nende endi soovidest,“ ütles Tele2 jaemüügijuht Sirje Likk.

Sel aastal läbivad samasuguse uuenduskuuri veel Pärnu Kaubamajaka ja Ülemiste keskuse esindused.